Hercai Dizisi Kaç Bölüm Sürecek ne Zaman Final Yapacak?

Hercai Dizisi Kaç Bölüm Sürecek ne Zaman Final Yapacak? Hercai dizisi 15 mart cuma akşamı Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Hercai dizisi çekilen mekanları ile konusu ve oyuncuları ile merak uyandırdı herkeste. Başarılı oyuncuların yer aldığı Hercai dizisi yayınlanmaya başladığı günden itibaren kaç bölüm sürdü ne zaman final yapacak merak konusu oldu?

Hercai dizisi çekim mekanlarında herkesin hayran kalacağı bir köprü yer alıyor. Dünya Kültür Mirası geçici listesine giren Malabadi Köprüsü. Hercai dizisi çekimleri devam ederken 15 martta da ekranlarda yerini bulacak.  Hercai dizisi çekimleri Mardin’de gerçekleşiyor. Hercai dizisi senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin  yazıyor. Hercai dizisi yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Hercai ilk bölümü 15 Mart’ta  Atv de…

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler;Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen. Hercai dizisi Aslanbey ailesinin entrikalarla dolu hayatını konu edinecek. Bu entrikalar için imkansız bir aşk hikayesi doğacak ve seyirciler bu aşkın engellerine üzülecekler. Eğer dizinin başrol oyuncuları aralarındaki aşka seyirciyi ikna edebilirlerde ekran macerası uzun soluklu olacaktır.

Mia Yapım imzalı Hercai dizisi  başrollerini Akın Akınözü ile Ebru Şahin oynuyor. Akın Akınözü ve Ebru Şahin dizideki imkansız aşkın iki tarafı olacaklar. İmkansız aşk töre gelenek görenek hepsinin yer aldığı bir doğu kültürü dizisi göreceğiz. Ancak Hercai dizisi reytinglerini ilk haftasından itibaren sizlerle paylaşacağız. Hercai dizisi reyting durumu başarılı olacaktır diye tahmin ediyoruz. Çünkü aşk ve doğunun eşsiz güzelliklerinin yer aldığı diziler her zaman çok beğeniliyor. Hercai dizisi de öyle olacaktır. Eğer başrol oyuncularının arasındaki aşk dizi seyircisine geçerse ve diğer başroller rollerini iyi yaparsa bu dizi uzun soluklu olur.

Hercai dizisinin çekim mekanlarına zaten hayran olacaksınız. Hercai dizisi Mardin de çekiliyor ve tüm tarihi ve doğal güzellikler yer alacak. Konakların köprülerin yer aldığı Hercai seti ilk yayın gününü merakla bekliyor. Hercai dizisi kaç bölüm sürecek? Hercai dizisi ne zaman final yapacak? Bu soruların cevabı şimdiden verilmez elbette. Ancak dizi yayınlanmaya başladığı ilk haftadan itibaren reytinglerine bakılarak bu sezon sonunda mı final yapacak yoksa yeni sezonda yani 2019 da eylül yeni sezonunda devam edecek mi tahminde bulunabiliriz. Hercai dizisi tüyoları bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Kaç Bölüm Sürecek ne Zaman Final Yapacak? (7 Yorum)

Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019