Hercai Dizisi Bu Hafta Yayınlanacak mı Neden Yayınlanmıyor?

Hercai dizisi bu hafta var mı yok mu yayınlanacak mı sorusu izleyiciler tarafından merak edilen Hercai dizisi yayınlanacak mı yayınlanmayacak mı ya da hangi hafta yayınlanmayacak sizlere bu konumuzda açıklama ve nedenleri ile birlikte sizlere aktarmak istiyoruz. Bildiğiniz üzere hercai dizisi cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor ve oldukça yüksek reyting oranları ile göz dolduruyor.

Öncelikle 19 Nisan Cuma günü hercai dizisi yayınlanacak mı var mı yok mu kandil dolayısıyla hercai dizisinin yayınlanmayacağı bir hafta erteleneceği gibi bilgiler oldukça merak ediliyordu. Ayrıca Mardin civarında günlerdir yağan yağmur sebebiyle çekimler yapılamamış ve hercai dizisinin yeni bölümleri hava muhalefeti dolayısıyla ertelenmişti. Bölgede yaşayanlar hercai dizisinin çekimlerinin durduğunu ve bir hafta geç yayınlanacağını bizlere ilettiler. Biz de zaman kaybetmeden hercai dizisi ile ilgili detaylı bilgileri sizlere aktarmak için bu sayfayı oluşturduk.

Hercai bu hafta yayınlanacak mı ertelenecek mi19 Nisan Cuma hercai dizisi var mı yok mu Berat Kandili’nde Hercai yayınlanacak mı?

Bazı kanallarda 19 Nisan Cuma günü akşam saatlerinde Berat Kandili özel programı yayınlanacak olmasından dolayı diziler ya geç başlayacak ya da erken başlayacak. Daha önceki kandillerde zaman zaman Atv’de bazı dizileri Kandil özel programı nedeniyle bir haftaya ertelenmişti. Bu hafta 19 Nisan cuma gününe denk gelen Berat kandilinde hercai dizisi yayınlanacak mı diye merak eden izleyicilerimiz var hemen açıklayalım: 19 Nisan Cuma günü berat kandili özel programı hercai dizisinden sonra yayınlanacak. Yani dizimiz 19 Nisan’da normal saatinde ekrana gelecek.

Hercai dizisi ertelenecek mi Yağmur sebebiyle çekimler durdu yeni bölüm olacak mı?

Mardin ve çevresinde ki yoğun yağmur sebebiyle Hercai dizisinin seti de ara verdi ve üç gündür çekim yapılmıyor. Sürekli yağan yağmur sebebiyle çekimlerin yapılamadığı Mardin ve civarında oyuncular da üç gündür dinlenme fırsatı buldu diyebiliriz. Ancak bu kadar uzun süre çekim yapılamayınca bu hafta olmasa da bir sonraki hafta dizi yetişmeyebilir. Yani Hercai dizisi gelecek haftalarda bir hafta ertelenebilir. Çünkü hava yağmurlu olduğu için dizinin çekimleri yapılamadı. Bu yüzden hercai dizisi yeni bölümü yağmur sebebiyle çekilmediği için 26 Nisan Cuma günü yeni bölüm yerine geçmiş bölümlerin tekrarı ekrana gelebilir.

26 Nisan Cuma hercai dizisi yeni bölüm olacak mı 1 hafta ara verilecek mi?

Hava muhalefeti dolayısıyla hercai dizisinin çekimlerinin aksadığını biliyoruz ancak üç gündür çekimlerin durması nedeniyle 26 Nisan’da yayınlanması beklenen hercai dizisinin 7. bölümü ekrana gelecek mi yoksa bir hafta ertelenecek mi zamanla göreceğiz şu anda kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak kesin olan şu ki hercai dizisi yoğun yağmur nedeniyle 3 gündür çekilemiyor. Sizler de yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız, hercai dizisinin yeni bölümü yayınlanmazsa ne yaparsınız?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Bu Hafta Yayınlanacak mı Neden Yayınlanmıyor? (4 Yorum)

  1. Nolur oldugundan yayinlayin biz nelar oldugunu bilmedan uyuyamayiz size be oyunjularniza o kadar bravo demek istiyoruz com guzal big dizi tebrik ederiz.

  2. Bn miranin en büyük hayranıyım dizide oynama şansı istiyorum YALVARIRIM❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  3. ÇOĞU İZLEYEN VE KIZIM OFFFFFF LAYACAKTIR…. HADI HAYRANLARI SABIR.. YAYINLANSINDA GEÇ OLSUN….

Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2019