Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti

Çok yakında ekranlara yeni bir dizi daha geliyor. Adı Hercai olan dizi 2019-2020 yeni sezonunda izleyici ile buluşacak. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken ‘Hercai’de Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen başlıca rolleri paylaşıyorlar.

Hercai Dizisi Oyuncuları Karakterlerine göz atacak olursak; Miran Aslanbey, Reyyan Şadoğlu, Yaren Şadoğlu, Azat Şadoğlu, Gül Şadoğlu, dedeleri Nasuh Şadoğlu, Reyyanın babası Hazar Şadoğlu, Annesi Zehra Şadoğlu, Miranın eşi Gönül Aslanbey ve Miranın Annesi, Cihan ve Handan Şadoğlu ise Yarenin anne babası olarak Hercai dizisinin kadrosunda bulunuyorlar. İşte resimlerle Hercai dizisi oyuncu kadrosu:

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Karakterleri

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler varHercai dizisi oyuncu kadrosunda tüm karakterler

Hercai dizisi oyuncu kadrosu

Bizde bu konumuzda sizler için Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti çıktığında Fragmanı ve Hercai dizisi nerede çekiliyor sorularına cevap vermeye çalışacağız. Hemen başlayalım Hercai dizisi hakkında detaylı bilgiler vermeye..

Atv’nin yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturacağı Mia Yapım imzalı Hercai dizisinin kesinleşen oyuncuları:
Akın Akınözü – Miran
Ebru Şahin – Reyyan
Gülçin Santırcıoğlu – Sultan Aslanbey
Macit Sonkan – Nasuh Ağa
Oya Unustası – Gönül
İlay Erkök – Yaren
Tansu Taşanlar – Azad
Serhat Tutumluer – Reyyanın babası Hazar
Edip Saner
Serdar Özer – Cihan Şadoğlu
Ayda Aksel – Azize
Ebrar Demirbilek – Gül Şadoğlu
Güneş Hayat – Esma
Feride Çetin – Reyyanın annesi Zehra
Gülçin Hatıhan – Handan Şadoğlu
Aydan Burhan – Hanife
İnci Şen – Nigar

Hercai Dizisi Reyyan’ı canlandıran Ebru Şahin Kimdir?

Reyyan Hercai dizisinin kadın başrolü. Reyyan annesinin ilk evliliğindendir. Bu yüzden gerçek Şadoğlu değildir. Ama Miran bunu bilmediği için Reyyanla evlenerek Şadoğlu ailesinden intikam almayı planlar. Reyyan ise Miran’ın ona olan hislerini aşk zanneder. Reyyan ona aşık olur ancak zamanla Miran’da ona aşık olacaktır.

Hercai dizisinde Reyyan karakterini Ebru Şahin canlandırıyor. Ebru Şahin 1994 doğumludur. Atölye Craft Kamera Önü Oyunculuk ‘ta oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu bu zamana kadar bir çok reklam filmi ve dizi de yer almıştır. Ebru Şahin Babam ve Kan Parası filmlerinde rol aldı.

Hercai dizisinin başrolü olan Ebru Şahin’in daha önceki dizileri ; Savaşçı, Yasak Elma, İstanbullu Gelin. Güzel oyuncu Hercai dizisinde Reyyan’ı canlandıracaktır. Hercai dizisinde Reyyan kendini şöyle anlatıyor;  ” Ben mucizelere inanırım, aşka hercai kelebeklere, ne zaman hayal kursam hoyrat bir el dağıtır hepsini. Ben Reyyan Şadoğlu Kaf dağının ardındaki masal prensesi bir kötü devin esiriyim. Bir gün bitecek bu esaret ve o gün başlayacağım kendi güzel masalımı anlatmaya. ”

Hercai Dizisi Miran’ı canlandıran Akın Akınözü Kimdir?

Miran Hercai dizisinin başrolü. Miran küçüklükten intikam hırsıyla büyütülmüştür. Bu yüzden de kimseyi sevmeyi düşünmemiştir. Reyyan’ı ilk gördüğünde aşk kalbindeki çatlaktan yüreğine sızar. Ama o bunun farkına varamaz. O Reyyanla evlenerek Şadoğlu ailesini cezalandıracağını düşünür. Ancak Reyyan Şadoğlu kanından değildir bakalım bu bilgiyi ne zaman öğrenecek Miran?

Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü Kimdir? Akın Akınözü 1990 yılında doğmuştur. Akın Akınözü oyunculuk üzerine eğitimler almıtşır. Azrail isimli bir kısa filmde rol almıştır. Akın Akınözü Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizilerinde rol almıştır.

Hercai dizisinde Miran Aslanbey kendini şöyle tanıtıyor; ”Yüreğimin bir yanı aşk bir yanı intikam. Öyle çok nefret var ki içimde, sevmeyi bilmiyorum dedim hep. Oysaki aşkın bir küçücük çatlaktan sızıp kök salabileceğini bilmiyordum.”

Hercai Dizisi Gülçin Santırcıoğlu Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Sultan karakterini canlandırıyor. Sultan Miran’ın annesidir. Miran’ın intikam planında onun yardımcıdır. Şadoğlu ailesinden intikam almak için Gönül’ü sakinleştirme görevi de ona düşer.

Aslanbey ailesinin konağında Hanımağa Azize’nin entrikacı gelini Sultan’a ise Gülçin Santırcıoğlu hayat verecek. Hercai dizisinde Gülçin Santırcıoğlu Sultan karakterini canlandıracak. Ekranlarda yeni bir Hürrem Sultan rüzgarı esecek. Hercai dizisinde rol alan Gülçin Santırcıoğlu Kimdir? 1977 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan bölümü mezunu oldu. 2002 yılında İstanbul’a geldi ve Gül Sabar’dan şan eğitimi aldı. Çeşitli gruplarda solistlik yaptı. Sonrasında şan eğitmenliği yaptı.

2005 yılında rol aldığı Türev filmi Altın Portakalda en iyi film ödülü aldı. Dizi oyunculuğunun yanı sıra dizi müzikleri seslendirdi. Elveda Rumeli, Doktorlar, Sensiz Yaşayamam, Bir Çocuk Sevdim, Böyle Bitmesin, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek dizilerinde rol aldı.

Hercai Dizisi Macit Sonkan Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Nasuh Ağa sert kişiliği ile dikkat çekiyor. Reyyan için gelen kısmeti yani Miran’ı Yaren’le evlendirmek istese de bunu başaramaz. Çünkü onun için Miran Aslanbey iyi bir kısmettir ve öz torunu bu kısmetle evlensin ister.

Mardinli iki ailenin etkileyici hikâyesini konu alan dizide Şadoğlu sülalesinin lideri Nasuh Ağa’yı ise Macit Sonkan canlandıracak. Macit Sonkan Kimdir? 1953 İstanbul doğumlu. Güzel Sanatlar Tiyatro Oyunculuk bölümü mezunudur. 1978 yılında hem tiyatrolarda hem sinema televizyonlarda rol almaya başlamıştır. Macit Sonkan bu zaman kadar tiyatro oyunculuğunun yanı sıra 40 ı aşkın dizi ve filmde rol aldı.

Hercai Dizisi İlay Erkök Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Yaren karakterini canlandıracak. Yaren Miran’a aşıktır ve kendisinin olacağı gelinliğin içinde Reyyan’ı görmek onun Reyyandan nefret etmesine sebep olmuştur. Yaren onun ihanete uğradığını ilk gecenin ardından geri gönderileceğini bilmesine rağmen susar ve intikamını bu şekilde almıştır. Annesi onun her yanlışını ört bas ettiği için Yaren her seferinde daha büyük yanlışlar yapmaktadır.

Hercai dizisinde İlay Erkök Yaren karakterini canlandıracak. İlay Erkök Kimdir? 1993 yılında İstanbulda rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Bir süre Tolga Çevik’in asistanı olarak çalıştı. İnadına Aşk ve Hayatımın Aşkı dizilerinde rol aldı. Şimdi de Hercai dizisinde Yaren karakterinde rol alacak.

Hercai Dizisi Oya Unustası Kimdir Hangi Rolde Oynayacak? 

