Hercai Dizisi Miran Kimdir? Gerçek Adı Soyadı (Akın Akınözü)

Çok yakında başlayacak olan Hercai Dizisinin başrol oyuncusu olan Miran karakteri kimdir gerçek adı soyadı hakkında bilgiler resimler konusunda sizlere bu sayfada detaylı bilgiler yazmaya çalışacağız. Hercai Dizisinde yer alan başrol oyuncularından birisi olan Miran karakteri oldukça merak ediliyor. Biz de bu sayfamızda Miran karakteri hakkında Hercai Dizisiyle ilgili bilgiler vermek istedik. Hercai Dizisi Miran karakterini canlandıran oyuncumuz Akın Akınözü‘dür..

Hercai dizisinde Miran kimdir

 

Hercai dizisi 29 Martta güncellendi. Hercai dizisinin başrol oyuncu Miran Aslanbey babaannesinin küçüklükten beri beynine kazıdığı intikam planı ile büyümüş birisi. Bu yüzden de Şadoğlu ailesinden bir kızla evlenerek intikamını almış oldu.  Ama gönlü Reyyan’a kaydı bir kere. Bu yüzden pişman olur ama Reyyan onu affetmez. Bakalım Reyyan’ın gönlünü alabilecek mi Miran Aslanbey.

Hercai dizisinde Reyyan ile büyük bir aşk yaşayacak olan Miran hem geçmişten kalan intikamını almak isteyecek ama bir taraftan da aşık olduğu kız ile intikam duygusu arasında kalacak. Oldukça güzel manzaralar eşliğinde Atv de ekrana gelecek olan Hercai dizisinde Miran babasının intikamı için bakalım nasıl bir oyunu devam ettirecek, bu oyunun bir parçası olarak evleneceği Reyyana nasıl bir aşk ile tutkuyla bağlanacak bunu izleyeceğiz Hercai dizisinde… Hercai Reyyan Kimdir Tıklayın

Hercai dizisi oyuncu kadrosuDaha küçük yaşta babasını kaybeden ve düşmanlarını hiç unutmayan Miran Hercai dizisinde fırtına gibi esecek. Önce istediği kızı alacak ama bu intikamını en masum kişiyle vuracak. Reyyanın düşmanlık beslediği Şadoğlu ailesinden olmadığını  geç de olsa anlayacak olan Miran bir kere aşık olmuştur Reyyana, ne ondan vazgeçebilecek ne de intikam duygusundan.. Miran ve Reyyanın aşk dolu öyküsü intikam ile harmanlanacak ve güzel bir öykü olarak sizlere Atv den sunulmaya devam edecek.

Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta

Hercai Dizisi Miran rolü kimHercai Dizisi Miran Kimdir? Gerçek Adı Soyadı Hakkında Bilgiler

Akın Akınözü Kimdir Kısa bilgiler: Hercai Dizisinde başrol oynayan Miran karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Akın Akınözü’dür. oldukça başarılı bir oyuncu olan Akın Akınözü 1990 yılında Ankara’da doğmuştur. hercai dizisinin kadrosunda yer alan ve baş rolde oynayacak olan Akın Akınözü küçük yaşlardan itibaren başarılı bir eğitim hayatının da yer almıştır.

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir (1)Akın Akınözü lise eğitiminden sonra lisans eğitimi için ve kendi hedefleri için oldukça ideal bir bölüm olan Üniversiteyi okuduğu yıllarda oyunculuk ve Tiyatro üzerine çalışmalara başlayan ve bu konuda eğitimler alan Akın Akınözü üniversite yıllarında başladığı oyunculuk ve tiyatro alanına daha sonra profesyonel olarak oyunculuk eğitimleri ne yönetmiş ve bu konuda kendini oldukça geliştirmiştir.

Hercai dizisinde başrol oynayacak olan ve Miran karakterini canlandıracak olan Akın akınözü 2014 yılında ilk olarak Azrail adlı filmde oynamıştır. Hırvatistan Slovenya ortak yapımı olan bu filmde ilk kez rol alan Akın akınözü rolü küçük de olsa ilk kez deneyim kazanmıştır. Ülkemize döndükten sonra birçok dizi ve filmde yer alma şansı bulmuştur. HERCAİ DİZİSİ TÜYOLARI.Hercai Miran ve Reyyan aşkı damga vuracak diziye

Bizi Neler Bekliyor: Miran daha Reyyan’ın bir Şadoğlu olmadığını öğrenecek
Miran daha anne ve babasının gerçek ölüm nedenini öğrenecek
Miran daha pişman olacak
Reyyan üvey olduğunu öğrenecek
Evliliğin sahte olduğunu öğrenecek
Gönül ile Miran’ın evli olduğunu öğrenecek..

