Hercai 5 Nisan 4. Bölümde çalan Düşlerde Sevdim Seni Söyleyemedim Kim Söylüyor

Hercai 5 Nisan 4. Bölümde çalan Düşlerde Sevdim Seni Söyleyemedim Kim Söylüyor. Hemen söyleyelim şarkıyı söyleyen Eylem Aktaş. Oldukça güzel ses olan sanatçı şarkıya hayat vermiş adeta.. Eylem Aktaş oldukça güzel sesiyle Hercai dizisini izleyenlerin yüreklerini dağladı adeta. Hemde Miran ile Reyyan sahnesinde..

Eylem Aktaş Hercai 5 Nisan 4. Bölümde çalan Düşlerde Sevdim Seni Söyleyemedim Sözlerini aşağıdan sizlere sunuyoruz. Hercai dizisinin 4. bölümü de oldukça heyecanlı geçti. Miranı vuran Reyyan ardına bakıp gidemedi. Yüreği elvermedi ve geri dönüp onu kurtardı. Yarasını sardı sonra kurşunu çıkardı. Yani anlayacağını aşıklar birbirinden vazgeçemiyor.. hemde ölümüne..

Hercai 5 Nisan 4. Bölümde çalan Düşlerde Sevdim Seni söyleyemedim diye başlayıp Sana ben hayaller düşler büyüttüm Sana ben gözümde yaslar büyüttüm Sana ben hummalı asklar büyüttüm diye devam eden şarkı Hercai dizisinin son bölümünde oldukça keyifli ve duygusal anlara neden oldu… Hem şarkı çok güzel hemd esözleri oldukça iyi ve Eylem Aktaş’ın muhteşem yorumu ile dizi renklendi..

Hercai 5 Nisan 4. Bölümde çalan Düşlerde Sevdim Seni

Düslerde sevdim seni söyleyemedim
Sessiz öptüm nefesini söyleyemedim
Sana ben siirler sözler büyüttüm
Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
Sana ben hummali gizler büyüttüm
Söyleyemedim
Sarkilar yazdim sana okuyamadim
Hep yanimdaydin oysa dokunamadim

Sana ben hayaller düsler büyüttüm
Sana ben gözümde yaslar büyüttüm
Sana ben hummali asklar büyüttüm
Söyleyemedim


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 5 Nisan 2019