Hercai dizisinde Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası dizi de Miran’ın amcasının kızıdır. Onunla evlenmek zorunda bırakılmıştır ancak Gönül onu sevmektedir. Miran ise içindeki kin ve intikam duygusundan dolayı kimseyi sevmeyi düşünmemiştir. Gönül Miran’ın bir gün kendini sevme ihtimaliyle yaşarken onun Reyyan ile düğününe katılmak zorunda bırakılır.

1988 yılında İstanbulda dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Flüt Bölümü mezunudur. Ayla Algan’dan oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi aldı. Kaybedenler Kulübü, Diriliş Ertuğrul, Kalbim Ege de Kaldı dizilerinde rol aldı.

Oya Unustası Kaybedenler Kulübü, İzmir Çetesi, Sevdaluk, Beyaz Karanfil, Kalbim Egede Kaldı, Masum Değiliz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol aldı.  Oya Unustası dizisi yeni dizisi Hercai dizisinde Gönül karakterini canlandıracaktır. Gönül Miran’ın Şadoğlu ailesinden Reyyan ile olmasını hiç istemez. Ancak engel olamaz.

Hercai dizisi Azat Şadoğlu Kimdir? Tansu Taşanlar Bilgileri

Tansu Taşanlar Hercai dizisinde Azat rolünü canlandırıyor. Azad Reyyan’a aşıktır. Reyyan ile evlenme planları kurarken bir gün Miran’ın gelip Reyyanı istemesi üzerine tüm hayalleri yıkılır. Reyyan’ı Miran’dan ayırmak için çabalasa da bunu başaramaz. Reyyan’ın aşkıyla yanmaktadır.

Hercai dizisinde Azat rolünü canlandıran Tansu Taşanlar 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. 2008 yılında ilk kez Küçük Kadınlar dizisinde rol almıştır. Vatanım Sensin, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Veda,Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Bahar, İzmit Çetesi ve Bir Bulut Olsam dizilerinde rol almıştır.

Hercai dizisi çocuk oyuncusu olan Gül Şadoğlu kimdir kim canlandırıyor TIKLA…

Hercai Azize Aslanbey Kimdir Ayda Aksel Bilgileri

Azize Hanım Hercai dizisinde Aslanbey ailesinin en büyüğüdür. 3 oğlunu 2 gelinini toprağa vermiştir. Onların intikamını almak için tam 27 yıl önce intikam yemini etmiştir. Bu intikamı almak için Miran’ı küçüklükten beri intikam hırsı ile büyütür. Azize Hanım yıllar sonra Miran’ın Reyyan ile evlenmesi sonucu intikamını alacağını düşünür.

Hercai dizisinde Azize Hanım’ı canlandıran Ayda Aksel 1962 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayda Aksel’in rol aldığı yapımlar; Üç İstanbul, Yaprak Dökümü, Yıldızlar Gece Büyük, Kurtuluş, Kıvılcım, Çekirdek Aile, Halk Düşmanı, Adı Aşk Olsun, Hatırla Sevgili, Esir Kalpler, Ev Alma Komşu Al, Kördüğüm, Zengin Kız Fakir Oğlan, Bir Erkeğin Anatomisi, Cumhuriyet, Kaçıklık Diploması, Sınav, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Bir Avuç Deniz, Mandıra Filozofu, Gönülçelen ve Poyraz Karayel gibi bir çok projede rol almıştır.  Son olarak Tutsak dizisinde rol aldı.

Hercai Hazar Şadoğlu Kimdir Serhat Tutumluer Bilgileri

Hercai dizisinin Hazar Bey’i Şadoğlu Ailesi’nin en büyük erkek evladıdır. Hazar Şadoğlu babasının üzerine söz edemez. Hercai dizisinde babasından sonra sözü geçen isimdir. Dürüst, çalışkan, sevilen, sayılan, güven duyulan bir insandır.

Hercai dizisinde Hazar Bey’i canlandıran Serhat Tutumluer 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde okudu. 1995-1997 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.  İstanbul’da kurucularından biri olduğu Talimhane Tiyatrosu’nda oyunlar oynamaktadır. Başarılı tiyatrocunun rol aldığı diziler; Çaylak, Esir Kalpler, Ezo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Umutsuz Ev Kadınları, Filinta, Oyunbozan, Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.

