Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi?

33 yorum
12.175 izlendi

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi? Hercai dizisi hazırlıkları tamamlanırken kesinleşen bilgileri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Hercai dizisi nerede çekiliyor? Çekimleri başladı mı? Ekranlarda ne zaman başlayacak bilgileri konumuzun devamında… Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçede işte cevaplarımız:

Hercai dizisi Şadoğlu konağı neredeBu konumuzda Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hercai Dizisi Şadoğlu konağı Nerede, Şadoğlu konağının olduğu yer hangi ilde ilçede, Hercai Dizisi Nerede Çekildi seti neresi nasıl gidilir, Şadoğlu konağı hakkında bilgiler tarihi bir özelliği var mı gibi sorulara yanıtlar vermeye çalışacağız..

Hercai dizisinin çekim yerleri nerelerHercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Hangi Köyde?

Hercai dizisinin çekimleri Mardin’de başladı. Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor? Mardin’in Neresinde olduğunu bilenler varsa dizi ile ilgili mekanları aşağıya yazabilirler. Hercai Nerede Çekiliyor? sorusuna tek cevap Mardin ve Mardin’in ilçeleri değil bir süre sonra dizinin çekim mekanları İstanbul’a taşınacak.

Hercai dizisi nerede çekiliyor işte Mardindeki köyAma hikayenin asıl başladığı yer Mardin olacak. Mardin’de mistik bir ortam var, mekanlar sıradışı manzara muhteşem, elbette yönetmenler bunun farkında. Zaten Mardin’in en büyük dez avantajı turizm merkezlerine uzak olması, yoksa büyük bir potansiyel var Mardin’de. Hercai dizisi de bu güzel mekanlar için çekim yerlerini Mardin’de kurdu..

Hercai dizisinin çekim yerleri nereler sorusuna tek bir Mardin’i ve İlçesi Midyat’ı yazmak ve yakınlardaki köyleri yazmak yetmez, çünkü dizinin ilerleyen zamanlarında İstanbul başta olmak üzere bir çok şehir yer alacak, deniz kıyısı ve ormanlık alanlar dizide olacak. Ancak Dicle ırmağının mistik atmosferindeki Hercai görüntüleri ve kıvrım kıvrım ırmakların olduğu görüntüler de oldukça hoş çıkmış fragmanda..

Bunu Gördün mü>>  Hercai Reyyan Ölecek mi? Miran Ne Yapacak?
Hercai dizisi hangi köyde çekiliyor
Hercai dizisi hangi köyde çekiliyor

Hercai dizisi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi nasıl gidilir?

Hercai dizisinin çekimleri Mardin'de başladı

Hercai dizisinin yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlenirken yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturuyor. Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor. Hercai dizisi oyuncusu kadrosunda Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar ve Oya Unustası gibi isimler yer alıyor. Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu da kesinleşti. Hercai dizisinin erkek başrol oyuncusu Akın Akınözü oldu. Akın Akınözü Kimdir bilgileri aşağıda devam ediyor.

Atv için çekilen yeni dizi Mia Yapım tarafından yapılan Hercai dizisinin çekim yeri ile ilgili bilgiyi hemen paylaşmak istiyoruz. Fragmanlarını izlediğiniz Hercai dizisi ülkemizin doğal güzellikleri arasında olan Mardin ilinde ve Midyat ilçesinde çekiliyor. Hercai dizisinde Midyat Konuk Evi oldukça sık geçerken Mardin Midyatta meşhur olan sıla konağında devam eden dizi çekimleri oldukça heyecanlı bölümleri getirecek ekranlara..Hercai dizisinin çekildiği Köprü neresi cevap malabadi

Hercai dizisi ve başka dizilerin vazgeçilmez çekim yerlerinden birini oluşturan Midyattaki bu konak ve yapıdan başka Hercai dizisinin çekildiği Köprü neresi hangi ırmak gibi sorular da gelmeye başladı: Hercai dizisinin çekildiği Köprü neresi Diyarbakır ilimizin Silvan ilçesinde bulunan Malabadi köprüsüdür. Meşhur bir türküye de sahip olan Malabadi tarihi köprüsünde yapılan Hercai dizisinin çekimleri oldukça uzun sürdü..

Bunu Gördün mü>>  Hercai Dizisi Tüyoları, Hercai Yeni Bölümlerde Neler Olacak?

Akın Akınözü 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Akın Akınözü’nün ailesinin maddi gücü iyidir. Bu yüzden de ilkokuldan tibaren güzel bir eğitim hayatı geçirmiştir Akın Akınözü. Üniversite hayatı General Studies IC Berkeley Applied Math alanında tamamladıktan sonra kendini oyunculuk konusunda yetiştirdi. Üniversitede giderken aynı zamanda tiyatro ve oyunculuk alanında da çeşitli eğitimler almaya başladı.

