Her Yerde Sen Dizi Müziğini Kim Söylüyor ?

Fox TV yaz dizilerini bir bir tanıtmaya başladı. Her Yerde Sen dizisinde çalan müzik nedir ve kim söylüyor? Her Yerde Sen Dizi Müziğini Dinle! Sanatçının diğer müzikleri hakkında sorular sosyal medyadasorulmaya devam ediyor. Peki, Her Yerde Sen dizisindeki jenerik müzik kimin ?

Her Yerde Sen Dizi Müziğini yapan kişi Youtube’da Akustik Müzik üzerine kanalı da bulunan Zeynep Bastık.

Zeynep Bastık Kimdir ?

Her Yerde Sen dizisindeki müzik ile kendisini tanıdığımız Zeynep Bastık, 8 Temmuz 1991 doğumludur. Kendisini Murat Dalkılıç ile yaptığı düetten tanıyoruz. Bir Güzellik Yap albümündeki Lüzumsuz Savaş şarkısını Murat Dalkılıç ile birlikte okumuştur. TV ekranlarında ise kendisini yine Fox TV ‘nin bir diğer dizisi Yasak Elma ile tanıdık. Zeynep Bastoık, Yasak Elmada ‘da İrem karakterini canlandırıyordu. Fırça adı altında kendi albümünü tamamlayarak tüm müzik marketlerde sunmuştu. Ancak beklediği satış rakamlara ulaşamadı. Zeynep Basyık çalışmalarına youtube üzerinden ağırlık vermektedir.

Zeynep BASTIK ‘tan Her Yerde Sen Jenerik Müziği

Her Yerde Sen Dizi Jenerik Müziği

İlk oynadığı dizi 2015 yılında “Adı Mutluluk” dizisindeki Gonca Gül idi. 2016 yılında “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizisindeki Rüya karakterini canlandırmıştı. Ancak özel alanı müzik ve özellikle akustik tarafı idi. Bu özelliğini fark eden yapımcı Her Yerde Sen dizi jenerik müziğini yapması için anlaştı. Tanıtımın yayınlanması ile birlikte de Her Yerde Sen dizisindeki müzik en çok dikkat çeken taraf oldu.

Her Yerde Sen Dizi Müziğini birlikte dinleyelim.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.