Her Yerde Sen Semih Kimdir ? Selin’in Babası

Fox Tv’nin yaz dizilerinden birine yeni oyuncu katıldı. Reyting rekortmeni Her Yerde Sen semih Kimdir ? Karga Pictures 7’nin yapımcılığını üstlendiği dizi 2019 yaz sezonunda devam ediyor. Peki merak edilen yeni oyuncu Selin’in babası kimdir ? Semih daha önce hangi dizide oynuyordu.

Her Yerde Sen Semih Kimdir ? Selin’in Babası

Her Yerde Sen Semih Kimdir ?

Furkan Anduç ve Aybüke Pusat’ın baş rol oynadığı dizinin 5. bölümünde yeni bir oyuncu dahil oldu. Dizideki Selin karakterine hayat veren Aybüke Pusat’ın babası ortaya çıkı. İlk dört bölümde görülmeyen karakteri kimin oynayacağı da belli oldu. Başarılı oyuncu Bülent Düzgünoğlu ile anlaşan Karga Pictures bu hafta yayınlanacak bölümde Semih karakterinin görüleceğini duyurduktan kısa bir süre sonra yayınlanan fragmanda oyunun yeni imajını gördük. dizide merak edilen Her Yerde Sen Selin’in babası kimdir biraz yakından tanıyalım.

Her Yerde Sen Semih Kimdir ?

Her Yerde Sen Selin’in Babası Kimdir ?

12 Temmuz akşamı Her Yerde Sen 5. bölümü Fox Tv’de yayınlanacak. Dizide Selin’in babasını oynayacak Bülent Düzgünoğlu senaryoya hızlı giriş yapacak. İleriki bölümlerinde ise biraz arka planda kalacak. 27 Mart 1973 yılında doğmuştur. Ankara’da büyümüştür. Lise yıllarından sonra hayatına yön verecek üniversite tercihini yapmıştır. Türkiye’nin en ünlü eğitim birimlerinden biri olan Bilkent Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü okumuştur. Başarılı oyuncuyu televizyona 1998 yılında henüz 25 yaşında iken başlamıştır. Üniversiteden mezun olduktan sonra rol aldığı ilk dizi projesi Sıcak Saatler’de hırsız olmuştur. Aldığı rol ufak ta olsa cv’sine yazdığı ilk deneyim olması dolayısı ile önemi büyüktür.

Her Yerde Sen Selin’in Babası Kimdir ?

Her Yerde Sen Semih Hangi Dizide Nerede Oynuyordu ?

1999 yılında vizyona giren Türk Sineması Üçüncü Sayfa filminde İbrahim rolünü oynamıştır. O yıllarda oyuncu olmak için çok çalışan şuan Fox Tv’de başrol oyuncusunun babası olarak ekranlara dahil olan Her Yerde Sen Selin’in babası kimdir? 1999 ile 2003 yılları arasında birçok ajans ile konuşsa da projelerde yer alamadı. 2003 Yılında Deliye Geçen Gece filmi ile tekrar gündeme dahil oldu. Bilindik projelerinden bahsedecek olur ise Pars: Kiraz Operasyonu filmi 2006 yılında yayınlanmıştı. İçerisinde polis rolü olarak figüran oynuyordu. 2009 yılında çok izlenen Aşk Bir Hayal dizisinde komutan rolü ile ekranların tanınan yüzü olmaya başlamış figüranlıktan sonra etkin rol almaya başlamıştır. 2012 yılında Gökçe Bahadır gibi bir oyuncunun dizisi olan Kayıp Şehir’de rol almıştır. Yine 2012 yılında Baytar Rasim adı ile Kurt Kanunu dizisinde rol almıştır. Usta oyuncu 2013 yılında fırtınalar yaratan Med Cezir dizisinde de oynamıştır. Kendisini Turan Koper adı ile hatırlıyoruz. Yıllar sonrasında Her Yerde Sen Semih karakterini oynayacağını hiç düşünemiyorduk. Ben bu oyunu bozarım slolganı ile yayınlanan Tatar Ramazan dizisinde Hamit karakterine hayat verdi. 2014-2015 yılları arasında Kaderimin Yazıldığı Gün dizisindeki Halil’i oynadı. Artık figüranlıktan usta oyunculuğa terfi edilmişti. Paramparça dizisinde üç sezon Osman karakteri ile gündemdeydi. Son oynadığı dizi 2018 yılında Bozkır oldu. Kendisini Kaya Oktay rolü ile hatırlıyoruz. 2018 yılında bir de film setinde çalıştı. Yerli dram filmi Halef’te şef olarak izledik. Şimdi ise Her Yerde Sen Semih kimdir nerede hangi dizide ya da filmde oynuyordu çok merak ediliyor. Bülent Düzgünoğlu Aybüke Pusat yani dizideki Selin’in babası olarak 12 temmuz akşamı diziye dahil oldu. Başarılı oyuncu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Her Yerde Sen Semih Hangi Dizide Nerede Oynuyordu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.