Hercai 10. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Hercai 10. bölüm 17 Mayıs Cuma bölüm analizi özeti tüyoları.

Hercai 10. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Hercai 10. bölüm 17 Mayıs Cuma bölüm analizi özeti tüyoları.

Ekranların reyting rekoları kıran dizide bakalım 10. bölümde neler yaşanacak? Reyyan Hazar Şadoğlu’nın Öz Babası Olmadığını Öğrenecek mi ? Reyyan İki Aşkın Arasında! Reyyan Kimi Seçecek? Azat mı ? Miran mı?

 

Miran Reyyanı bulmuştur. Fakat Reyyan onunla gitmeyi kabul etmez. Miran inat eder, Reyyan’ın kaldığı eve girip misafir olmayı başarır. Cihan Yaren’i döver. Tam o sırada Nasuh ağa Torununu kurtarmak için gelir fakat Cihan Yaren’in Gönül ile buluştuğunu Nasuh ağaya söyler. Yaren’in suyu ısınmıştır. Artık ilerleyen bölümlerde de göreceğimiz gibi rahat hareket edemeyecektir. Cihan Yaren’i evlendirmek ister, onu uygun bir eşte bulmuştur. Görücü gelmesi için haber gönderirler.

Reyyan Mirandan kaçarken ayağını akrep sokar. Miran çok endişelenir. Reyyana müdahale ederler fakat Reyyan kötüdür. Miran başında sabahlar.Azatta Reyyanı bulmuştur. Fakat Miran da o evdedir. Reyyanı görmesine müsade etmez, kavga ederler. Reyyan uyanır Azat ile karşılaşır. Yanlarında Miranda olduğu için Reyyan Azata onu istemediğini söyleyemez etki altında kalır ve Azattan zaman ister.
Aslan beyler Miranı ararlar. Fırat Zan altındadır. Azize sinsi planlar yapar.

Hazar ve Zehra kızları Gül’den Mirana ablası Reyyanın yerini söylediğini söyler. Telaşlanırlar.
Elif azizeye onu yurtdışına gönderirse kendisini sileceğini söyler. Azize Elif’in isteğini kabul eder tek şartı vardır gözünün önünden ayrılmamasıdır Elif kabul eder. Hazar bey Reyyanı çekip almıştır. Miran hiç bir şey yapmamıştır. Fakat peşlerindedir. Reyyan yeniden konağa gelmiştir. Nasuh Reyyanın karşısındadır yine, onun Konak’ta olmasını istemez.

Hazar Zehraya hazırlanmasını söyler, Konak’tan gideceklerini söyler. Fakat Zehra gidemez çünkü bir önceki bölümde Nasuh Zehrayı tehdit etmişti. Eğer Konak’tan giderseler Reyyan’a Hazar’ın öz babası olmadığını söyleyecektir. Zehra kızını kaybetmek istemez.Hazar Nasuhun blöf yaptığını düşünür. Herseye rağmen gideceklerini söyler. Nasuh Reyyanın karşısına dikilir. Tüm gercekleri Hazan’ın söylemesini ister. Reyyan babasına ne olduğunu sorar. Hazar söylemeye çalıssada yapamaz. Reyyana Konak’tan gidemeyeceklerini söyler.

Miran çok sinirlidir. Konağa gider Gönül’e söylediği yalan için hesap sorar. Gönül inkar eder. Sultan araya girer ve Miranın Babasının annesine yaptığını onun kızına yapmasına müsade etmeyeceğini söyler. Miran ne demek istediğini anlayamaz Konak’tan çıkar. İlerleyen bölümler de şüphelenen Miranın gerçekleri anlaması an meselesidir. Azize yeminlidir. İntikam ateşi ile yanıp sönüyordur ve durmayacaktır.
Reyyanın da kafası karışmıştır. Babası Hazar’ın ne sakladığını merak eder. Annesi Zehra onu rahatlatmaya çalışır.Zehra, Reyyan’ın kafası dağılsın diye onu çarşıya çıkarır fakat bilmedikleri bir şey vardır Miran peşlerindedir. Yaren kendisine görücü geleceğini Öğrenir. Ağlayarak Dedesi Nasuh’un yanına koşar evlenmek istemediğini söyler.

Çarşı dönüşü Miranı gören Gül ona yardım etmek için mızmızlanır. Annesiyle balon almaya giden gül ablasına konağa gitmesini söyler. Reyyan konağa doğru yürürken Miran karşısına çıkar. Reyyan ile konuşmaya çalışır fakat yine istediğini alamaz reyyan arkasını dönüp gider.
Miran Fırat’a Reyhan’ın gönlünü almak onu yeniden kazanmak için bir şeyler yapacağını söyler. Kararlıdır. Reyyanı yeniden kazanacaktır. Şadoğlu ailesine Bir süpriz daha vardır Aslanbeyler haciz işlemleri başlatmıştır.

Yaren evlenmemek için Fıratı arar ve onunla görüşme ayarlar. Fırat’an yardım ister. Fakat Fırat Yarenin gerçek yüzünü defalarca görmüştür. Ona inanmaz. Yarene yardım etmeden onu gönderir.
Nasuh çılgına döner. Tüm olanların Reyyanın yüzünden olduğunu hatırlayarak Reyyanı konağın ortasında döver. Reyyan dayanamaz Nasuhun belinden silahı çeker ve Miranın şirketine gider. Silahı Mirana uzatır. Kendisini vurmasını ve bu yaşanan herseyin bitmesini söyler. Miran kendini tutamaz Reyyana sarılır. Sen yoksan bende yokum der. Hazar Şadoğlu içeriye girer. Bu sefer silahı o Mirana doğrultur. Reyyan Miranın önüne geçer. Babasına Olmayan birini öldüremezsin der. Miran yıkılır.
Miran Reyyan ve Hazar’ın ardından Şadoğlu konağına gider. Nasuha Tüm borçlarını sileceğini, Haciz işlemlerini de durduracağını söyler. Yalnız karşılığında Reyyanı ister.

Hercai 10. bölüm 17 Mayıs Cuma Günü neler olacak?

Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’in hacizi ve borçları silmesine karşılık Reyyan’ı verecek mi ?Elimizdeki verilere göre Nasuh bunu kabul edecek fakat Hazar ve Zehra buna müsade etmeyecek. Reyyan ailesi için bu teklifi  kabul edecektir. Sonraki bölümde Reyyan yeniden Aslanbey konağında olacaktır.

Yaren Evlenecek mi ?Yaren’e bir sonraki bölümünde görücü gelecektir. Fakat Yaren bir yolunu bulup özellikle yanlarında çalışan Hamuş’un oğlu Caner’i  kullanarak bu evliliği yapmayacaktır.

Azat Ne Yapacak ?Azat Reyyan’ın kararı karşısında mücadele edecek.

Azize Aslanbey Miran’ın kararı karşısında Ne yapacak?Azize Aslanbey Miran’ın vermiş olduğu bu karar karşısında büyük tepki gösterecektir dahda acımasız planlar yapacaktır Reyhan’ı Aslanbey konağında zor günler bekliyor.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai 10. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Hercai 10. bölüm 17 Mayıs Cuma bölüm analizi özeti tüyoları. (5 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Mayıs 2019