Her Yerde Sen Burak Kimdir ? Ali Yağcı İnstagram Hesabı ve Hayatı

İlk bölümü ile merak edilen Her Yerde Sen Burak kimdir önce hangi dizide oynuyordu? Her Yerde Sen Ali Yağcı’nın hayat verdiği Burak karakteri merak ediliyor. Ali Yağcı’nın sevgilisi kim ? İnstagram hesabı nedir ve hayatı hakkında bilinmeyen özel bilgiler.

Her Yerde Sen Burak Kimdir ? Ali Yağcı İnstagram Hesabı ve Hayatı

Ali Yağcı 1990 Balıkesir doğumludur. Daha çocuk yaşında dondurma külahı yaparak ticarete başladı. O yıllardan beri oyuncu olmak istiyordu. Kafasında olan hayali için İstanbul’a geldi. Önce An Drama ve Saim Güveloğlu atölyelerinde oyunculuk eğitimi aldı. Sonrasında reklam filmlerinde figüran oyuncu olarak başladı. Ak Sigorta, Coca Cola, Turkcell ve Nescafe gibi ünlü markalarda tanınan yüz oldu. Ali Yağcı sevilisi kim merak konusu. Ancak Ali Yağcı sevgilisi yoktur. 183 cm boyunda 72 kgdir. İlk Filmi Umut Apartmanı filminde oynayacağını külah yaparken hayal bile edemezdi. O zamanlar Her Yerde Sen Burak Kimdir sorusuna yanıt olacağını hayal bile edemiyordu.

Her Yerde Sen Burak Kimdir

Seviyor Sevmiyor, Adını Sen Koy dizilerinde rol aldıktan sonra geçtiğimiz sezon Erkenci Kuş Osman karakterini oynamıştır. Yaz dizisi Her Yerde Sen Burak kim rolünde ise Osman’ı gördük. Oyuncumuza yeni hayatında başarılar diliyoruz. Oyuncu hakkında eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz. Her Yerde Sen Selim Kimdir konumuzu da ziyaret etmeyi unutmayın. Hareketli ve Demir’in ev arkadaşı olan bayan oyuncu hakkındaki bilinmeyenleri takip edin. Ali Yağcı instagram hesabı @aliyagciii .

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.