Her Yerde Sen Furkan Andıç kimdir. Kaç yaşındadır? Oynadığı diziler…

Her Yerde Sen Furkan Andıç kimdir. Kaç yaşındadır? Oynadığı diziler…

Yerde Sen Dizisi Konusu ve oyuncuları; Yaz aylarında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan  dizilerden bir tanesi de Her Yerde Sen yapımı Karga Film tarafından izleyicilere sunuluyor. Başrol oyuncusu olarak Furkan Andıç ile Aybüke Pusat’ın oynayacağı Her Yerde Sen dizisini Ender Mıhlar yönetecek. Senaryoyu ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer yazıyor.

Dizinin konusuna kısaca değinirsek  aynı evde yaşamak zzorunda kalan Demir ile Selin’in tatlı çekişmeli hikayesi konu alıyor. Çok inatçı olan bu ikili tüm olayların başlaması  birinin  ötekinin çalıştığı şirkete yönetici olarak gelmesi ile başlıyor.

Her Yerde Sen Furkan Andıç kimdir. Kaç yaşındadır? Oynadığı diziler nelerdir?

Dizi Oyuncusu Furkan Andıç 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncunun oyunculuk hikayesi liseyi bitirdikten sonra Ukrayna’ya gitmesi ile başlar. Ukrayna’da dil ve ekonomi alanlarında eğitim almıştır  sonrasında İstanbul’a geri gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Radyo ve Televizyon Programcılığını bitirmesinden sonra bazı reklam filmlerinde yer almıştır. 11 sene boyunca basketbol oynamıştır.

Adını Feriha Koydum gibi sağlam yapımların oyuncu kadrosunda bulunmuştur. Bulunduğu diğer projeler Kolej Günlüğü,  Yağmurdan Kaçarken, Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler olmuştur….

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.