Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi?

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi? Hercai dizisi hazırlıkları tamamlanırken kesinleşen bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Hercai dizisi nerede çekiliyor? Çekimleri başladı mı? Ekranlarda ne zaman başlayacak bilgileri konumuzun devamında…

Hercai dizisinin çekimleri Mardin’de başladı. Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor? Mardin’in Neresinde olduğunu bilenler varsa dizi ile ilgili mekanları aşağıya yazabilirler. Hercai Nerede Çekiliyor? sorusuna tek cevap Mardin ve Mardin’in ilçeleri değil bir süre sonra dizinin çekim mekanları İstanbul’a taşınacak. Ama hikayenin asıl başladığı yer Mardin olacak. Mardin’de mistik bir ortam var, mekanlar sıradışı manzara muhteşem, elbette yönetmenler bunun farkında. Zaten Mardin’in en büyük dez avantajı turizm merkezlerine uzak olması, yoksa büyük bir potansiyel var Mardin’de. Hercai dizisi de bu güzel mekanlar için çekim yerlerini Mardin’de kurdu..Hercai dizisinin çekimleri Mardin'de başladı

Hercai dizisinin yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor. Hercai dizisi oyuncusu kadrosunda Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar ve Oya Unustası gibi isimler yer alıyor. Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu da kesinleşti. Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü oldu. Akın Akınözü Kimdir bilgileri aşağıda devam ediyor.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Akın Akınözü 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Akın Akınözü’nün ailesinin maddi gücü iyidir. Bu yüzden de ilkokuldan tibaren güzel bir eğitim hayatı geçirmiştir Akın Akınözü. Üniversite hayatı General Studies IC Berkeley Applied Math alanında tamamladıktan sonra kendini oyunculuk konusunda yetiştirdi. Üniversitede giderken aynı zamanda tiyatro ve oyunculuk alanında da çeşitli eğitimler almaya başladı.

Akın Akınözü yakışıklılığı ile dikkatleri çekmeyi başardı. İlk oyunculuk deneyimini de Azrail filmi ile yaptı. Bu film sonrasında oyunculuk konusunda tecrübe edindi ve Türkiyeye döndü. Sonrasında 2016 yılında Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizilerinde rol aldı. Şimdi de Hercai dizisinde başrol oynayacaktır.

HERCAİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hercai dizisinin çekimleri Mardin’de gerçekleşiyor. Mardin tarihi güzellikleri evleri sokakları ile buram buram tarih kokarken diziye de bu etki geçecektir. Mardin’de genel olarak ağa töre dizilerine yer veriliyor. Konakların evlerin tarihi dokusu dizilerin beğenme oranını olumlu etkiliyor. Mardin de bu zaman kadar çekilen ve en çok bilinen diziler Sıla, Asmalı Konak, Aylavyu, Bir Bulut Olsam, Aşk Bir Hayal, Küçük Ağa. Bu dizilerden fazlası var elbette ancak bilinenler bunlar. Mardinin konaklarından sokaklarından bir kaç görüntü ile konumuzu bitirelim.

Bunu Görmelisin!  Edho (Eşkıya) Façalılar Kimdir? Asıl Amacı Nedir, Kim için Çalışıyorlar?

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor
Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor, Hercai Dizisinin çekim yerleri neresi, Hercai Nerede Çekildi gibi meraklı sorular ardı ardına gelirken Doğu Anadolu’da mistik ortam deyince manzara deyince ilk akla gelen MArdin ilimizde ve ilçesi Midyat’ta bütün dinlerin huzur içinde yaşadıkları mekanlarda çekilen dizi oldukça merak konusu oldu. Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk cevap Mardin ilimiz olurken dizinin devamı ise İstanbul da çekilmeye devam edecek.

Hercai Dizisi Nerede Çekildi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi? (1 Yorum)

  1. BAŞ ROLDE SİMAY BARLAS BAHAR ŞAHİN HAZAR MOTAN ASLIHAN MALBORA OYNASIN .BUNLAR OLURSA ÇOK GÜZEL OLUR .AYRICA PINAR DENİZLE GÖKHAN ALKANIN aynı dizide oynamasını çok istiyoruz.Lütfeeeeen.

Etiketler: Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019