Hercai Dizisi Gesi Bağları Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri 29 Mart Cuma

Hercai Dizisi Gesi Bağları Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri 29 Mart Cuma günü çalan şarkıyı kimin seslendirdiği merak edildi. Hercai Dizisi Gesi Bağları Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri 29 Mart Cuma günü Atv de çalındı cok güzel bir şarkı..  Şarkıyı seslendiren Jehan Barbur. Gesi Bağları türküsünü seslendiren sanatçı oldukça güzel bir yorum katmış..

Gesi bağları türküsü Hercai dizisi 3. bölümünde 29 Mart cuma günü çaldı. Yeni bir şarkıcının seslendirdiği bu türküyü kimin söylediği merak konusu oldu. Jehan Barbur seslendiriyor bu güzel Kayseri türküsü olan Gesi Bağlarını.. Gesi bağları Kayseri yöresine ait bir türkü olsa da bir çok dizide çaldı ve her çaldığı dizi de insanın yüreğine dokundu. Hercai dizisi 3. bölümünde çalan Gesi bağları türküsü sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Hercai dizisi 3. bölümde Reyyan evine geri döndü ve evdekiler kandırıldığını anladılar. Tüm aile bunun nedenini merak ediyor. Akıllarına Aslanbey ailesinin yapmış olduğu geliyor ancak yıllar önce gittiler onlar diyerek onlara ihtimal vermiyorlar. Aslanbey ailesi ise Midyat’a geri dönüyor ve Şadoğlu ailesinin karşısına çıkacaklar. Bu sahnelerde çalan Gesi Bağları türküsü seyirciyi gönlünden vurdu.

Hercai Dizisi Gesi Bağları Şarkısı Kim Söylüyor Sözleri 29 Mart Cuma

Gesi bağlarında dolanıyorum
Yitirdim yarimi aman aranıyorum
Yitirdim yarimi aman aranıyorum
Bir çift selamına güveniyorum
Gel otur yanıma hallarımı söyleyim
Derdimden anlamaz ben o yari neyleyim
Derdimden anlamaz ben o yari neyleyim

Gesi bağlarında üç top gülüm var
Hey Allah’tan korkmaz sana bana ölüm var
Hey Allah’tan korkmaz sana bana ölüm var
Ölüm varsa bu dünyada zulüm var
Atma garip anam beni dağlar ardına
Kimseler yanmasın anam yansın derdime

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Mart 2019