 

Akın Akınözü yakışıklılığı ile dikkatleri çekmeyi başardı. İlk oyunculuk deneyimini de Azrail filmi ile yaptı. Bu film sonrasında oyunculuk konusunda tecrübe edindi ve Türkiyeye döndü. Sonrasında 2016 yılında Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizilerinde rol aldı. Şimdi de Hercai dizisinde başrol oynayacaktır.Hercai mardin midyatta çekilmeye devam ediyor

 

HERCAİ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Hercai dizisinin çekimleri Mardin’de gerçekleşiyor. Mardin tarihi güzellikleri evleri sokakları ile buram buram tarih kokarken diziye de bu etki geçecektir. Mardin’de genel olarak ağa töre dizilerine yer veriliyor. Konakların evlerin tarihi dokusu dizilerin beğenme oranını olumlu etkiliyor. Mardin de bu zaman kadar çekilen ve en çok bilinen diziler Sıla, Asmalı Konak, Aylavyu, Bir Bulut Olsam, Aşk Bir Hayal, Küçük Ağa. Bu dizilerden fazlası var elbette ancak bilinenler bunlar. Mardinin konaklarından sokaklarından bir kaç görüntü ile konumuzu bitirelim.

Bunu Gördün mü>>  Hercai Dizisi Erken Final mi Yapacak? Yeni Sezonda Hercai Devam Eder mi?

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor
Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor, Hercai Dizisinin çekim yerleri neresi, Hercai Nerede Çekildi gibi meraklı sorular ardı ardına gelirken Doğu Anadolu’da mistik ortam deyince manzara deyince ilk akla gelen MArdin ilimizde ve ilçesi Midyat’ta bütün dinlerin huzur içinde yaşadıkları mekanlarda çekilen dizi oldukça merak konusu oldu. Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna ilk cevap Mardin ilimiz olurken dizinin devamı ise İstanbul da çekilmeye devam edecek.

Hercai Dizisi Nerede Çekildi

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor sorusuna son olarak tanıtım fragmanını izleyerek yanıt verelim:

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçede köyde merak edenler için detayları paylaştık. Sizde bildiğiniz gördüğünüz yerleri bize sorabilir veya yorum olarak bilgilerinizi yazabilirsiniz. Hercai Dizisi Nerede çekiliyor setine nasıl gidilir, Hercai oyuncularını görmek isteyenler nasıl gidecek dizinin çekildiği yere merak edenler için bilgileri sunmaya devam edeceğiz:

Hercai dizisinde salıncaklı sahne Gurs vadisindeHercai dizisinde Salıncağın kurulduğu vadi gurs vadisi mardin ile kızıltepe arasında kuzeye düşüyor. Mardin merkeze 15 km uzaklıkta olan Gurs vadisi Hercai dizisinin çekildiği alanlardan birisi. Çok güzel doğal bir ortam olan Gurs vadisinin güzel atmosferi Hercai dizisinde salıncağın bulunduğu yerdir.. Not: Bilgi veren yorumcumuz Şeyhmuz Baki‘ye teşekkür ederiz.

Hercai mardin midyatta çekilmeye devam ediyor. Dizinin ilk bölümde oldukça güzel sahneleri vardı, izleyenleri mest etti diyebiliriz. Dizinin başrolleri Miran ve Reyyan hakkında detaylı bilgiler için aşağıdaki resimlere tıklayabilirsiniz. Hercai dizisi Miran

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçede

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Manzaralı Yerler Neresi? (33 Yorum)

  1. Şahane bir dizi.Çok meraklı konusu var. Oyuncuları sevdik; Miran,Reyyan çok yakışıyorlar və oldukca iyi rol yapıyorlar. Helal.Bayıldık. Mardin bir efsane…

  2. ❤️Hercai❤️Manzereleri Gözel Konağ Dahada Gözel Harcai Dizisin Hekayesine Yaraşan Manzerelerdi Dizi Oyuncuları Hekayeye Yaraşığ Konağın Bütün Köşesinde Aşk Sevgi Hekayesi Görünür İntikamdan Doğan İmkansız❤️Aşk Masalın❤️Konağ Köşesi Manzereler Dahada Gözeleşdireçek

  3. Filmi şimdiden çok sevdim başrol oyuncularını da çok sevdim çok yakışıklı ve çok güzel

    • Salincagin kurulduğu vadi gurs vadisi mardin ile kızıltepe arasında kuzey e düşüyor. Mardin merkeze 15 km. Çok güzel doğal bir ortam
      Yazın oraya gidip ızgara Alabalik yiceksin

  4. Şu an çekimler Mardin Midyatta meşhur olan sıla konağında devam ediyor.oyuncu kadrosu isletmesi bize ait olan otelde konanliyorlar bilgiler kesin yani

  5. BAŞ ROLDE SİMAY BARLAS BAHAR ŞAHİN HAZAR MOTAN ASLIHAN MALBORA OYNASIN .BUNLAR OLURSA ÇOK GÜZEL OLUR .AYRICA PINAR DENİZLE GÖKHAN ALKANIN aynı dizide oynamasını çok istiyoruz.Lütfeeeeen.

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019