Her Yerde Sen İbrahim Kimdir? Veteriner İbo Gerçek Adı Bilgileri

Her Yerde Sen İbrahim Kimdir? Veteriner İbo Gerçek Adı Bilgileri

14 Haziran Cuma günü ilk bölümü yayınlanacak olan 2019 yaz dizisi Her Yerde Sen Fox TV ekranlarında saat 20.00 da başlayacak tanıtımları ile dikkat çeken ve bir çok genç oyuncunun kadrosunda hayat bulduğu dizide Veteriner ibo İbrahim rolüne hayat veren genç yakışıklı oyuncu kimdir? Veteriner İbrahim kimdir? daha önce hangi dizilerde oynadı bu konular hakkında bilgiler aktarmak istiyoruz.

Her Yerde Sen İbrahim Kimdir?

Heryerde Sen dizisinin ibrahim’i dizide sporcu tarzı hayvanlara olan bağlılığı ve onlara gösterdiği şefkat ile Selin’in arkadaşı Ayda’nın dikkatini çeker ve dizide Ayda ile beraber hem komik hemde romantik sahnelerde beraber olacaklar peki Veteriner İbrahim kimdir? Gerçek hayatta adı nedir kaç yaşındadır.

Heryerde Sen İbrahim Kimdir?

Her Yerde Sen İbrahim Kimdir?

1995 doğumlu olan genç Heryerde Sen dizisindeki veteriner ibrahim karakterine hayat veren oyuncu ALİ GÖZÜŞİRİN İstanbul da okumuştur. Oyunculuğa başlamadan önce bir çok moda dergisi ve katalogu için çekimler yapan Heryede Sen’in ibrahimi Ali GÖZÜŞİRİN ilk kamera karşısına İREM DERİCİ’nin Bambaşka biri şarkısının klibi ile çıkmıştır.

Geçtiğimiz sezon ekranlara bomba gibi düşen Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile de oyunculukta başarılı olacağı sinyallerini veren genç oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Kerim Adil Sağlam karakteri ile izleyiciler tarafından beğeni kazanmıştı.

Ufak Tefek Cinayetler de Kerim’in gençliğini canlandıran oyuncu bu sezon Her Yerde Sen dizisinde veteriner İbrahim olarak izleyicilerin karşısında olacak bol reytingler dileriz.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2019