Her Yerde Sen Dizi Adresi, Bölüm Tekrarı Ne Zaman?

2019 yaz dizileri arasında Her Yerde Sen dizi adresini sizin için araştırdık. Yayın gününü kaçıranlar için Her Yerde Sen tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor bölümlerine göre yayın akışını düzenledik. Aybüke Pusat ve Aybüke Anduç’un rol aldığı dizi yayına başladığı günden beri reyting sıralamasında ilk üç arasında yer alıyor. Her Yerde Sen tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanacak ?

İlk olarak Her Yerde Sen Demir ve Selin’in oturduğu ev nerede ile başlıyoruz. Yaz dizisi olması itibari ile dış çekimlerin aktif olduğu ve mekan görselliğinin huzur verici tercih edildiği dizideki set adresi ve gidilen restorantlar cafeler merak ediliyor. 9 Mayıs perşembe günü çekimlerine başlanan diziden ilk sahneler gelmeye başladı. Ayrıca ” Haydin Hayırlısı ” paylaşımı ile dizi yönetmeni Ender Mıhlar ilk paylaşımı ile tagını açmıştı. Gelin Her Yerde Sen çekimlerinin yapıldığı adresleri inceleyelim.

Her Yerde Sen Dizi Adresi, Bölüm Tekrarı Ne Zaman

Her Yerde Sen Demir ve Selin’in Oturduğu Evin Adresi

İstanbul’da çekimleri yapılan dizinin büyük bölümü bir villada geçiyor. Bu villa daha önce hangi dizide kullanılmıştı hatırladınız mı? Hikayenin can damarı olan evi aslında Ufak Tefek Cinayetler dizisinden tanıyoruz. Dizinin bitmiş olması dolayısı ile boşa çıkan ev Fox Tv’nin Her Yerde Sen dizisinin kalesi olarak belirlendi. Oa’ya ait C-10 adresindeki evi hatırladınız değil mi?

Her Yerde Sen tekrarı

Demir ve Selin’in çalıştıkları iş yeri neresi diye aldığımız mesajlarda şunu söylemek istiyoruz. Dizinin konu evini Ufak Tefek Cinayetler dizisinden biliyoruz ancak yönetmen yoğun ilgiye mağruz kaldığından iş yeri adresini henüz açıklamadı. Ancak iş yerinin hangi dizide de olduğunu biliyorsanız lütfen bize yorumlar kısmından gönderiniz. Biz henüz bulamadık ya siz ? Ne kadar dikkatlisiniz bekliyoruz.

Her Yerde Sen tekrarı Fox  Tv’de gün içi saatlerinde yayınlanıyor ancak gelişen teknoloji ile kaçırdığınız bölümleri size uygun saatte izleyebilmeniz mümkün. Toplam 13 bölüm olarak anlaşma sağlanılan dizinin tüm bölümleri yayının hemen ardından fox.com.tr resmi internet sitesinde yayınlanacak. Her Yerde Sen tekrarı için zaman kaybetmeyin ve dizi set adresleri konumuzu kaydetmeyi unutmayın.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen Dizi Adresi, Bölüm Tekrarı Ne Zaman? (2 Yorum)

  1. Ben aşıktım demire❤ Ama 10. Bölümü ve öpüştüklerini gördüm Kalbim kırıldı ondan sonra gece yarısı kabus gördüm çılık atarak uyandım buyüzden demire aşkımı yitirdim oysaki deliler kadar aşık olmuştum demire.

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019