Her Yerde Sen Oyuncuları Başroller Bilgileri Gerçek İsimleri

Her Yerde Sen Dizisi Tüm Oyuncuları Başroller Bilgileri Gerçek İsimleri

Romantik komedi olarak, Fox TV kanalında yayınlanacak Her Yerde Sen dizisinin, oyuncu kadrosu merak ediliyor. Yaz dizisi olarak izleyicilerle buluşmaya hazırlanan diziyi, eminiz ki sizler de çok seveceksiniz. Dizinin başrollerini Aybüke Pusat ve Furkan Andıç paylaşıyor. Farklı yüzleri de içerisinde barındıran dizi, şimdiden sosyal medya da konuşulmaya başlandı. Dizinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Ancak 10 Mayıs 2019 sabahında ilk set çekimlerinin başladığını belirtebiliriz.

Sadece Sen ve Her Yerde Sen Dizisi Hakkında

Dizi izleyicilerle ilk olarak Sadece Sen ismi ile buluştu. Ancak daha sonra bilinmeyen sebeplerden ötürü isim değişikliğine gidildi ve ismi Her Yerde Sen olarak son halini aldı.

Artık yaz sezonuna girmeye başladık. Televizyondaki pek çok dizi sezon finali ve final yapmaya hazırlanırken, Fox TV, bir yaz dizisi başlatmaya hazırlanıyor. Yakın bir tarihte izleyicilerle buluşacak olan Her Yerde Sen dizisi, izleyiciler tarafından çok beğenilecek. Dizinin yapımını ise Karga Yapım üstleniyor. İnternet aleminde araştırmaya kalkarsanız, diziyi hem “Sadece Sen” hem de “Her Yerde Sen” olarak görebilirsiniz. Dizinin çekimlerine yeni başlandı. Bu da dizinin ortalama Haziran ya da Temmuz ayında başlayacağını belirtebiliriz. Peki, dizinin konusu nedir?

Her Yerde Sen Dizinin Konusu Nedir?

Her Yerde Sen dizisinin konusu çoğu kişi tarafından merak ediliyor. Dizinin konusunu Burak ve Selin isimli karakterlerin farklı ilişkisi ile başlayacak. Hayallerine göre kendilerine büyük bir daire satın alan bu çift, birbirinden habersizdir. Bu şekilde başlayacak olan romantizm, çiftin birbiri ile karşılaşmasıyla adeta komedi halini alacak.

Her Yerde Sen Dizinin Oyuncu Kadrosu Hakkında

Birbiriden farklı ve canlı isimleri göreceğimiz dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

Her Yerde Sen – Furkan Andıç

1990 yılında İstanbul’da doğan ünlü oyuncuyu en son Kardeş Çocukları isimli dizi de gördük. İlk oyunculuğa Kolej Günlükleri isimli dizisiyle başlayan yakışıklı oyuncu, bunun dışında pek çok dizi de rol almıştır. Bunlardan en bilindiklerini şu şekilde sıralayabiliriz: Her Yerde Sen, Kardeş Çocukları, Damat Takımı, Meryem, Tatlı İntikam, Kırgın Çiçekler, Kaçak Gelinler, Yağmurdan Kaçarken, Aşk Emek Hayaller, Umutsuz Ev Kadınları, Kolej Günlükleri gibi çeşitli dizilerde rol almıştır.

Her Yerde Sen – Aybüke Pusat

1995 yılında doğan güzel oyuncuyu en son Söz dizisinde gördük. Diziye dramatik bir şekilde vefat ederek ayrılan dizide halen konuşuluyor. 2014 yılında Elidor’un düzenlemiş olduğu güzellik yarışmasında ilk defa adından söz ettirmeyi başarmıştır. Aybüke Pusat’ın rol almış olduğu diziler şu şekildedir: Her Yerde Sen, Şahin Tepesi, Söz, Familya, O Hayat Benim ve Medcezir.

Her Yerde Sen – Ali Yağcı

Yakışıklı oyuncu 1990 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Dizi oyunculuğu konusunda pek çok aktöre taş çıkartan Ali Yağcı, dizi oyunculuğu için Deniz Erdem’le Eric Morris’ten oyunculuk eğitimi aldı. Rol aldığı dizi, reklam ve filmler şu şekildedir: Her Yerde Sen, Erkenci Kuş, Adını Sen Koy, Seviyor Sevmiyor, Umut Apartmanı, GQ Man Of The Year Tanıtım Filmi, Nescafe, Coca Cola ve Turkcell.

Her Yerde Sen – Ali Gözüşirin

1995 yılında doğan Ali Gözüşirin, İstanbul Gelişim Üniversitesi mezunudur. İlk olarak kariyerine modellik olarak başladı. Çeşitli defilelerde yer aldı ve moda çekimlerinde bulundu. İrem Derici’nin klibinde rol alarak, kendini gösterdi. Rol aldığı diziler, Her Yerde Sen ve Ufak Tefek Cinayetler.

