Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Tarih 2019 2020

Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak 2019 2020 yeni sezon tarihi nedir ? İlk bölümü için ATV’den start alan dizinin yayın tarihi ve yeni dönemde yayın günü belli oldu. ATV’nin resmi açıklama yaptığı dizi 2. sezona ne zaman başlıyor ?

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak - Tarih 2019 2020

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Hercai dizisi 2. sezonu için ilk bölümü yayınlanacak tarih belli oldu. ATV’nin geçtiğimiz sezon reyting rekortmeni olan dizisi Hercai’den yeni sezon tanıtımı da geldi. Şuan için izleyeceğimiz bölümün hazır olduğunu söyleyen yönetmen yeteri bölüm stoğuna ulaşacağımız tarihi ATV’ye bildirdik. Yönetmen ise ilk bölümün yayınlanması için tarih verdi. Bizde çalışmalarımızı hızlandırdık dedi.

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Hercai Ne Zaman Başlayacak 2019 2020

ATV’de yayınlanacak dizi ne zaman başlayacak ? Yeni sezon ilk bölümünü yayınlayacak dizide gösterilen Reyyan Şadoğlu’nun gördükleri yürekleri ağıza getirdi. Cinayet amacı ile başlayan yakınlaşma imkansız aşka dönüşmüştü. Miran aşık olduğu Reyyan’ı vurup öldürecek mi? Doğu töresini anlatan dizi için oyuncular yazın neredeyse tatil yapmadı. İstanbul seçimlerinden sonra başlanan dizi çekimleri arasında pek zaman kalmadı. Hercai dizisi 2019 2020 ilk bölümlerini eylül ayının 3. haftası yayınlayacak.

Hercai Ne Zaman Başlayacak 2019 2020

Hercai Ne Zaman başlayacak 2. sezon başlama tarihi ve 2019 2020 ilk bölümü için yayınlanan fragmanı konumuzda bulabilirsiniz. Sizin dizi senaryosu hakkında görüş ve önerileriniz nedir bize yorumlar kısmından iletiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak ? Tarih 2019 2020 (1 Yorum)

 1. ❤️Hercai Dizi Kolektivine Oyuncularına Yeni Sezonda
  ❤️Başarı Ödüler Arzu Edirem Dizinin Hekayesi Güzelikin
  ❤️Kayıp Etmesin Retinki Hep Yüksek Olsun Hercai Aşkı
  ❤️Göz Yaşı İle Bitmesin Aşkda Deyişken Mutsuz Olmasın
  ❤️İntikamdan Doğan Aşkın Sirleri Acıldı Aşkda Göz Yaşları
  ❤️Bitsin Reyhan Miran Obrazın Oyuncuları Güzel❤️

Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2019