Hercai Caner Kimdir? Nigar’ın Asker Oğlu Dönüyor !

Hercai dizisine yeni bir isim dahil oldu. Hizmetçi Nigar’ın asker oğlu kimdir merak ediliyor. Dizideki adı ile Hercai Caner Kimdir, gerçek adı yaşı geçmişi sevgilisi hobileri ve ilgi alanlarını sizin için inceledik. Hercai Caner kimdir yeni oyuncu Sarp İkiler’i yakından tanıyalım.

Diziye yeni dahil olan hizmetli Nigar’ın oğlu dizi başından beri askerde idi. Adından bile söz edilmez iken son bölümde önemli esrarengiz bir rol aldı.

Sarp İkiler Kimdir ?

22 yaşındaki genç oyuncu ilk defa bir dizi setinde rol alacak. Bundan öncesinde tiyatro alanlarında gösteriler düzenleyen Sarp İkiler ajans aracılığı ile yan rol olan Caner tipi için uygun görülerek sete dahil edilmiştir. Şuan için kalbinin boş olduğunu bir sevgilisinin olmadığını söylemesi genç kızlar tarafından takip konusu oldu. Üniversite eğitimini radyo ve televizyonculuk üzerine okumaya devam eden genç yakışıklı oyuncu Hercai Caner rolü için kolları sıvadı.

 

Sarp İkiler Kimdir

Diziye evin yemeklerini hazırlayan Nigar’ın oğlu olarak dahil oldu. Dizi içerisindeki rolü iyi halli olan Nigar son bölümlerde sık sık oğlu ile telefonda konuşuyor ve mutlu anlarını izliyorduk. Ancak oğlunun sürpriz bir şekilde eve gelmesi Nigar’ı çok sevindirecek. Şuan kulislerden gelen bilgiler ise ilk birkaç zaman etrafı sezecek olan Caner’in nasıl bir rol alacağı.

Caner Hercai dizisi içerisinde asi ve başkaldıran annesini zor durumda bırakan bir stresli rolü üstlenecek. Durum annesini zora soksa da Caner’in bildikleri evi huzursuz etmeye yetecek ve kurtulunması o kadar da kolay olmayacak. Tabi bu durumları ATV’de görene kadar birkaç bölüm daha geçmesi gerekiyor.  Caner hakkındaki düşüncelerinizi lütfen bize yorumlar kısmından gönderin. Sarp İkiler gelecek sezonda da Hercai dizisinde devam edecek.

Hercai Final Mi Yapacak ?

Sosyal medyada 15. bölümde final yapacağı konuşulan Hercai dizisi için sizlere müjde. Bu yıl sezon finali ile kapanacağını açıklayan dizi yapımcısı gelecek sezon da ATV kanalında olmaya devam edecek. Görüşmelerin devam etmesi dolayısı ile yeni sezonda kaç bölüm üzerinden anlaşma yapıldığı henüz netlik kazanmadı.

Caner’in askerden dönerek annesine sürpriz yaptığı o unutulmaz dramatik sahne.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.