Her Yerde Sen Dizi Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar Jenerik Fon Dinle

Fox Tv’nin yaz dizisi Her Yerde Sen Dizi Müzikleri çok beğeniliyor. Özellikle jenerik müziği dizi henüz yayınlanmadan milyonlar aşan izlenme almıştı. Her Yerde Sen dizisinde çalan müzikler şarkılar hangileri sizin için araştırdık.

Her Yerde Sen Dizi Müzikleri Dizide Çalan Şarkılar Jenerik Fon Dinle

Yaz dizilerinin reyting rekortmeni Fox Tv bu yıl da çok iddialı. Karka 7 Yapım’ın romantik komedi dizisi müzikleri ile de çok iddialı. Demir ve Selin’in aynı evi satın alması ile başlayan komedi filmi ileriki bölümlerinde yerini romantizme bırakacak. Demir fabrika sahibi disiplinli biridir. Selin ise deli dolu hayatı yaşamaktadır. İkili ilk zamanlarda birbirlerine zıt olsalar da romantik anlar kaçınılmaz olacak ve gelecekte birbirlerini çok sevecekler.

Her Yerde Sen dizi müziklerini kim söylüyor ?

Zeynep Bastık’ın sık sık yeni seslendirmelerde bulunduğu dizisinin en çok sevilen şarkısı jenerik müziği sözleri nedir ? Furkan Arınç ve Aybüke Pusat’ın başrol oynadığı 2019 Fox Tv yaz dizisinde çalan şarkıları inceleyelim

Her Yerde Sen Dizi Müziği

Her Yerde Sen Jenerik Müziği

Yalnızlıksa konuyu bilen benim
Sorgusuzca yine seven benim
Zamansızca karşımda hayalin
Rica etsem lütfen gider misin
Durmak yoktu aşksa
İnanmışım yalancıya
Kalbim senle durdu
Hepsi boşlukmuş oysa
İşimde, gücümde, sağımda, solumda
Ah, her yerde sen
Evimde, odamda ne işin var
Ama bıktım artık senden
Bir de artık keşke durup durup aklıma gelmesen
Anlatsam anlamazsın mevzu büyük kalbinden

Her Yer Sen Dizisinde Çalan Şarkı

Dizi içerisinde çalan tüm şarkılar sitemizde güncellenmektedir. Yeni bölümde neler olacak çalacak şarkılardan alıntılar ve sözleri ile birlikte şarkının orjinal klipleri ile sitemizde yayınlıyoruz. Her Yerde Sen çalan şarkıyı sitemizde bulamıyorsanız yorumlar kısmından bize yazın. Eklememiz an meselesi olacaktır. Sizlere hizmet vermeyi bir görev biliyoruz. Demir ve Selin’in yakınlaştığı anda seslendirilen şarkı çok seviliyor. İşte o romantik şarkının klibini izleyelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2019