Her Yerde Sen Selin Kimdir ? Aybüke Pusat İnstagram Hesabı ve Hayatı

2019 yaz aylarında en hareketli kanallardan biri olacak Fox Tv’de 14 haziran için doğacak güneşine gün verdi. Dizi takipçileri şimdiden Her Yerde Sen Selin Kimdir ? Daha önce Selin hangi dizide oynuyordu ? Aybüke Pusat kaç yaşında nereli instagram hesabı ve hayatı hakkında bilmediğimiz bilgileri nedir sevgilisi kimdir ?

Her Yerde Sen Selin Kimdir Aybüke Pusat İnstagram Hesabı ve Hayatı

Geçtiğimiz sezonda beklediği reytingleri yakalayamayan Fox Tv yaz sezonu için iyi hazırlandı. İşini şansa bırakmadı ve çok iyi dizilerini tanıtmaya bir bir başladı. Başrol oyuncusu Her Yerde Sen Selin Kimdir genç oyuncunun güzelliğini gören merak ediyor. 1995 doğumlu genç oyuncumuzu yakından tanıyalım.

Her Yerde Sen Selin Hangi Dizide Oynuyordu

Aybüke Pusat Ankara Devlet Üniversitesi Bale bölümü mezunudur. 172 CM boyunda ve 52 kg kilosu ile göz alıcı fiziğe sahiptir. Kendisini ATV’de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programından tanıyoruz. Yarışmacı olarak form doldurmuş farklı hayaller içerisinde yarışmaya katılmış ancak 7. soruda elenmişti. Yapımcıların o an fark etmesi ile güzel kadın oyunculuğa soyunan adımı attığının farkında değildir. O sadece 7. soruda elendiğini düşünüyordu. Ancak onu asıl ünlü yapan Miss Turkey yarışmasındaki aldığı üçüncülük tacı olmuştu. O zamanlar nereden bile bilir diki Her Yerde Sen Selin kim diye sorduklarında işaret edilecek isim olacağını.

Her Yerde Sen Selin Kimdir

Her Yerde Sen Selin Hangi Dizide Oynuyordu ?

Ay Yapım’ın sahibi olduğu Med Cezir dizisinde Elif karakteri ile onu tanıdık. 2015 yılında ise O Hayat Benim dizisinin Zeynep’i oldu. Familya dizisininde ise Su adı ile yine karşımıza çıkmıştı. Profesyonel baş rol oyunculuğunu 2017 yılında ” SÖZ ” dizisindeki Bahar rolü ile karşımıza çıkan Aybüke Pusat medyada hızla ilerliyordu. Tolga Sarıtaş ile rol aldığı dizide birbirlerine çok yakıştırıldı. Bu Pusat’ı bir anda ünlü yapmaya yetmişti. 2018 yılındaki Kapı filminde ustalığı tartışılmaz Kadir İnanır ile rol almıştır. Filmdeki Nardin karakteri ile akıllara yüzünü kazımayı başarmıştır.

Aybüke Pusat Kadir İnanır Filmi

Her Yerde Sen Selin Kimdir ?

Aynı evi satın alan iki kişinin trajikomik hikayesini anlatan dizide Her Yerde Sen Demir ile birlikte baş rol oynamaktadır. Selin ile Demir aynı evi almışlardır. Aynı evi paylaşmak zorunda kalan bir yandan prensip sahibi Demir diğer yanda ise hareketli ve neşeli biraz uçuk kaçık Selin. Birbirleri ile ilk zamanlarda anlaşamasalar da Demir bir süre sonra Selin ile vakit geçirmekten hoşlanmaya başlar. Selin’in hayat dolu neşesine katılan Demir ile birlikte güzel vakitler ve romantik anları çeken yönetmenin dizisi 14 haziran cuma günü Fox Tv kanalında başladı. Genç güzel oyuncuya başarılarının devamını diliyoruz.

Aybüke Pusat Dizisi
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Her Yerde Sen Selin Kimdir ? Aybüke Pusat İnstagram Hesabı ve Hayatı (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019