Hercai Handan Şadoğlu Kimdir Gülçin Hatıhan Bilgileri

Hercai dizisinde Handan rolünü canlandıran oyuncu Gülçin Hatıhan ilk tiyatro eğitimini M.S.M.’de aldı. Gülçin Hatıhan Kocaman Ailem, İstanbullu Gelin, Poyraz Karayel, Suskunlar, Avrupa Avrupa Bir Günah gibi son yıllarda oynadığı dizilerdir.

Handan Şadoğlu kendini şu şekilde tanıtıyor. ” Hem ağa kızıyım hem ağa gelini. Şanıma yakışır bir erkek doğurdum bu konağa. Şadoğlu soyu benim oğlumun üzerinden yürüyecek. Eksiğim yok belki fazlayım bile bu konağa. Kendi tahtımı yaptığım gibi kendi bahtımı da bırakmam şansa.”

Hercai Zehra Şadoğlu Kimdir Feride Çetin Bilgileri

Hercai dizisi Zehra Şadoğlunu canlandıran oyuncu Feride Çetin. Feride Çetin 1980 doğumludur. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV Sinema Bölümü’nden mezun oldu. İngilizce, Almanca ve İspanyolca dillerini bilen Feride Çetin oyuncu, çevirmenlik, gazetecilik yaparken, yönetmenliğini üstlendiği 15 kısa filmi de bulunmaktadır. 13. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde En iyi Kadın Oyuncu ve 17. Ankara Film Festivali’nde Umut Veren Genç Kadın Oyuncu ödüllerini almıştır.

Hercai dizisi Zehra Şadoğlu kendini şöyle tanıtıyor. Parada mülkte gözüm olmadı benim. Geç oldu ama yüzüm güldü Çok şükür. Bir eş verdi bana iki de kız. Mutluyum ama içimde inceden bir sızı var. Korkuyorum diyor. Önce küçük kızının vurulması sonra da Reyyanın konaktan gidişi ile yüreği parçalanan Zehra hanım dizinin en hüzün dolu karakteri..

Hercai Cihan Şadoğlu Kimdir Serdar Özer Bilgileri

Hercai dizisinde Cihan karakterini canlandıran oyuncu Serdar Özer. Serdar Özer Kimdir? 1980 İstanbul doğumludur. Oyunculuk kariyerine Hekimoğlu dizisi ile başladı. Küçük Kadınlar, Emret Komutanım, Kaderimin Yazıldığı Gün, Bana Sevmeyi Anlat, Cesur ve Güzel, Kızlarım İçin dizilerinde oynadı.

Cihan Şadoğlu Yaren ve Azat’ın babasıdır. Nasuh’un oğlu Hazar’ın kardeşidir. Cihan Ağa olmak için hırsı var içinde.

Hercai Elif Aslanbey Kimdir? (Eda Elif Başlamışlı) Miranın Kardeşi

Elif Aslanbey ailesinin en küçük çocuğu. Aslanbeylerin göz bebeği, Miranın küçük kardeşi, oldukça sevimli yüzüyle kim olduğu merak konusu olan Elif Aslanbey hakkında özel bir sayfa hazırladık. Hercai dizisinde Elif Aslanbey rolünü canlandıran (Eda Elif Başlamışlı) hakkında detaylı bilgiler için Tıklayın >> Hercai Elif Aslanbey Kimdir?

Miranın kardeşi Elif Aslanbey

Hercai dizisi Fırat Kimdir? Cahit Gök Bilgileri

Hercai dizisinde Miran’ın en yakın arkadaşıdır. Miran’a kız istemeye gittiklerinde o da Yaren’de hoşlanır ancak bunu kimseye söylemez şimdilik. Fırat Yaren’e olan hislerini ne zaman açacak? Miran’n intikam planında onu desteklemeye devam edecek mi? Hercai dizisinde Fırat rolünü canlandıran Cahit Gök başrol oyuncusu olan Miran’ın kardeşi gibidir. Miran düşüncelerini sadece Fırat ile paylaşır. Hercai dizisinde Miran’ın sağ koludur onun her zaman yanındadır. Fırat ilk görüşte Yaren’e aşık olmuştur. Ancak Yaren’in Miran’ı sevdiğini ve ne kadar kötü bir kız olduğunu bilmez.

