Hercai Dizisi Hercai Ne Demek Anlamı Manası Nedir?

Hercai Dizisi Hercai Ne Demek Anlamı Manası Nedir? Hercai dizisi 15 Mart cuma akşamından itibaren Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Hercai dizisi başlamadan adı merak konusu oldu. Hercai nedir, anlamı var mı? Bunun yanı sıra fragman da başrol kadın oyuncunun başrol erkek oyuncuya sen hercaisin demesi üzeri bu söz daha çok merak edilir oldu.

Hercai dizisi Mia yapım imzası taşırken yapımcı Banu Akdeniz koordine ediyor. Hercai dizisi yönetmenliğini Cem Karcı yaparken  senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor. Hercai dizisi çekimleri devam ederken bizlerde size dizi hakkında biraz bilgi verelim.

Hercai dizisi oyuncu kadrosu da oldukça güçlü isimlerden oluşuyor. Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen’in oyunculuğunu yaptığı Hercai dizisi intikamdan doğan bir imkansız aşk öyküsünü anlatacak. Hercai dizisi doğunun güzelliklerini de kullanıyor çekimlerinde.

UNESCO mirasından yer alan Malabadi Köprüsüne de yer veren Hicran dizisinde Aslanbey ailesinin entrika dolu hikayesi ekranlarda olacak. Hercai dizisinde tempo hiç düşmeyecek ve çekimlerde çeken mekanlar seyirciyi hayran bırakacak. Hercai dizisi tanıtımları yayınlanmaya devam ediyor. Hercai dizisi yayınlandıkça Hercai kelime anlamı merak edilecektir diye düşündük. Bizlerde sizlere anlamını paylaşmak istedik. Hercai kelime anlamı nedir?

Hercai kelime anlamı; kararsız hiç bir şey de kararlı olmayan kimse. Konudan konuya geçebilen. Yeltek ve gelgeçte denebilir. Hercai kelime anlamı yani dizide kullanılan anlamı ise aşkta değişken davranan vefasız demektir. Hercai dizisi yayınlanırken merak edenleri bilgilendirmiş olduk.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Hercai Ne Demek Anlamı Manası Nedir? (1 Yorum)

  1. ❤️Hercai❤️Aşkda Deyişken Vefasız❤️Cok Uzun İller Önçe İki Kır Çiçeyi Birbirilerine❤️Aşik❤️Olular Her Bahar Diger Çiçekler Gibi Onlarda Acıp Güneşe Merhaba Deyermişler Fakat Bir Bahar Başlanğıçı Bu Çiçeklerden Biri Digerine Biz Diger Çiçekler Gibi Bu Bahar Acmayalım Kışın Ortasında Herkesin Soğuktan Kacdığı Karlı Günlerde Acalım Ki Bütün Doğa Bize Ait Olsun Der Ve İkiside O Bahar Acmamağa Karar Verir Biri Acmağ Ücün Kışın Gelmesin Karın Yağmasın Beklerken Digeri O Yaz Acır O Gün Bugündür Karda Acan Ve Sevgilisini Bekleyen Çiçeye KARDELEN Sevgilisin Yarı Yolda Bırakan Çiçeye De❤️Hercai❤️Denilir İşte Bu Yüzden❤️Hercai❤️Aşkda Deyişen Vefasız Denilir Dizinin Oyuncuları Gözel Secilip Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz Hekaye Kemli Aşk Hekayesi Olsada Sonu Mutlu Bitsin Aşkda Vefasızlığla Bitmesin Aşk Güçlü Olarsa Hercai Son Anda Vefasızlığın Bitire Biler

Eklenme Tarihi: 12 Mart 2019