Her Yerde Sen – Aslıhan Malbora

1995 yılında Afon’da doğan güzel oyuncu, Seven Ne Yapmaz dizisi ile kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. Oyunculuk yapmak için Akademi 35,5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alarak, kariyerine Seven Ne Yapmaz dizisi ile hızlı bir giriş yaptı. Bunun dışında Her Yerde Sen, Ağlama Anne, Kalbimin Sultanı ve Seven Ne Yapmaz isimli diziler de rol aldı.

Her Yerde Sen – Ali Barkın

Vancouver Film School’da sinema ve TV oyunculuğu için eğitim alan Ali Barkın, 1985 doğumludur. Her Yerde Sen, Çakallarla Dans 5, Ayla, Klavye Delikanlıları, 91,1, Yeşil Deniz, İkilem, Kırımlı, Eski Hikâye, Hayat Devam Ediyor, Şefkat Tepe, Deniz Yıldızı gibi dizi ve filmlerde rol almıştır.

Her Yerde Sen – Deniz Işın

Sosyal medya fenomenlerinden olan Deniz Işın, Her Yerde Sen isimli dizide rol alacak. Ege Üniversitesi’nin Kimya bölümünden mezun olan Deniz Işın, yüksek lisansına devam ediyor. Scorp’ta popüler olan fenomen içerikleriyle kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Her Yerde Sen – Barış Yıldız

1982 yılında doğan Barış Yıldız, Mimar Sinan Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezundur. En İyi Erkek Oyuncu ödülüne sahip olan yakışıklı oyuncu şu yapımlarda rol aldı: Her Yerde Sen, Tikli Yuvası, Martıların Efendisi, Çalgı Çengi İkimiz, Familya, Düğün Dernek 2, Kardeş Payı, Düğün Dernek, Benim Annem Bir Melek, Peri Tozu, Made in Europe, Ahh İstanbul, Zincirleme Film Tamlaması, Aliye, Okul ve Mulan.

Her Yerde Sen – Cem Cücenoğlu

Cem Cücenoğlu denilince ya da onu görünce eminiz ki, sizin de aklınıza Poyraz Karayel geliyor. En son Kanal D’nin sevilen dizisinde rol alan Cücenoğlu 2019 yılında Her Yerde Sen isimli dizide rol alacak. 1976 yılında Ankara’da doğan usta oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Batı Müziği Piyona Bölümü’nden mezun olmuştur. Rol aldığı diziler ve filmler şu şekildedir: Her Yerde Sen, Locman, Kızı ve Ben, Ege’nin Hamsisi, Bücür, Şevkat Yerimdar, Poyraz Karayel: Küresel Sermaye, Cingöz Recai, Sen Benim Her Şeyimsin, Karayel, Ertuğrul 1890,  Poyraz Karayel, Ustura Kemal, Kedi Özledi, Evvel Zaman Hikâyesi gibi pek çok dizide ve filmde rol almıştır. Son olarak onu Fox Tv ekranlarında göreceğiz.

Her Yerde Sen – Aziz Caner

1 Haziran 1985 yılında doğan Aziz Caner, bu yıl kendini, Fox Tv’nin merak edilen dizi, Her Yerde Sen dizisinde gösterecek. Caner’in rol aldığı yapımlar şu şekildedir: Her Yerde Sen, Siyah Beyaz Aşk, Fi, Dört Zait, Kırık Kalpler Bankası ve Garip şeklindedir.

Her Yerde Sen – Ayşe Tunaboylu

Devlet tiyatrocu sanatçısı olan Ayşe Tunaboğlu 1962 doğumludur. Oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazıları şunlardır: Her Yerde Sen, Seni Kimler Aldı, Benim Adım Feridun, Yasak, Hayat Ağacı, Benimle Var Mısın? Galip Derviş vb.

Her Yerde Sen – Binnur Şerbetçioğlu

1960 doğumlu olan ünlü oyuncu hem senarist, hem tiyatro oyuncusu hem de dizi oyuncusudur. İstanbul’da doğan Binnur Şerbetçioğlu, aynı zamanda pek çok oyun da yazdı. Rol aldığı yapımlar şunladır: He Yerde Sen, Eyvah Karım, Şahane Dama, Akasya Durağı, Kısmetim Otel, Emret Komutanım vb.

Her Yerde Sen Dizisinin Jeneriği Hakkında

Her Yerde Sen dizisi, fragmanın yayınlanmasıyla beraber, jenerik müziği internette aranır oldu. Dizinin jenerik müziğini Zeynep Bastık hazırladı. Sosyal medyada paylaşılan jenerik müziğinin sözleri şu şekilde:

Yalnızlıksa konuyu bilen benim

Sorgusuzca yine seven benim

Zamansızca karşımda hayalin

Rica etsem lütfen gider misin?

Durmak yoktu aşksa

İnanmışın yalancıya

Kalbim senle durdu

Hepsi boşlukmuş oysa

İşimde, gücümde, sağımsa, solumda

Ah, her yerde sn?

Evimde, odamda ne işin var?

Ama bıktım artık senden

Bir de artık keşke durup durup aklıma gelmesen

Anlatsam anlamazsın mevzu büyük kalbinden

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019