Hercai dizisinde Fırat rolünü canlandıran Cahit Gök 1981 İstanbul doğumludur. Sinema ve dizi oyuncusu olan Cahit Gök Anadolu Üniversitesinde İktisat bölümü mezunudur. Rol aldığı diziler filmler şöyle; Siyah Beyaz Aşk, Ya Tutarsa, Tutar mı Tutar, Urfalıyam Ezelden, Sevdaluk, Güzel Çirkin, Mavi Kelebekler, Ezel, Bir Bulut Olsam dizilerinde rol aldı. Yakışıklı oyuncu şimdi de Hercai dizisinde Fırat rolünü canlandırmaktadır.

Hercai Esma Demiralp Kimdir Güneş Hayat Bilgileri

Esma Aslanbey konağının kalfasıdır. Azize Hanım’ın sağ koludur. Yıllardır yanındadır ev güvendiği hizmetçisidir. Aynı zamanda Fırat’ın annesidir. Hercai dizisinde Esma karakterini canlandıran oyuncunun adı Güneş Hayat. Güneş Hayat 1964 doğumludur.  Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.Kaderimin Yazıldığı Gün, Adı Efsane, Çalıkuşu Gülpare dizilerinde rol aldı.

Hercai Hanife Kimdir Aydan Burhan Bilgileri

Aydan Burhan Hercai dizisinde Hanife rolünde. Hanife Şadoğlu konağında çalışıyor. Yaren ve annesini seviyor. Reyyan ve annesini çok sevmiyor. Bu yüzden de Yaren’in Reyyan’ın bir günde evliliğinin biteceğini bilmesine rağmen susmasına göz yumdu. Yaren’in Miranla evlenmesini istiyordu oda. Hanife kendi menfaati için Yaren ve annesinin tarafını tutuyor.

Aydan Burhan 1968 Bursa doğumludur. Bursa Belediye Konservatuvarı mezunudur. En çok Mahallenin Muhtarları dizisinde oynadığı Fadime rolü ile tanınmıştır. Kemal Sunal ile Boynu Bükük Küleyhan ve Gülen Adam filmlerinde rol almıştır.

Hercai Dizisi Keriman Kimdir Eylem Tanrıver Bilgileri

Hercai dizisinde Keriman Aslanbey konağında çalışan görevlilerden biridir. Biraz boş boğazdır pat diye her şeyi konuşur. Bu yüzden yanında çalışan Esma Hanım sürekli onu susturmak zorunda kalıyor.

Eylem Tanrıver 1973 Mersin doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. İzmit Şehir Tiyatrosunda çalışmıştır. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncusudur.

Hercai Dizisi Melike Aştutan Kimdir Aslı Samat Bilgileri

Hercai dizisinde Melike karakteri Reyyan’ın yakın arkadaşı ve Şadoğlu evinin görevlilerinden birisidir. Evin neşeli yüzüdür. Miran’dan gelen mektupları Reyyan’a ileten aracıdır. Reyyan’ın her zaman yanında olur. Aslı Samat, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde eğitim aldı. 2015 yılında ilk kez Uzaklarda Arama sinema filminde oynamıştır. Güzel oyuncu Hercai dizisinde de sevecen kıpır kıpır halleriyle dikkat çekmiştir.

Hercai Dizisi Rıza Demir Kimdir Gökhan Yavuz Bilgileri

Hercai dizisinde Gökhan Yavuz Şadoğlu ailesinin sağ koludur. Nasug Ağa’nın adamıdır. Onların evini korur kapıda bekleyen fedaileridir. Hercai dizisinde Gökhan Yavuz Rıza Demir rolünü canlandırıyor.  Oyuncunun yüzü tanıdık olmadığı için kendine özgü bilgileri veremedik malesef.

Hercai dizisi Şehriyar Taşkın Kimdir Şadoğlu ajanı mı?

