Her Yerde Sen Ne Zaman Final Yapacak ? Kaç Bölüm Yayınlanacak

Fox Tv’nin yaz dizisi olarak başlayan Her Yerde Sen ne zaman final yapacak ? Karga 7 Pictures Her Yerde Sen kaç bölüm yayınlanacak kanal ile nasıl anlaşma yaptı ? Yapımcılarına karşı çok esnek olan Fox Tv’den aldığımız tüyolar yazımızın devamında.

Her Yerde Sen Kaç Bölüm Yayınlanacak

Her Yerde sen aldığı reytinglerden memnun. Dizinin kış sezonunda olup olmaması ise muallak ancak yapılan ilk anlaşma 12 bölüm üzerine imzalandı. Yani Her Yerde Sen 12. bölüm final yapacak diye ilk bilgi geldi. Dizinin yaz ayında izlenme oranları takip edildiğin ve diziyi fiziken analiz eden Fox Tv çalışanları gelecek sezonda dizinin devam etmeyeceğini düşünüyorlar.

Her Yerde Sen neden final yapıyor ?

Yaz ayı için yeterli reytinge sahip dizinin sezon içi ağır diziler karşısında baş edemeyeceğini düşünüyorlar. İlk yapılan anlaşma sonunda yeni uzatma yapılmayacak. 12 bölümün tamamlanması ile Fox Tv 2019-2020 kış sezonunu açacak ve yep yeni dizilerini tanıtmaya başlayacak. Sezon dizileri arasında Her Yerde Sen olmayacağı için 12. bölümün sonunda final yapacak. Ancak imzalanan 12 bölümün 1 yada 2 bölüm daha uzatılması son haftalardaki reytinglere göre belli olacak.

Her Yerde Sen Final

Romantik komedi dizisinin başrol oyuncuları Furkan Andıç, Aybüke Pusat ve Ali Yağcı sosyal medya hesaplarında zaman zaman dizi setinden resimleri instagramlarında paylaşıyorlar. Sitemizden oyuncuların resmi instagram hesaplarını takip edebilir siz de bölümler hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak her dizi için bulduğunuz tüyoları bize göndermenizi rica ediyoruz.

Her Yerde Sen Final mi yapıyor ?

Kış sezonunda Fox Tv’de olmayacak Her Yerde Sen final bölümü ile sevenlerine veda ediyor. Ne zaman final yapacağına kadar ayrıntılarını sizlerle paylaştık, gelecek yeni haberleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Her Yerde Sen Ne Zaman Final Yapacak ? Kaç Bölüm Yayınlanacak
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen Ne Zaman Final Yapacak ? Kaç Bölüm Yayınlanacak (4 Yorum)

  1. Ne olur bitmesin burdan yönetmen e sesleniyorum günü değişsin ama dizi devam etsin sonuçta hercai 2 sezondur oynayan bir dizi izlenmesi bayağı normal arka sokaklar14. Sezona girdi izlenmezse anormal olur yani sırf hercai ile arka sokaklar yüzünden her yerde sen yanmasın lütfen yönetmen in dizi devam etsiiiinnnn

    • Ben aglamaktan helak olurum ne olur bitmesin burdan yönetmen e sesleniyorum lutfffffeeeennnnnn bitmesin

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019