Her Yerde Sen Demir Kimdir ? Furkan Andıç

Her Yerde Sen Demir kimdir aslen nerelidir oynadığı projeler ve bilgilerini sizin için araştırdık. Demir’in gerçekteki adı Furkan Andıç kimdir kendisini tanıyalım. Dizi içerisinde Selin ile birlikte oturduğu diziden gelen ilk tüyolar.

Her Yerde Sen Demir Kimdir Furkan Andıç

9 Mayıs itibari ile hadi hayırlısı diyen filmin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Haziran ayında yayına başlayacak olan Her Yerde Sen Demir kimdir Furkan Andıç 1990 İstanbul doğumlu genç oyuncumuzdur. Furkan’ın burcu Koç’tur. 190 cm boyunda ve 88 kilo fiziği ile dikkat çekmektedir. Baba tarafı Trabzon ilimizden anne kökeni ise Bosna Hersek’e dayanmaktadır.

Her Yerde Sen Oyuncuları

Üniversite hayatına başladığı Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümü’nden ayrılarak  Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’ne geçiş yaptı. 4 Yıllık eğitimini tamamlayan Furkan Andıç 2019 yılında Her Yerde Sen Demir rolü ile karşımıza çıktı. Boyunun uzun olmasını küçük yaşından itibaren basketbol oynamasına borçlu olan Demir, Darüşşafaka, Pamukspor, Işık Spor ve Marmara Koleji’nin yıldız takımlarında uzun yıllar oynamıştır. Okul yıllarında uzun boyu göze gelir fiziği ile dikkat çeken kızların gözdesi olarak yaşamıştır.

Her Yerde Sen Demir kimdir

Her Yerde Sen Demir Kimdir ? Selin’in eşi olan Demir dizi hayatına ilk olarak 2011 yılında Kolej Günlüğü dizisinde başladı. Yaklaşık 8 yıldır da dizi oyunculuğuna devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda rol süresini günden güne ilerleten oyuncunun oynadığı bazı eserleri Umutsuz Ev Kadınları, Aşk Ekmek Hayaller, Yağmurdan Kaçarken, Kaçak Gelinler, Tatlı İntikam ve Kardeş Çocukları dizileridir. Kendisini şuan daha iyi hatırladınız sanırım. Furkan Andıç dizileri arasına Demir rolü ile 2019 yılında bir yenisi daha Her Yerde Sen eklendi. Ancak şuan başrol oyuncusu olacak. Yaz dizisi olsa da sezonda Erkenci Kuş dizisi gibi devam etmesi söz konusu. Birazda dizideki Furkan’ı tanıyalım. Tabi Kardeş Çocukları dizisinden nedeni açıklanmadan birden ayrılması bu dizi için mi bilmiyoruz. O yapımcı ile ikisinin arasında. Umuyoruz yeni diziden de aynı şekilde ayrılmaz.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir ?

Fox Tv’nin yaz dizisi olan Her Yerde Sen Demir kimdir tanıtımını yaptı. Dizi içerisindeki rolü genç bir patronu oynayacak. Aynı zamanda kendisinin de çalıştığı iç mimarlık şirketinin yöneticisi rolünde. Kuralları sert çizgisini koruyan aynı zamanda sempatik ve iyimser olan Demir’in hayalleri vardır. Babasından daha çok çalışıp zamanında sahip olduklarını kaybeden babasının kayıplarını telafi edebilecek ekonomik düzeye ulaşmaktır. Aynı evi paylaşmak zorunda olduğu Selin ile ise zaman zaman romantik zaman zaman komik sahnelere konu olacaktır. İş yerindeki ciddiyetini ev arkadaşı çılgın Selin bozacaktır.

Her Yerde Sen Demir Erendil Kimdir

“Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…” sloganı ile Fox Tv’nin yeni dizisi Her Yerde Sen oyuncularını tek tek tanıyoruz. Her Yerde Sen Demir kimdir eğitimi ve geçmişi hakkındaki bilgileri sizin için araştırdık ve  Furkan Andıç hakkında bildiklerimizi paylaştık. Siz de eksiklerimizi tamamlamak için bize yorum gönderin.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen Demir Kimdir ? Furkan Andıç (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019