Her Yerde Sen Demir’in Arabasının Markası Modeli Ne?

Her Yerde Sen Demir’in Arabasının Markası Modeli Ne?

 

Romantik komedi olarak, Fox TV kanalında yayınlanacak Her Yerde Sen dizisi  yaz dizisi olarak izleyicilerle buluşmaya hazırlanırken dizinin başrol oyuncusu olan Demir ( Furkan Andıç) ın arabası merak konusu oldu ? Her Yerde Sen dizisi Demir‘in arabası ne ? Her Yerde Sen dizisi Demir‘in arabasının markası ve modeli ne ? Her Yerde Sen dizisi Demir‘in canlandırdığı karakter kimdir ?

Her Yerde Sen Dizisi Demir Kimdir ?

Gerçek ismi Furkan Andıç dizide Demir karakterini canlandıracaktır. Demir genç yaşta çalıştığı şirketin ortağı olan iç mimar  karakterine hayat verecektir.Kuralcı ve karizmatik bir iş adamı olan Demir Erendil’in sert ve mantıklı görünümünün altında merhametli bir adam yatar. Geçmişinin travmaları ve incnmişlikleri ile mücadele eder ve hayattaki tek amacı babasından daha başarılı olarak kaybettiklerini geri almaktır ama deli dolu bir kız olan Selin ile aynı evde yaşamak zorunda kalacak ve hayata dair planları değişecektir.

Her Yerde Sen Dizisi Demir’in Arabasının Markası ve Modeli Nedir ?

Her Yerde Sen dizisinin yakışıklı mimarı Demir‘in arabasının markası Mercedes- Benz’dir modeli ise 2018 E- Class Cabriolet‘tir. Mercedes’in Cabriolet modelinin üstü yumuşak tavandır ve 50 km saat hıza kadar açılıp kapanabilir. Buda demek oluyor ki arabanın tavanı tam 20 sn gibi bir sürede sıradan üstü kapalı bir arabaya dönüşebilir. Muhtemelen bu gösterişli spor araba Her Yerde Sen izleyenleri tarafından da çok beğenilecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019