Her Yerde Sen Selin ( Aybuke Pusat ) kimdir? gerçek adı nedir? Her Yerde Sen Aybuke pusat bulunduğu projeler…

Her Yerde Sen Dizisi Başrolu Aybüke Pusat Oldu, Daha Önceki Dizileri Resimleri.

Her Yerde Sen Dizisinde Selin kimdir? gerçek adı nedir? Aybuke pusat Her Yerde Sen Dizisinde!!

Her Yerde Sen dizisi yaz aylarında FOX ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor.

Yaz ayları yaklaşırken yeni dizi haberleri de hızla gelmekte. Kanalların önemli dizileri yakın zamanda sezon arasına girecek ve artık yaz dizilerini ekranlarda göreceğiz. İşte o dizilerden bir tanesi  Her Yerde Sen dizisi olarak ekranlara gelecek. FOX ekranlarında göreceğimiz yaz dizisi Sadece Sen senaryosu ve oyuncularıyla oldukca ilgi çekti bile. Dizinin  yapım şirketi ise daha öncelerden FOX için Kayıtdışı dizisini ekranlara getiren Karga Seven Yapımdır. SAdece Sen dizisinin başrollerini Özge Gürel , Ali Yağcı ve yeni katılan Aybüke Pusat üstlendiği bir romantik komedi dizisidir.

Her Yerde Sen Dizisi ne zaman başlayacak?

FOX Ekranlarında izleyeceğimiz Sadece Sen dizisinin yönetmenliğini Ender Mıhlar yapıyor, biz kendisini zaten daha önce 8. Gün ve Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi dizilerin yönetmenliğini yaptığını biliyoruz. Sadece Sen dizisinin çekimleri yaz aylarından olan Mayıs ayında başlayacak. Bunu göz önünde alınca Sadece Sen dizisinin Haziran veya Temmuz aylarında başlayacağını anlayabiliriz.

Söz Dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu Aybüke Pusat yaz aylarında ekranlara gelecek olan Her Yerde Sen dizisine dahil oldu;

Çok yakın bir zamanda Her Yerde Sen dizisinin ekranlara geldiğini göreceksiniz. FOX TVdeki bu diziye Aybüke Pusat’ta dahil oldu. Söz dizisindeki performansıyla kendini tanıtan  Aybüke Pusat başrolde olacak.

Şahin Tepesi dizisinde Aybüke Pusat’ı seyretme fırsatı bulduk. ATV ekranlarından gelen dizi oldukça kısaydı. Aybüke Pusat birkaç ay ara verdikten sonra ekranlara geri dönmeye hazır. FOX TV yaz dizisinde yayınlanacak. Her Yerde Sen’in oyuncuları rolünde henüz hangi rolü oynadığı bilinmiyor.

Sadece Sen Dizisinde Aslıhan Malbora, Ali Yağcı ve Furkan Andic gibi  ünlü oyuncuların rol oynayacağı açıklandı. Bu isimlere Aybüke Pusat eklendi. Çekimlerin önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aybuke Pusat Kimdir? Daha önceki dizileri nelerdir?

Star TV ekranlarında ekranlara gelen Söz dizisinde Bahar Kutlu karakteriyle gördüğümüz Aybüke Pusat kimdir?

Aybüke Pusat, 20 Mayıs 1995 de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Bale Bölümünde öğrenimine devam ediyor. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesinde İşletme bölümünde okuyor.
Aybüke Pusat balerin de olarak, La Bayadere, Diana Et Faction ve Fındıkkıran gibi güzel eserlerde oynamıştır.
2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışmasına katılmaya hak kazandı ve 15 Mayıs 2014 gününde düzenlenen finallerde birinci Amine Gülşe oldu Aybüke Pusat ise üçüncü oldu.

Oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra; Eylül 2014 yılında başrolünde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya ve Barış Falay’ın oynadığı 2. Sezon “Medcezir” dizisinde Elif karakterini canlandırmıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filmleri ve Dizileri :
2013 – Medcezir
2017 – Söz

Boyu: 1.72

Kilosu: 48

Doğum Tarihi kaç?: 20 Mayıs 1995

Doğum Yeri: Ankara’dır

Mesleği nedir: Balerin ve Oyuncu

Hobileri nelerdir: Dans, Piyano, ve Baledir

Eğitim Durumu nedir?: Eskişehir Anadolu Üniversitesi – İşletme Bölümü / Hacettepe Üniversitesi – Bale Bölümü…

YORUMLAR

  1. Bu kıza hala baş rol verdiklerine inanamıyorum hem güzel deyil hemde oyunculuk kabiliyyeti sıfır.Keşke baş rolde Sslıhan Malbora ve Furkan Andıç olsaydı.En azından güzel kız olurdu partneri.Hemde dizinin tutacğını hiç düşünmüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.