Hercai 8. bölüm fragmanı Reyhan ve Azat evlenecek mi?

Hercai 8. bölüm fragmanı Reyhan ve Azat evlenecek mi?  Hercai 7. Bölüm de neler oldu?

Atv ekranlarının sevilen, fenomen , reyting rekorları kıran dizisi Hercai her hafta daha da zirveye çıkarak izleyicileri ekranlara kilitliyor. Mia yapımın sahip olduğu dizi her geçen gün daha çok izleyiciye sahip oluyor. Hercai de bir sonraki hafta neler olacak?

Dizinin sadece bölümleri değil fragman ve ekran arkası görüntüleri de büyük bir keyifle izleyicileri tarafından takip ediliyor. Son bölümde tüm izleyicileri ekrana kilitleyen dizide bir sonraki haftada neler olacağı merak konusu. Son bölümdeki Reyhan’ın başına silah dayanmasında ki ölüm sahnesi izleyicileri şoke etti. Zengin ve yakışıklı  iş adamı Miran ve Mardin’in Midyat içinden  köklü ailesi  Şadoğulları’ndan Reyhan’ın imkansız aşkını içeren dizide yayınlanan son bölümde medyanın gündemine bomba gibi oturdu.

Fragman herkeste şoke etkisi yarattı.

Hercai de adeta nefesler tutuldu hatırladığımız üzere Yaren Miran ın evli olduğunu öğrendiğinde bunu herkese söyleyip Şadogulları’nı ayaklandırmışlardı. Diğer taraftan Miran Azad’ın Reyhan’a aşık olduğunu öğrendi 7. bölümün fragmanında da izlediğimiz üzere Miran sinirden ağlama üzereye gelmişti bu aralar Miran’ın kıskançlık hallerini izleyeceğiz Miran’ın bu halleri hem eğlenceli hem üzüntülü hemde can sıkıcı olacak diğer taraftan azadın reyhanı sevme konusu seyircinin bir hayli kafa karışıklığına düşürdü diziyi ilk bölümden itibaren izleyenler bilirler Miran’ın Reyhan’ı ne kadar sevdiğini  ona nasıl gözle baktığını ve nasıl aşk dolu sözlerle hitap etmekle hitap etmek istediğini şimdi o kadar karışık bir durumdayız ki  sanki Azat dizinin ilk bölümlerinden itibaren Reyhan’a aşıkmış gibi o kadar yürekten o kadar içten sevgisini gösteriyor ki Azat aşkına söylenecek laf bulamıyorum Reyhan’ı Mıran’la düşünüyorduk ama Azat’la olmazda değil  ne dersiniz?

Diğer taraftan Reyhan’ın basına gelenlerden sorumlu kişi aslında Yaren’dır tüm gerçekleri tüm acı bilgileri bilmesine rağmen kimseye hiçbir şey söylemedi ve Şadogulları’nın itibarını zedelemişti Miran ve Gönül’ün boşanma  konusunu tum yazılarımızda söyledik yine söylüyoruz sezon finaline kalmaz buyuk ihtimalle boşanmanın ilk adımlarını atarlar diye düşünüyorum. Çünkü Gönül ile Miran ne kadar evli kalırsa kalsın, Reyhan ve Miran,ın aşkı o kadar zorlaşır ve birlikte olma süreleri bir haylı o kadar uzar Miran her bulduğu fırsatta Gönül’ü tehdit ederek ondan boşanacağını söyler. Ya arkadaşlar onu bunu boşverin de Reyhan ve Azat evlenecek mi? bu sorunun cevabını şuan da tüm seyirci merak ediyor. Yaren’ın Gönül’ün ve Azatın da içinde bulunduğu ve bu üçlünün yaptığı plan şimdilik işe yaramış gibi görünüyor. Reyhan’ın Gönül’ün gerçekten Miran’ın karısı olduğunu öğrenince, herşey onun için dahada kotu bir duruma geldi ve kotu bir darbe daha yedi şimdi herşeyi bir kenara bırakalım ve 7. bölümden gelen tanıtımla ilgilenelim Azat Reyhan’ı sahiplenip konağa getirdi Nasuh bu olaya nasıl bakacak Nasuh demişken Azize’nin konağı neden ele geçırmeye çalıştığının gerçeğinin altında buyuk bir gizli gerçek var Miran ilerleyen zamanlarda Gönül ve Fırat hakkında önemli kararlar alacaktır. Ufak bir tüyo vereyim Gönül ile boşanma kararı alacak Fırat hakkında alacağı kararı şimdilik söylemiyorum bu biraz daha merak konusu olarak kalsın. Reyhan’ın verdiği kararlar sonrası Aslan bey konağı alev alev olacak. Reyhan’ı Azatla elele gören Miran o kadar sinirlenecek ki o kadar karışık piskolojinin içerisine girecektir o sinirin o öfkenin o üzüntünün etkisiyle orada Azat’ı öldürmeye çalışacaktır ancak tam içeri doğru elini beline doğru götürüp silahını çekecekken Fırat  Mıran’ı tutacak ve içeri girmesini engelleyecektir. Eğer Fırat orada olmasaydı ne olacaktı haberimizin devamında…

Şayet Fırat orda olmasaydı emin olun Miran oracıkta azatın kafasına sıkacak olurdu bur da altını çizerek belirtmek istediğim bir konu daha var ”Fırat Fırat Fırat”ah be Fırat Reyhan ve Miran’ın kaçacağı yeri bilen tek kısı Fırat’tı Yaren Fırat’ın telefonunu alarak Miran ve Reyhan’ın gideceği yeri öğrenecek ve ortalığı karıştıracak ortalık mahşer alanına dönecek.  Yaren elne geçirdiği bilgileri Gönül ve Azat’a verecek ve azat Gönül ile birlikte Reyhan ve Miran’ın yanına gelecektir. Reyhan ve Miran’ın yanına gelen Azat ve Gönül’ü gören Miran nasıl olur da bunlar bizi burada bulur diyerek kafasında soru işaretleri ile birlikte aklına hemen Fırat gelecek ve bu sınırın altında yatan öfkeyle birlikte Fırat’ta Miran’ın bu sinirden kendine düşen payını alacak.

Hercai 8. Bölüm fragmanı.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai 8. bölüm fragmanı Reyhan ve Azat evlenecek mi? (2 Yorum)

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019