Hercai Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak Miran ve Reyyan Kurtuldu Mu?

Hercai Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak Miran ve Reyyan Kurtuldu Mu? Hercai dizisi 3. bölümü 29 Mart cuma akşamı yayınlandı. Yayınlanan bölüm seyircinin yüreğini dağlayacak cinstendi. Reyyan’ın kulübeyi ateşe vermesi oradan onu kurtaranın Azize Aslanbey olması insanı şaşırtırken onu Midyat medyana bırakınca bu kadar da acımasız olunmaz dedik. Ama sonrası daha kötüydü maalesef. Hercai 4. bölüm özeti 5 nisan cuma neler olacak bu resim 3. bölümün son sahnesi oldu..

Hercai 4. bölüm Reyyan Miranı Vurdu Öldü mü5 Nisan Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Hercai dizisinin 4. bölümünde neler olacak neler yaşanacak diye merak edenler için şok bir fragman geldi, hercainin 4. bölümünde Reyhan’ın Miranı vurduğunu görenler gözlerine inanamadı. Hem de öyle böyle bir vuruş değil tam kalbinin ortasından silahı ateşleyen Reyyan kendisine büyük acılar yaşatan Miranı öldürmek için silahı ile ateş ediyor.

Hercai 4. bölüm özeti 5 nisan cuma neler olacak

Reyyan eve döndü bir şekilde ama Nasuh Ağa bu lekeyi kendine yakıştıramadı ve Reyyan’ı dedesi yaşında bir adamla evlendirmeye kalktı. Aslında bu da Miran’ın bir planıydı ancak Reyyan kabul etmedi ve Reyyan’ı öldürerek ailenin alnındaki kara lekeyi temizleme görevi Azat’a düştü. Azat Reyyan’ı aldı gitti. Onu öldürmeye gönlü el vermeyecek tabi ki Azat Reyyan’ı seviyor ve onu alıp başka yere götürmeyi düşünüyordu.

Miran ise Reyyan’ı onlardan kurtarmak ister arabayla takip eder ve Malabadi Köprüsünün yanındaki köprü de onları yakalarlar. Miran Reyyan’a el uzatır seni kurtaracağım ölüme götürüyorlar seni der. Reyyan ise Ben o eli bir defa tuttum bana seninle cenneti verseler kabul etmem diyor. Ben o kulübede arkanı dönüp gittiğinde öldüm zaten Miran Bey diyor.

Sonrasında kendini seven iki erkeği de köprü de bırakıp nehre atlıyor. Dicle Nehrine atlayan Reyyan’ın ardından Miran’da hemen arkasından atlıyor. Miran yeni bölümde Reyyan’ı kurtaracaktır muhakkak. Ancak Reyyan’ın gönlünü edecek mi kendini affettirebilecek mi? Yeni bölümde neler olacak?

Reyyan ve Miranın köprüden atlaması ile birlikte Hercai dizisinin 4. bölümünde olacaklar merak edilmeye başlandı. 5 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan Hercai dizisinin 5. bölümünde yaşanacak gelişmelerden birisi Miranın köprüden atlayan Reyyanı kurtarması olacak. Gözünü kırpmadan Reyyanın ardından suya atlayan Miran onu kurtarmış ve ölümden döndürmüştür.

Hercai dizisi 5 Nisan cuma 4. bölümünde Reyyan ne Azada ne de Mirana güvenmektedir. Bu yüzden ikisinden de kurtulup kendi ölümünü kendisi gerçekleştirmek için intihar etmeye kalkmış ve Malabadi köprüsünden Diclenin sularına kendini bırakmıştır. Ancak daha önce Miran kendisine verdiği sözü hatırlayarak o da arkasından atlamış ve 4. bölümde Diclenin sularından Reyyanı kurtarmıştır. İkisi de birbirinden hem nefret etmekte hemde birbirini sevmektedir. Ama Miran artık intikamını aldığına göre babannesi Azizeye rağmen aşka sahip çıkacak ve tüm olumsuzluklara rağmen Şadoğlu ve Aslanbey ailelerinin birbirine olan nefretlerine rağmen Miran ve Reyyanın aşkı başlayacaktır..

Hercai Dizisi 4. Bölüm Fragmanı Neden Çıkmadı 5 Nisanda Hercai Var mı Yok mu?

