Hercai Dizisi Başarıya Doymuyor! Yine Sosyal Medyada Rekorları Alt Üst Etti!

Atv’de cuma akşamları ekranlara gelen Hercai dizisi başarısı ile adeta dudak uçuklatıyor. Reytinglerde zirveyi yakalayan bizi sosyal medyada da rekorları altüst ediyor.

Atv’nin yeni dizisi Hercai 7. bölüm ile bu hafta ekranlara gelecek. Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana ilgi odağı olan dizi her geçen gün Bu ilgiyi arttırmayı başarıyor. İzleyiciler Miran ve Reyyan’ın imkansız aşkına hayran kalırken, yeni bölümde heyecan daha da artıyor.

Azad, Reyyan’ı konağı getiriyor ve elinden tutarak namusunu nikahla temizleyeceğim söylüyor. Başta dedeleri olmak üzere bütün konak, yaşananları ağzı açık izlediği sırada dışarıda Miran çılgına dönüyor. Bu gelişme karşısında Mira’nın yapacakları herkese merak içerisinde bırakırken, yeni bölümde büyük bir heyecan içerisinde bekleniyor.

Youtube’de Rekor Üstüne Rekor Kırıyor

Atv’de yayınlanan Dizi TV programı Hercai dizisi hakkında ilginç bilgileri paylaştı. Izleyicilerin yeni bölümleri merak içerisinde beklediği dizide Bir hafta önce yayınlanan fragman sadece 24 saat içerisinde 5 milyon kişi tarafından izlendi.

Hercai dizisi bu başarısı ile sadece ekranda değil internet üzerinde de rekor kıracağını kanıtladı. Dizinin sadece fragmanları değil yayınlanan bölümleri de paylaşım rekorları kırıyor. Sosyal medya platformlarında yapılan paylaşımlarda da dizi, hem Türkiye hem de Dünya gündemine girmeyi başarıyor. Özellikle sosyal medyada kullanıcıların olumlu yorumları dikkatlerden kaçmıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Başarıya Doymuyor! Yine Sosyal Medyada Rekorları Alt Üst Etti! (1 Yorum)

  1. Hercai❣️Dizisin Hekayesi İnsanın Üzür Bir Genç Kızın Hayatı Arzuları Açıların Tam Üstünde Reyhana Kücük Yaşında Böyük Kimi Bakdılar Sevgi Konağda Ona Yad Hür Olmak İstedi Hayatın Aşkın Bulaçağın Düşündü Ama Hayat Ona İntikamdan Doğan Aşk Hür Olmak Ücün İse Konağlara Sürüklenmek Kismet Etdi Reyhana Ne Yapaçağ Bu Açılar Onu Ne Zaman Burakaçağ Reyhanın Röyası Onun Hayatının Açısına Yol Acdı Reyhan Miranla Karşılaşması Aşk Sevgi Bakışları İle Başladı Miranan Kücük Yaşından İntikam Hekayesin Duydu Azize Hanım Miranın Çocukluğun Alıp Götürdü Miranın Böyümesi Neye Gerek Miran İntikam Almak İsterken Hayat Ondan İntikam Aldı Kalbi Aşk Sevgi Yarasın Aldı Miranın Reyhanın Aşkın Açıları Dinmez Miranın Aşik Olmasın Düşünmezdi Azize Hanım Kötü Birisi Miranın Hazarın Oğlu Olduğun Bilerek Açıların Böyükün Yapdı Azize Çok Sirleri Bilerek Miranın Kalbin Açıdır Azize Hanım Miranın Anesin Açı Vererek Öldürüp Umarım Oğlunuda Bilmeyerek Öldürüp Bunun Ücün Öfkesi Dinmeyir Miran Onun Elinde Şadoğularına Yöneleçek Ateş Miran Bütün Sirleri Öyreneçek Kalbinin Ateşi Her Terefi Yandıraçak Reyhan Hamile Olduğun Bildikde Meçbur Olup Azadla Evleneçek Bu Evlilik Çocuğu Ücün Olsada Çocuğda Açıların Böyükün Yaşayaçak Bebek Oğurlanaçak Yaren Gönül Bunları Yapaçak Bebekin Cok Düşmenleri Olaçağ Yaren Kötü Kalbe Sahip Yaren Miranla Evlenmek İsteyeçek Yarenin Planları Cok Miran Reyhandan Kisas Cıkmağ İsteyeçek Yarenle Evlenip Aşk İntikamın Yaradaçağ Hekaye Cok Zor Hara Baksan Aşk Sevgi Gözü Yaşlı Zaman Keceçek Aşkı Sevgini Gözü Yaşlı Koyanlar Yaşamayaçağ Azize Öleçek Gönül Öleçek Yaren Firatla Evleneçek Azad Elifle Evleneçek Hercai İntikamdan Doğan Aşk Yok Olaçağ Dizinin Konağ Mekan Menzereleri İyi Reyhanın Miranın Göz Yaşın Aşkları Sileçek Her Ağlayan Güçsüz Deyil Tıpki Her Gülenin Mutlu Olmadığı Gibi

Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019