Hercai dizisinin 5. bölümünde diziye dahil olan Şehriyar Taşkın Kimdir?  diye merak edenlere hemen yazalım. Esma’nın Akrabası Şehriyar Karakterini Aydan Taş canlandırıyor. Ajan olarak Aslanbey konağına gelen Şehriyar Taşkın Şadoğlu konağına bilgi sızdıracak bir ajan. Daha fazla bilgi için Tıklayın >> Hercai Şehriyar Taşkın Kimdir

Hercai dizisi Şehriyar taşkın ajan mı

Hercai Dizisi Yapımcısı Kimdir Hangi kanalda yayınlanacak?

Hercai Dizisinin yapımcısı Mia Yapım oldu, Hercai Yönetmeni ise Gülperi dizisinin ilk yönetmeni olan Cem Karcı. Mia yapım daha önce bir çok diziyi çekti bir kaç örnek vermek gerekirse Aşk Yalanı Sever, Kocamın Ailesi ve  Avrupa Avrupa gibi diziler Mia yapım tarafından çekildi. Mia yapımın atv için çekeceği Hercai isimli dizi daha yapım aşamasında. Hercai Dizisinin kanalı kesin olarak Atv oldu. Şimdilik atv de Cuam günü yayınlanan dizi rekorlar kırmaya devam ediyor, Hercai dizisi Yapımcısı: Mia Yapım Yapımcı: Banu Akdeniz Yönetmen: Cem Karcı

Hercai dizisi ilişki ağıHercai Dizisinin Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti

Atv kanalı için Mia yapım tarafından çekilen olan “Hercai” adlı dizinin çekimleri son hız devam ediyor. Oldukça yüksek bir tempoda başlayan hazırlıklarda dizi bölümleri yetiştirmek için yoğun bir mesai harcıyor. Bir taraftan da yeni Oyuncu seçimlerinin tamamlanması bekleniyor. (Figüran yardımcı roller) Daha sonra yeni bölüm çekimleri yapılacak ve Hercai dizisi 4. bölümü ile 5 Nisan Cuma ekrana gelecek.

Hercai Dizisinin yeni bölümlerinde oyuncu olmak ister misiniz? Oyuncuları da sürekli güncellenen Hercai dizisinin yeni bölümlerinde rol almak ve yeni bir yardımcı oyuncu olarak veya figüran olarak rol almak ister ve kısa süreli dizide yer almak isterseniz Mia yapımla görüşebilirsiniz. Aşağı yorum olarak da yazabilir ve Hercai dizisinin rekorlar kıran kadrosunda geçici de olsa yer alabilirsiniz..

Hercai Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

Mia yapımın atv kanalı için çekeceği Hercai isimli dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturacak. Cemal Şan umut veren yönetmenler listesinde yer alıyor ve daha önce hepimizin severek izlediği Gülizar ve Bir aşk hikayesi gibi dizileri de yönetti. Not:  Cemal Şan diziden ayrıldı ve yerine Gülperi dizisinin ilk yönetmeni olan Cem Karcı geldi.

Hercai Dizisi Nerede çekiliyor hangi şehirde çekildiği yerler mekanlar nereler?

