Her Yerde Sen Veteriner İbo kimdir Gerçek adı nedir? Ali Gözüşirin diziye dahil oldu!!!

Her Yerde Sen Veteriner İbo kimdir Gerçek adı nedir? Ali Gözüşirin diziye dahil oldu!!!

 

 

 

Her Yerde Sen dizisine dahil olan En Son Ufak Tefek Cinayetler dizisi Kerim’in gençliği canlandıran oyuncunun adı Ali Gözüşirin Kimdir?

Ali Gözüşirin Her Yerde Sen dizisinde Veteriner İbo karakterini canlandıracaktır ola Ali Gözüşirin 1995 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler Bölümü’nü bitirmiştir oyuncu kendine olan öz güveniyle modellik eğitimi almaya başlamıştır. Daha sonra İrem Derici’nin  klibinde oynayan Ali Gözüşirin bu deneyiminden sonra da Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol almıştır.

Alihan Gözüşirin yeni bir oyuncu. Twitter adresinden dizide rol alacağının sinyallerini vermiş. Tanınmayan oyuncu Mervenin gençliği ile olan sahnesinde oldukça başarılıydı. Ali Gözüşirin’in instagram hesabı aligozusirin   https://www.instagram.com/aligozusirin/?hl=tr

Ufak Tefek Cinayetler dizisi Kerim Adil Sağlam’ın gençlik lisedeki hallerini oynayacak olan oyuncunun adı Ali Gözüşirin. Ali Gözüşirin bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Ali Gözüşirin’in fotoğraflarından bir kaçını sizlerle paylaşalım.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 4 Mayıs 2019