Hercai Dizisi Miran Karakteri

Hercai Dizisi Miran Karakteri daha önce hangi dizi ve filmlerde Oynamıştır?

Akın Akınözü Azrail filminden sonra 2015 yılında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol almıştır. muhteşem Yüzyıldan sonra Arkadaşlar İyidir isimli dizide rol alan ve oldukça dikkatleri üzerine çeken Akın Akınözü Bu dizinin erken final yapmasının ardından TRT ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid isimli dizide rol almaya başladı. Hercai Dizisi Miran Karakterini Canlandıran Akın akınözü son olarak TRT ekranlarında izlemiş olduğumuz Aslan ailem dizisinde baş rolde oynamıştır. Bu dizideki rolünden sonra ise Hercai Dizisi Miran karakterini canlandırmaya başladı.

Hercai Miran kimdir bilgileriHercai Miran ve Reyyan aşkı damga vuracak diziye: İlk önce intikamla başlayan aşk Miranın 4. bölümde vurulması ve Reyyanın pişmanlığı ile devam edecek. Miran Aslanbey ailesinin lideri olmak bir yana Reyyanın gönlünü kazanmak için çırpınan bir Hercai olacak. Reyyan da Miranı vurduktan sonra artık kinini nefretini bitirmiş bir aşık olarak Miran ile mutlu olmaya çalışacak. Ancak Aslanbey ve Şadoğlu aileleri izin verirse..

Hercai Dizisi Miran ve reyyan karakterleriHercai Dizisi Miran ve Reyyan karakterleri oldukça uyumlu bir roldeler..

Hercai Dizisi Miran rolünde izleyeceğimiz Akın Akınözü Hercai Dizisinde Reyyan karakteri ile başrollerde oynayacak. Hercai Dizisinde Miran ve Reyyan oldukça iyi bir ikili olacak gibi görünüyor. Sizlerden bir anda Reyyan rolü hakkında ve hercai dizisinin kadrosu hakkında yorum ve görüşleri aşağıya yazabilirsiniz. Hercai Dizisi Reyyan Kimdir?

 

Hercai Dizisinde Miran kimdirHercai Dizisinde Miran ve Reyyan yaşayacakları aşk ile ve intikam hırsıyla bakalım nasıl bir hayat yaşatacaklar bizlere oldukça merak ediliyor. Hercai Dizisinde Miran ve Reyyan çifti şimdiden soyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden birisi oldular. Hercai Dizisinde Miranın Reyyana aldığı yüzük de çok konuşuldu. Hercai Dizisi Reyyanın yüzüğünü merak edenler için sayfamıza ekleyeceğiz.
Hercai dizisi Miran ve reyyan kimdir

Hercai Miran rolünü oynayan Akın Akınözü’nün Oynadığı Diziler hangileri.. İşte videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=aqd5PA06FP8

YORUMLAR

 1. 28 ARALIK REYYAN VE MİRAN HARİKA BİR ÇİFT OLMUŞLAR

 2. sezon final olmasın daha çok erken tam tatide kaçırmam diziyi takip ederim dedim sezon finali yaklaşmış

 3. miran lütfen saç modelini değiştir

 4. miran san her halinda cok guzalsin.ama sakalyny kesmasan cok ama cok iyi olur.

 5. Baya yazmişsiniz hepsine katilyorum

 6. Ben diyarbakırlı olmama rağmen ben rahatsız olmuyorum diğer insanlar böyle bir başarı elde edemediği için kıskanıyorlar ❤❤❤hercai❤❤ailesini tebrik ediyorum ❤❤❤❤

 7. Miran ve reyyan size bayıldık ayrica diziye bayıldık sakin diziyi kaldirmayin kaldirmalarina da izin vermeyin

 8. Mıran sakalını hıc kesme byle çok yakısıklısın

 9. Dizi muhteşem çok güzel 3. Bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.miranı ve reyyanı çok seviyorum başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla.

 10. Onlar cok yakisiyorlar dizinin 3 bolumi icin sabirsizlaniyorum

 11. Ben Miran ve Reyhany birbirlerine cok yakişdiryorum. Onlary çok sevdim

  1. Diziye bayıldım hele miranla reyyana hastayım sakal çok yakışmış çok farklı bir karakter olmuş diziyi sakın şehre taşımayın her bölümü 3 defa izliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.