Hercai dizisinin çekildiği yerler de elbette çok merak edilecek. Ülkemizin kültür merkezlerinden birisi olan Mardin’de çekimlerine başlanan dizinin 2019 yılında çekimlerine Mayıs ayına kadar devam edilecek ve dizinin Atv de Mayıs sonuna kadar yayında olacağı belirtiliyor. Mardin ili  Midyat ilçesinde devam eden çekimler zaman zaman başla illerde de gerçekleşecek. Köprü sahneleri ise Malabadi köprüsünde çekildi. Mardin dışında yakında Antep ve İstanbul gibi şehirlerde de çekilecek olan dizinin manzaraları ve çekim yerleri oldukça merak edileceği şimdiden belli. Hercai dizisinin çekildiği yerler için Tıklayın >> Hercai Nerede Çekiliyor?Hercai dizisi nerede çekiliyor
Cem Karcı’nın yönetmen koltuğuna oturağı Hercai dizisinin rekorlar kıran bölümleri izlenme oranlarında reytinglerde oldukça iyi gidiyor. Atv yine uzun soluklu ve oldukça iddialı bir dizi ile Cuma günlerine damga vuruyor ve Hercai son bölümde 13.33 total reyting aldı 29 Martta yayınlanan 3. bölümde. Hercai için yeni bölümlerde heyecan gittikçe artarken Hercai dizisiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere yazacağız buradan. Sizlerde yeni dizi Hercai hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Hercai Dizisinin yeni bölümlerinde oyuncu olmak ister misiniz? Oyuncuları da sürekli güncellenen Hercai dizisinin yeni bölümlerinde rol almak ve yeni bir yardımcı oyuncu olarak veya figüran olarak rol almak ister ve kısa süreli dizide yer almak isterseniz Mia yapımla görüşebilirsiniz. Aşağı yorum olarak da yazabilir ve Hercai dizisinin rekorlar kıran kadrosunda geçici de olsa yer alabilirsiniz..

Hercai dizisi tanıtım fragmanı Atv de yayınlandı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti (95 Yorum)

 1. Hercai çok guzel bir dizi. Amma bir şeyi merak ediyorum. Hercai deki Reytanmi daha guzel , yoksa, Yemin dizisinde rol alan Reyhanmii?

 2. Filim baya sacmaladı artık sehirciler filim den zevk almıyor cunku hep anı sanaryoler cekimleri sadece kişiye yonelik cevreyi tanımlayıcı değil sehrin guzeliklerini gostermeyip kişiyi rol alıyor ve bu sehircileri sıkmaya basladı bu guzel memleketi gostermiyor hep aynı seyleri cekip aynı yerleri gosterip sehirciyi bulantıyor benim goruşum bıraz daha acık olun o kadar guzel yer varken kişileri tek hedef almanız uygunsuz

 3. ❤️Hercai Aşk Masalı Hekayenin Oyuncuları Her Biri
  ❤️Bir Ulduzdu Bu Ulduzlar Tez Sönmesin Hekayenin
  ❤️Sonunadek Parlasın Reyhan Miran Obrazı Dizide
  ❤️Aşkı Sevgini Güzeleşdirir Dizinin Hekayesin Yaradan
  ❤️Hanımı Alkışlayıram Hayatın İcinden Güzel Hayat
  ❤️Yaradıp Kolektive Uğurlar Arzu Ediriz Aşk Sevgi
  ❤️Hayatımızın Yaşam Sinvoludu Reyhan Ve Miranın
  ❤️Oyunculuğu Dizinin Mekanı Dizini Dahada Güzeleşdirir

 4. Ben Hercai dizisini çoook seviyorum muhteşem bir dizi ben diziyi soluksuz izliyorum Miran ve Reyyan sahnelerini büyük bir keyifle izliyorum tüm Hercai ekibine başarilar

 5. ben ilk defa Türk televizyonunda böyle güzel ve anlamlı bir dizi izledim MİA yapıma ve ATV kanalına çok teşekkür eder
  iz gerçekten çok güzel bir dizi oyuncularını da çok iyi seçmişsiniz dizinin başarılarının devamını dilerim inşallah ömrünüz arka sokakların ömrü kadar uzun olur sizi çok seviyorum

 6. Ilk olarak bir sey soyle mek istiyorum bu dizide herkes kendi rolunI iyi yapiyor. OnCeliKle azat cok ama cok iyi yapiyor rolunI ve baya iyi ve cok ciddi bir rolu guvenmisler bence onlarin guvenini suya dusurmemisdir yani bencede cok guzel oynuyo…….ve digerleride Fena degil onlarda harika canlarimmmmmmmmmmmm hepinize selamlarrrrrrr benim adimdan sizi cok ama cok seviyorummmmmmmm❤Ay Rica ebru sahin canim hep mutlu yil
  lar dilerIm

 7. Ebru Şahin’in bu gün doğum gunu canım benim doğum günün kutlu olsun nice nice yıllara mutluluk daima seninle olsun

 8. Ebru sahin doğum günün kutlu olsun nice nice yıllara mutluluk daima seninle olsun guzel dileklerim seninle seni çok seviyorum hayranlıkla izliyorum

