Hercai Dizisi Gül Kimdir? Çocuk Oyuncu (Ebrar Demirbilek)

Hercai Dizisi Gül Kimdir? Çocuk Oyuncu (Ebrar Demirbilek) Hercai dizisi yayınlanmaya başlarken oyuncularını sizlerle çeşitli konularımızda tanıtmıştık. Bu konumuzda da sizlere Hercai dizisinin çocuk oyuncusu olan Gül karakterini ve oyuncusunu tanıtacağız. Hercai dizisinde Gül karakterini canlandıran oyuncunun adı Ebrar Demirbilek. Hercai dizisi Mardin’de çekiliyor. Set buraya kuruldu. Mia Yapım imzası taşıyan Hercai dizisi 15 martta yayınlanmaya başladı.  Hercai dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı yaparken senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor.

Hercai dizisi oyunculaırı Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen. Hercai dizisi konusu imaksnız bir aşk hikayesi ve onun doğduğu bir Aslanbey ailesi. Aslanbey ailesi ataerkil doğu kültürü ile yetişmiş bir aile. Ama entrikalar eksik olmuyor tabi ki bu ailede. Hercai dizisi başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin oynuyor. Akın Akınözü ve Ebru Şahin dizideki imkansız aşkı yaşayanlar olacak. Bakalım aşklarının karşısında güçlü durabilecekler mi? Hercai dizisinde bir de diziye sevimlilik katacak ve her konuştuğunda seyirciye ”Ayy” dedirtecek güzellik yer alıyor.

Hercai dizisinin çocuk oyuncusunu zaten önceden tanıyoruz. Kameralara yabancı olmayan Ebrar Alya Demirbilek daha önce hangi dizi ve programlarda yer aldı. Hercai dizisinin çocuk oyuncusu Ebrar Alya Demirbilek dizide Gül karakterin canlandıracak. Ebrar Alya Çocuktan Al Haberi programında yer almıştır. Show tv de Evrim Akın sunuculuk yapıyordu. Ebrar Alya Demirbilek programın en tatlı çocuklarındandı çünkü her bölümde yemek tarifi veriyordu. Bu yüzden de çok seviliyordu. Şimdi de Hercai dizisinde kendisini sevdirecek.

 

Hercai dizisi Gül karakterini canlandıran Ebrar Alya Demirbilek 30 eylül 2013 doğumlu. Gözleri mavi olan Ebrar’ın bir de ablası var. Babası bir butik işletiyor ve annesi ev hanımı. Mütevazi bir ailenin kızı olan Ebrar güzelliği ile ekrana çıktığı andan itibaren herkesi mest etti. Bebekliğinden itibaren kamera karşısında olan Ebrar Yalan Dünya dizisinde 13 bölüm oynadı. Sen Benimsin isimli dizi de Hürkuş filminde rol aldı. Bir çok reklam filminde oynadı. Meleklerin Aşkı dizisinde oynadı. Çocuktan Ak Haberi ile de çok tanındı ve sohbeti ile hayran bıraktı kendisine.

Azad tarafından vurulan Gül Azat tarafından vuruldu. Azat içki içerek düğünü basmak ister ama Miran müsade etmeyip onu döver. O da silahını çekip ateş eder ama amca kızı Gül vurulmuştur o anda. İşte Hercai dizisinde Gülün azat tarafından vurulduğu o an..Azad tarafından vurulan Gül kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Gül Kimdir? Çocuk Oyuncu (Ebrar Demirbilek) (3 Yorum)

  1. ❤️Hercai❤️Hekayenin Kücük❤️Meleki❤️Cok Gözel Adı Gül Özüde Güle Çiçeke Benzeyir Rabbim Sizi Korusun Kücük Melek Dizide Başarılar Arzu Ediriz Kücük Yaşında Başarıların Daha İyi Olsun Geleçek İllerine Bu Başarılar Işığ Sacsın Dizi Oyuncuları Kücük Melek Cok Gözel

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019