Her Yerde Sen Merve Kimdir? Deniz Işın Kaç Yaşında? Yer aldığı projeler!!!

Her Yerde Sen Deniz Işın Kimdir? Kaç Yaşında? Yer aldığı projeler!!!

Deniz Işın, 23 yaşındadır ve şu an İzmir’de yaşıyor.  Scorp fenomeni olarak tanıdığımız Deniz Işın sempatik ve güzel bir kızdır. Fenomen oyuncu Her Yerde Sen dizisi Tv hayatına aktif olarak başlayacak gibi görünüyor. fenomen oyuncu hızlı konuşmasıyla dikkat çekiyor. Deniz Işın bir röpörtajında geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmayı çok istediğini söylemiştir.

Deniz Işın Ege Üniversitesi Kimya Mezunudur. Şuan Yüksek Lisans yapıyor. Sosyal medyada 4 bin 404 takipçisi olan Işın yaklaşık 3 aydır canlandırmalar yaptığı ve takipçilerinin beğenisini kazandığı Scorp’lar çekiyor. Kendisi doğallığının beğenildiği ve takipçilerinin de bu doğallığın onları  çektiği düşüncesinde.,

Güzel fenomen Scorp’a girdiğinde dikkat çekmek gibi bir kaygısı olmadığını ancak beğenen insanların genel yorumlarının onun doğallığı ile oluşturduğu bir mizacının olduğu ile ilgili olduğunu ve aslında bilinen ve kendimizde olan doğal gelişen diyalog ve anıları içinden geldiği ve elinden geldiğince komiklik katarak takipçileri ile paylaşmak olduğunu ekledi. Işın’a göre kendisi ile dalga geçebilmek en büyük içtenlik. Kendisininde beğendiği ve aradığı Scorp’lar doğallık, samimiyet, ve mizah içerikli olanlar diye eklemiştir.

Güzel oyuncu sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar ile güzelliğinden şimdiden söz ettiriyor. Kendisine oyunculuk kariyerinde başarılar dileriz.

 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.