Hercai 37. Bölüm Özeti, 38. Bölüm Fragmanı

Hercai 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı. 37. bölümde Yalanlardan uzak, yeni bir hayatın kapıları açmak isten Reyyan’ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran’ı derinden etkiler. Sevdiği kadının zor zamanlarında yanına olup destek vermek isten Miran, Reyyan’ın acısını hafifletmek için kolları sıvar. 38. bölümde neler olacak?

Hercai 37. Bölüm Özeti, 38. Bölüm Fragmanı

 

37. Bölüm Özeti

Verdiği kararın ardından nereden başlayacağını bilemeyen Reyyan’a destek Fırat’tan gelir. Mezarlıkta bulduğu nottan sonra Azize’nin kendisini kandırdığından emin olan Gönül babaannesiyle yüzleşmek ve oyununu ortaya çıkarmak için önemli bir hamle yapar. Diğer yandan intikam planını yeniden canlandırmak isteyen Azize, Reyyan’ın üveyliğini kullanır ancak bu durum Reyyan ve Azize’nin karşı karşıya gelmesine neden olur. Ne olursa olsun Azize’nin durmayacağını, her fırsatta ailesine ve Miran’a zarar vereceğine bir kere daha emin olan Reyyan, Azize’ye meydan okur. Reyyan’ın güçlü duruşu karşısında ezilen Azize Aslanbey, bu sefer Reyyan’ı hiç beklemediği bir yerden vurmaya karar verir.

Ben İntikamımdan Vazgeçtim

Miran, “Ben İntikamımdan Vazgeçtim” der ve çok zorlu bir yola girer. Babaannesi “Demek vazgeçtin” diye imalı konuşur. Seyret öylerse der ve yeni sıkıntılar oluşmaya başlar.

Hercai, enefes kesen 38. Bölümüyle 27 Mart Cuma 20:00’da ATV’de

Hercai 38. Bölüm Fragmanı

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.