Her Yerde Sen Dizisindeki Müzik Dinle, Kime Ait ?

Fox Tv yaz dizilerini bir bir tanıtmaya başladı. Her Yerde Sen dizisindeki müzik merak konusu oldu. Kim söylüyor tamamı nasıl. Sanatçının diğer müzikleri hakkında sorular sosyal medyada devam ediyor. Peki Her Yerde Sen dizisindeki jenerik müzik kimin ? Youtuber akustik müzik üzerine kanalı bulunan Zeynep Bastık müziğin sahibidir.

Zeynep Bastık Kimdir ?

Her Yerde Sen dizisindeki müzik ile kendisini TV kanalından tanıdığımız Zeynep Bastık 8 Temmuz 1991 doğumludur. Kendisini Murat Dalkılıç ile yaptığı düetten tanıyoruz. Bir Güzellik Yap albümündeki Lüzumsuz savaş şarkısını şarkıcı Murat Dalkılıç ile birlikte okumuştur. TV ekranlarında ise kendisini yine Fox Tv’nin bir diğer dizisi Yasak Elma’da tanıdık. İrem karakterini canlandırıyordu. Kendi albümünü ise Fırça adında tamamlayarak tüm müzik marketlere sunmuştu. Ancak beklediği satışı yakalayamadı. Çalışmalarına youtube üzerinden ağırlıklı devam ediyordu. 165 cm boyunda 53 kg dir. Zeynep Bastık’ın burcu nedir mi? İşte o sorunun cevabı tabiki de 8 temmuz yengeç özelliklerini taşıyor.

Her Yerde Sen Dizi Jenerik Müziği

İlk oynadığı dizi 2015 yılında “Adı Mutluluk” dizisindeki Gonca Gül idi. 2016 yılında “Umuda Kelepçe Vurulmaz” dizisindeki Rüya karakterini canlandırmıştı. Ancak özel alanı müzik ve özellikle akustik tarafı idi. Bu özelliğini fark eden yapımcı Her Yerde Sen dizi jenerik müziğini yapması için anlaştı. Tanıtımın yayınlanması ile birlikte de Her Yerde Sen dizisindeki müzik en çok dikkat çeken taraf oldu.

Bunu Gördün mü>>  30 Mayıs Avlu 43. Bölüm Çalan Şarkı ve Sözleri

Her Yerde Sen Dizi Müziğini birlikte dinleyelim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2019