Hercai 10. Bölüm Miran Gönül’ü Boşayacak Mı ? Reyyan Mirana Geri Dönecek mi ?

Hercai 10. bölüm tüyosu geldi. Arslanbey ve Şadoğlu aileleri arasındaki gerginlik devam ediyor. Miran Gönül’ü boşayacak mı? Miran’ın kalbindeki isim Reyhan geri dönecek mi?

Miran’a yıllardır anlatılan ailesinin katilleri olarak söylenilen Hazar Bey için intikam ateşi aldı. Babanesi tarafından yıllarca Hazar Bey’i öldürmesi için yetiştirilen Miran’ı hedefinden şaşmaması için amca kızı Gönül ile evlendirdi. Babanesi ise onları hiç gerdeğe sokmadı Miran’ın içindeki kin ve nefreti hep taze tutmayı başardı. Hercai 10. bölüm Miran, Gönül’ü boşayacak mı?

Reyhan Mirana Geri Dönecek mi

Bu arada ise Şadoğlu başka bir hamile kadın ile evleniyor. Başkasından hamile olduğunu ise sadece dede biliyor ve aile içerisinde sır gibi saklanıyor. Türk dizisi ya şimdi de Reyhan Gönül’den boşanmak istiyor. Kalbinde ise ailesinin katili olan Şadoğullarının kızı Reyhan bulunuyor.

Miran Reyhan’a aşkı için herşeyi yapıyor ve kendisini alamıyor. Gönül eşini bu oyundan çıkarmak için Reyhan ile konuşmaya gitmeye karar verir. Reyhan ise görüşme anında kendisini bıçaklayarak Gönül tarafından bıçaklandığını herkese söyleyerek iki aile arasındaki hezimeti arttırmıştı. Miran bunun bir Reyhan’ın oyunu olduğunu öğrenmesi ile Gönül’ün de benim nasıl bıçakladığımı düşünürsün baskısı altında evine geri denerek telefonda kendisine boşanmak istediğini söyledi.

Miran ile Gönül Boşanacak mı ?

Miran’ın istediği hem Reyhan ile birlikte yaşamak hem de Gönülden ayrılıp mutlu olmak. Ancak ailesinin katilleri olarak inandığı aileden nasıl intikam alacağı da merak konusu oldu. 10. bölümde Miran, Gönül’e ayrılmak istediğini resen açıkladı. Ayrılık 10. bölümde olmayacağını sizlere verelim. Ancak dillenmeye başlayan durum aşiret ailelerinde hemen sonuçlanmaz. Uzun zaman alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai 10. Bölüm Miran Gönül’ü Boşayacak Mı ? Reyyan Mirana Geri Dönecek mi ? (4 Yorum)

  1. CANER veya OĞUZ bey sayfadaki isimde hata yapilmis.Reyhan yerine Reyyan olmaliydi.Dikkatimi cekti haberiniz olsun.

  2. ❤️Hercai❤️Miranın Şadoğularına Yapdığı Kömeki Hazar Kebul Etmeyeçek Reyhan Ailesin Kurtarmağ Üçün Özün Alova Ataçağ Bu Alov Aslanbeylerin Konağı Olaçağ Aşk Sevgi Mesum İntikamdan Doğan Her Şey Kederli Reyhan Miran Ellerin Neye Atsalarda Neye Baksalarda Onlara Açı Göz Yaşı Getireçek Reyhan Mirana Güvenemez Onun İntikamı Tez Bitmez Düşünür Kalbi İse Onu Söylemir Aşk Olan Yerde Bunları Düşünmek Zor Reyhan Konağda Kalaçağ Mirana Yad Olaçağ Gönül Boşanmayaçağ Yeni Planlar Yapaçağ Umarım Miranı İcizdireçekler Gönüle Yakın Edeçekler Son Anda Reyhanın Bebek Beklendiyi Söylentileri Konağa Yayılaçağ Gönülde Hamile Rolu Yapaçağ Reyhanın Bebekin Oğurayıp Öz Bebeki Olduğun Söyleyeçek Reyhan Miran Ayrılığın Gönül Yapamaz Aşk Güçlü Bağ Kirli Kalbde Yuva Kuramaz Gönül Ne Yapsada Sirler Geç Acılaçağ Miran Şadoğul Ailesine Aid Olduğun Öyrendikde Yıkılaçağ Onun Üzüntüsü Dahada Böyüyeçek Öz Doğmaların Aşkın Yaralamağ Ona Ezap Vereçek Dizi Kolektivine Uğurlar Ödüler Arzu Ediriz❤️Hercai❤️

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019