Hercai Dizisi 4. Bölüm Fragmanı en kısa süre içinde Atv de ekrana gelecek ancak 31 mart pazar günü seçim olduğu için seçim sonrasında fragmanın yayınlanması bekleniyor. 3. Bölümü ile cuma günü tüm dizileri geride bırakıp 13.33 total reyting alan Hercai Dizisi gerçekten de başarılı bir iş çıkardı. Hercai 4. Bölüm Fragmanı çıkar çıkmaz buraya eklenecektir. 5 Nisanda Hercai Var mı Yok mu? sorusuna hercai kesinlikle var, seçim yoğunluğundan dolayı Hercai Dizisi 4. Bölüm Fragmanı biraz geç çıkacaktır.

Hercai 4. bölüm özeti 5 nisan cuma tüyoları

Hercai dizisi başarılı şekilde geliyor. Yayınlandığı her bölümde reytinglere ilk sıradan adını yazıyor. Bu bölümde kesinlikle büyük oranda reyting olacak. Hercai dizisini sizler nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. Eğer Hercai dizisinin reyting sonuçlarını merak ediyorsanız TIKLAYIN >>> Hercai Dizisi Reytingleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi 4. Bölümde Neler Olacak Miran ve Reyyan Kurtuldu Mu? (11 Yorum)

  1. Bence mirannin annesinin mağduriyetinin hazar beyle bir ilgisi yok belki gönüllun babası yengesine bir şey yapmış olabilir çünki bu bölümde o ütüyle karısını yaktığı anlatıldı adam acımasız hasta biriymiş düşman larının ortalığı karistirmasiyla kurt dumanlık gün sever mantığıyla bir şeyler olmuş ola bilir belki ilahi adalet mirannin amcasının kızıyla evlenmeside annesinin ahının bu şekilde çıkmasıdır çünkü biz insanlar görüp duyumlarımızla intikam alırken biz bilmesek bile allahinda bir intikami vardır bu yuzden kin tutmak günahdır bazi büyük hesaplar allaha birakilmali çünkü biz insanlarin intikami çok masum insanin kanina girer öyleki mesela aslan bey ailesinin intikam ateşi asıl düşmanın soyudan birinden alınmadı soy ağacı farklı bir çocuktan alındı ama benim merak etigim reyhan nin kaderindeki bu kaza onu kendi hikayesine kendi soyuna kendi sahip olduğu maddi manevi mirasına nasıl sürükleyeceği yoksa bu yetim kızın hayatinidami gonulun babası nın hataları yondegistirip başka bir soy ağacının üstünde büyümesine neden oldu belki reyhanin babası da bütün o trajedilerin yaşandığı zaman öldürülmüş yada oldutturulmustur hazar beyde zehraya bu şekild e evlenmiş ola bilir ben bu adamda tuhaf bir adalet anlayışı hissediyorum

  2. Iyi hafta sonları dilerim bence reyhan isterse mirandan müthiş bir intikam alır nasilmi bu bir dönem filimi değil herkesin cebinde cep telefonu var reyhanin düğününe bütün midyat şahit bu büyük iş adamı mirannin evli olduğu halde reyhana evlenmesi ve bunu babaannesinin çıkıp meydanda haykırması bunların hepsi bir genç kızın hayallerine akbaba gibi tunediginin ispatı reyhan internet aracılığıyla mağduriyetini duyurup ülkedeki bütün kadın hakları savunan vakıfları ayağa kaldırıp miranin kapısına yığsa bütün magazin programları reyhanla düğün videolarını paylaşıp ahlaksız babaanne torun başlıklı yayınlasa reyhan nin hem hayatı kurutulur hemde miran zor duruma düşer sonrada reyhan aslan beylerin konana gidip azizeye midyat meydanı bana dar geldi ben tüm ülkeye anlattım dese bence çok iyi olur böylece azizenin bütün yaptıkları ayağına dolanır hattâ bence miran bu baskılardan kurtulmak için gönül-ü boşayıp zorla kardeş bildiğim kızla evlendirildim diyip ben reyhana aşığım yanlış anlaşıldım diye açıklama yapa bilir yani namussuz ve ahlaksız olarak tanımamaktansa reyhani eve resmi gelin olarak alabilirler tabi reyhani iki ailenin çıkarları buna zorluya bilir diye düşünüyorum

  3. Çok mükemmel çekim sahneleri var yönetmeni ve oyuncuları teprik ediyorum 5bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz muhteşem aşk

  4. Ilk bölümden beri gözyaşlarım aktı ben her dizi de ağlayan biri degilim gerçekten müthiş bir kadro ve ekip işi yüreğinize sağlık bizimde yüreğimize dokundunuz temennim uzun süre devam etmesi Başarılar Diliyorum

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2019