Her Yerde Sen Demir’in Küçüklüğünü Kim Oynuyor ? Can Mutlu Kimdir ?

Fox Tv’nin 2019 yaz sezonu dizisine sürpriz isim dahil oldu. Her Yerde Sen Demir’in küçüklüğünü kim oynuyor ? Furkan Anduç’un eski halini dizide canlandıracak oyuncu Can Mutlu abisi Ata Berk Mutlu’ya çok benziyor. Yeni oyuncuyu yakından tanıyalım.

Her Yerde Sen Demir’in Küçüklüğünü Kim Oynuyor ? Can Mutlu Kimdir ?

Türkiye’nin en küçük oyuncuları arasında yer alan Can Mutlu aynı abisinin aldığı eğitimleri alıyor. Abisi 2009 yılında Aşk Bir Hayal dizisindeki Reşat karakteri ile medya dünyasına merhaba demişti. Kendisini ise en iyi 2012-2014 yılları arasında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu‘nun dizisi Karadayı ile tanıdık. Dizide Nazif Tiryaki karakterini canlandırmıştı. Kndisini 2015-2017 yıllarında Poyraz Karayel dizisinde Sinan olarak izlemiştik. En son oynadığı film ise 2018 yılında Rüzgar dizisindeki Rüzgar karakteriydi. Şimdiler de kendi eğitim yolunda kardeşi Can Mutlu’ya rehberlik ediyor.

Her Yerde Sen Demir’in Küçüklüğünü Kim Oynuyor ?

Fox Tv’nin sevilen 2019 yaz dizisine sürpriz karakter dahil oldu.Ata Berk Mutlu’nun kardeşi Demir’in küçüklüğünü canlandıracak. Daha önce Organik Aşk Hikayeleri filminde rol alan Can Mutlu 2007 yılında ilk rol aldığı filmden sonra medyada görülmemişti. 2019 yılında eğitimini de güçlendiren Can Her Yerde Sen dizisindeki Demir’in küçüklüğünü canlandırma rolü ile tekrar ekranlara geri döndü. Furkan Anduç’a benzerliği ile kaptığı rol onun hayatı için önemli bir adım oldu.

Her Yerde Sen Demir’in Küçüklüğünü Kim Oynuyor

Her Yerde Sen 3. Bölüm Demir’in Küçüklüğü

28 Haziran akşamı ekranlarda yayınlanacak Her Yerde Sen 3. bölüm Demir’in küçüklüğü büyük ilgi gördü. Her Yerde Sen dizisine yaz sezonu sonuna kadar yeni sürpriz oyuncular dahil olacak. Sizlere dizi yayınlanmadan dahil olacak sürpriz oyuncuları sitemizden ileteceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Her Yerde Sen yeni oyuncusu kimdir merak ettiğiniz diğer soruları bize iletiniz. Dizinin senaryosu sizce nasıl devam etmeli ve Demir’in küçüklüğünü oynayan Can Mutlu için ne düşünüyorsunuz ? Başarılı bir oyuncu olarak kabul eder misiniz? Her Yerde Sen 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Haziran 2019