Hercai 12 Bölüm Fragmanı yayınlandı. Azat Ölecek mi?

Hercai 12 Bölüm Fragmanı yayınlandı. Azat Ölecek mi?

Reyting rekorları kıran Hercai 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Gönül Azat’ı vuruyor. Fragmanı izleyen dizi takipçileri Azat Ölecek mi? sorularını sormaya başladı. Gönül’ün vurduğu Azat ölmeyecektir. Çünkü Azat’ın diziye bu şekilde kolay ölerek veda edeceğini beklemiyoruz. Hercai 12. bölümde Miran Reyyan’ı bırakmıyor. Bu bölümde Miran ile Azize karşı karşıya gelecektir. ”Benden anamı aldın Reyyan’ı sana vermem” diyen Miran Reyyan’ı kesinlikle bırakmayacağının sinyalini veriyor. Reyyan’ın son kararı ne olacak bunu hep birlikte 31 Mayıs Cuma Hercai 12. bölümde göreceğiz. 

Atv kanalının vazgeçilmez cuma dizisi Hercai 24 mayıs özeti ve gelecek haftanın tüyoları nedir ? Dizi setinden gelen haberler doğrultusunda Hercai 31 mayıs 12. bölümde neler olacak tüyoları nedir ? Hercai 11. bölüm özeti ve 12. bölüm fragmanı hakkında özel bilgiler. Miran Reyyan tekrar birlikte olacaklar mı? Gönük Azat’ı öldürdü? ?
Hercai 24 Mayıs Özeti, 12 Bölümde Neler Olacak Tüyoları
Miran kına gecesinin olduğu gece Reyyanı Kaçırır. Şadoğlu konağı karışır. Azat’ın gözü döner. Hazar kızını bulmak için peşlerine düşer. Reyyan ne kadar karşı koysa da Miran inat eder Reyyanı bırakmaz. Hazar Fırat’ı yakalar kızının yerini sorar istediği cevabı alamayınca Fırat’a silah çeker. Fakat Fırat’ı vuramaz.  Nasuh ve Cihanda Reyyanı bulmak için Hazar’a katılır. Azat Aslanbey konağını basar, Miranın çıkmasını ister. Fakat Miran konakta değildir. Miranın Reyyanı kaçırdığını duyan Aslanbey konağı da karışır. Azat Gönül’ü rehin alır.
Miran Reyyan tekrar birlikte olacaklar mı
Sultan kendinden geçer, Azize’ye kızını ona getirmesini söyler bulamaz ise gerçekleri söyleyeceğine dair tehdit eder.
Nasuhun planı vardır, Hazar’ın yanında görünüyor gibi olsada aslında Reyyanın konağa gelmesini istemiyordur.
Zehra ve Handan saç baş kavga ederler. Handan Zehrayı tehdit eder. Sultan Şadoğlu konağını basar her yeri yıkar kızını ister. Zehra ile konuşur. Konaktaki tüm kadınlara bıçak çeker ve O da Yareni rehin alır. Caner o sırada Sultanı yakalar ve etkisiz hale getirir.  Miran ve Reyyan uzun bir yola çıkar. Reyyan bir benzinlikte Miranı atlatır, bir kamyona biner ve kaçar. Yarı yolda arabasında bir yabancı bindiğini anlayan adam Reyyana saldırır. O sırada Miran yetişir, adamı döver ve Reyyan ile sarılırlar.
Azat amcası Hazar’ı arar, ve Gönülü reyin aldığını söyler.
Miran ve Reyyan bir otele yerleşirler.
Hercai 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandımı
Miran Reyyan aşkı yeniden alevlenmeye başlıyor. Hercai 12. bölümde neler olacak. Miran ve Reyyan tekrar birlikte olacaklar mı? Gözü dönen Azat Gönül’ü öldürecek mi? Hercai Gönül öldü mü ? Hercai 31 mayıs neler olacak ayrıntıları geliyor.
Kan Davasında olaylar daha da büyüyor! Azize Gönlün’ün kaçırılmasından dolayı nasıl bir misilleme yapacak?
Miran Azat gerginliği daha da büyüyor!
Miran’ın Gönül’ün kaçırıldığından haberi yoktur. Bir sonraki bölümde Azat ile Miran arasındaki Gerginlik daha da artacaktır. Miran Gönül’ü Azat’tan alacaktır. Fakat karşılığında Reyyan’ı bırakmayacaktır.
Azize Gönül’ün kaçırılmasından dolayı misilleme yapacak, karşı atak acımasız bir plan ile hemen gelecektir.
Reyyan ve Miran aşkı yeniden alevlenecek. Miran Reyyan’ı herşeye rağmen bırakmayacaktır.

Büyük sır aralanıyor, Miran’ın her kötü hamlesi Azize’yi gerçekleri söylemesine biraz daha yaklaştırıyor.Reyyan Miran’a ikinci bir şans verecek mi şimdiden merak söz konusu tahminlerimize göre Reyyan Miran’a bir şans verecek ve Miran’ı anlamaya çalışacaktır

Hercai 12. bölüm fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019