Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor? Adres neresi?

Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor? Adres neresi?

 

Fox TV ekranlarında az ayları için hazırlanan ve çekimleri devam eden Her Yerde Sen dizisinin nerede çekildiği konusunda merak devam ediyor. Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor ? Her Yerde Sen dizi setine gidilebilir mi ? Her Yerde Sen dizi seti nerede ? Her Yerde Sen dizi setine nasıl gidebilirim ?

Yaz ayları için hazırlanan ve çekimleri devam eden Her Yerde Sen dizisinin nerede çekildiği konusunda merak devam ediyor.Her Yerde Sen dizisinin yapımcılığını Karga 7 Pictures üstlenmiştir.Dizinin oyuncu kadrosunda Aybüke Pusat, Furkan Andıç, Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner’in yanı sıra, Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Dizi izleyicilerle ilk olarak Sadece Sen ismi ile buluştu. Ancak daha sonra bilinmeyen sebeplerden ötürü isim değişikliğine gidildi ve ismi Her Yerde Sen olarak son halini alan dizinin konusu çoğu kişi tarafından merak ediliyor. Dizinin konusunu Burak ve Selin isimli karakterlerin farklı ilişkisi ile başlayacak. Hayallerine göre kendilerine büyük bir daire satın alan bu çift, birbirinden habersizdir. Bu şekilde başlayacak olan romantizm, çiftin birbiri ile karşılaşmasıyla adeta komediye dönüşecektir.

YENİ HABER >>>  O Ses Türkiye 2019 2020 Jüri Üyeleri Kim ?

Her Yerde Sen Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Yaz aylarına bomba gibi düşeceği düşünülen Her Yerde Sen dizisi İstanbul ve ilçelerinde çekiliyor. İstanbul‘un hangi semtlerinde çekildiği şimdilik gizli tutuluyor olsa da zaman içerisinde bilgiler gelecektir. Yaz sezonun da başlayacak bir dizi olmasından dolayı denize ve sahile yakın yerlerde çekileceği tahmin ediliyor. Her Yerde Sen‘in yayınlanan fragmanlarında çekimlerin Arnavut köy, bebek, Beşiktaş, Sarıyer civarlarında çekildiğini görüyoruz.

 

Her Yerde Sen 1.Fragmanı

Her Yerde Sen 2.Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 23 Mayıs 2019