Her Yerde Sen Burak Kimdir? Ali Yağcı kaç yaşında oynadığı diziler…

Her Yerde Sen dizisine dahil olan Ali Yağcı Kimdir? Ali Yağcı sinema ve dizi oyuncusudur. 1990 Balıkesir doğumludur. Ali Yağcı bu zamana kadar işletmecilik aşçılık dondurma ustacılığına kadar her işle uğraşmıştır. Yemek yapmayı sevmektedir. Deniz Erdem ve Eric Morris’ten oyunculuk dersi almıştır. 2016 yılında Umut Apartmanı sinema filminde rol almıştır. Son olarak Erkenci Kuş dizisinin oyuncusu Osmanı canlandıran Ali Yağcı daha önce Adını Sen Koy, Seviyor Sevmiyor dizilerinde rol aldı. Şuanda ise yaz dizisi olacak olan Her Yerde Sen Dizisine dahil oldu.

Erkenci Kuş Osman Çıktı Mı Ali Yağcı Diziden Neden Ayrıldı? Erkenci Kuş dizisi başrol oyuncuları arasında yer alan Osman karakteri diziden ayrılıyor. Erkenci Kuş dizisi yayınlanmaya devam ederken sezon finali zamanı yaklaşıyor. Sezon finali tarihi kesinleşmeden maalesef diziden üzücü bir haber geldi.

Erkenci Kuş dizisi Gold Film imzası taşırken Faruk Turgut yapımcılığında yayınlanıyor. Erkenci Kuş yönetmenliğini Çağrı Bayrak yaparken senaryosunu da Banu Zengin Tak ve Aslı Zengin yazıyor. Başarılı dizi yayınlandığı günlerde Star TV ‘nin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu yüzden de yeni sezon onayını aldı. Geçen sene yaz sezonunda başlayan dizi sezonda devam etme hakkı kazanmıştı.

Şimdi de final yerini sezon finali yaparak yeni sezonda devam etme şansı yakaladı. Reytingleri iyi gittiği sürece uzun süre de ekranlarda kalacaktır.Erkenci Kuş dizisinde muhtemelen sezon finaline yakın bölümlerde başrol oyuncusu sayılabilecek önemli bir karakter ayrılıyor. Erkenci Kuş dizisi yayına başladığından beri dizi de olan Osman karakteri diziden ayrılıyor. Osman’ı canlandıran Ali Yağcı neden diziden ayrılıyor.

Erkenci Kuş dizisi Ali Yağcı bilgilerini neden ayrıldığını sizlerle konumuzun devamında paylaşacağız. Erkenci Kuş Osman Ayhan’ın abisidir. Mahalle de kasaplık yapmaktadır. Mahallenin en yakışıklısıdır. Kızlar onu beğense de onun gözü Leyla’dan başkasını görmez. İyi huylu sevecen birisi.Mahallenin en sevilen delikanlılarından.

 

Erkenci Kuş dizisinde rol alan Osman diziden bir sebepten dolayı ayrılıyor.  Erkenci Kuş dizisinden Osman karakteri neden ayrıldı? Nasıl bir şekilde diziye veda edecek? Bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen Burak Kimdir? Ali Yağcı kaç yaşında oynadığı diziler… (1 Yorum)

  1. Erkenci Kuş dizisinin Osman karakterini gerçekten ailece çok sevdik,diziye çok yakışıyor,ayrılması seyirciyi üzecektir çok yanlış bir karar..!

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2019