 9. Hercai dizisinin senaristlerine bırakında reyhan ve miran köyde biraz yalnız kalsınlar ne o hemen babası ve azat peşlerin den köyde hemen yanıbaşlarından çıkıveriyorlar köyde başbaşa bırakın bi kaç gün ikisini

 10. Akına ebru şahin yakışmamış diyenler varya onlara çok kızıyorum bişey bilmiyorlar konusuyorlar akına ebrudan baska hiç kimse boyle yakismazdi bence bu yilin en iyi çifti ve en iyi oyuncusu kelebekde birinji olurlar insallah reyyan miran sizi oyle çok seviyorum güzel dileklerim sizinle

 11. bende dizi çok begendim severek izledigim bir dizi geşke imkan olsa bende konuk oyuncu olarak oynasam bütün dizide emegi geçen herkese teşekkürler sevgiyle aşarılarınızın devamını dilerim

 12. Reyyanyn mirany affedijegini unyorum cunki reyyanda mirana aşyk onlatyn gercek hayattada sevgili olmagyny cok istardim

 13. Tüm Hercai dizi ekibine merhaba, yapımcısı Cem Karcı başta olmak üzere tüm oyunculara teşekkürlerimi iletmek isterim , böylesine güzel etkili ve başarılı iş , dizi için! Ben Dilara Radyo tv ve sinema mezunuyum en büyük hayalim hiç olmazsa böylesine güzel ekip ile çalışmak isterim, oyunculuk yeteneğinim var , herkes bi şansı hak eder buna inanıyorum

 14. Merhaba, ben kalıcı olarak bu sektörde yer almak istiyorum ve diğer şekilde de iletişime geçeceğim zaten.
  Saygılarımla,

 15. İzlediğim 3 bölüm de gayet güzel idi fakat dikkatimi çeken bir konu azize aslanbey olan babaanne karakterine hiç uymamış çok genç kalmış hiç olmassa saçı beyaz olabilirdi o karaktere o kadın uymamış

 16. Bence dizi bitene kadar mardin de çekilmeye devam etsin yoksa tadı kalmaz Mardin de çekildiği için konusu mardinle özdeşiyor reyhan İstanbul la gitmesin Mardin de kalsın

 17. Bence dizi bitene kadar mardin de çekilmeye devam etsin yoksa tadı kalmaz Mardin de çekildiği için konusu mardinle özdeşiyor reyhan İstanbul la gitmesin

  • evet. Bende yeni öğrendim HERCAİ aynı adla kitaptan diziye uyarlanmış. kitabı indirdim okuyacağım

   • Burada yayinlasaniz tiyolari bizde biliriz bide azatin fotolarini daha cok yayinlasaniz bence miran yerine azat bas rolde oynasa

 18. Dizi dediğin böyle olur öbür diziler baydı hep aynı konu ama hercai çok farklı soluksuz izliyoruz mükemmel olmuş

 19. Yönetmen olarak müziğin ön plana çıkarmayı ne kadar da severmissiniz. Ya muziğin sesinden oyuncuların ne konuştukları anlaşılmıyor. TV nin sesini biraz yükseltsek alt ve yan komşularımız rahatsız oluyorlar. Tum dizilerde müzik seai ön planda. Siz yönetmenler başka dizileri ornek alarak mı müzigi on plana çıkarıyorsunuz. Bu yuzden hiç bir diziyi izlememe kararı aldım. Diğer izleyicilerinde dizilerin hiç birini izlememe kararı alırlarsa bu gibi diziler yayından kalkacaktır. Taki müzik 2.plana getirilinceye kadar.

 20. çok güzel gelmiş geçmiş tüm dizileri sildi süpürdü çok beğenwrek izliyorum basarılarının devamını diliyorum

 21. Dizi başlangıç çok güzel inşallah böyle gider ancak fon müziği çok fazla filmi algılayamıyor konuşmaları net alamıyoruz..özellikle buna dikkat kolay gelsin sizlere.

 22. Hayirli aksamlar dizinin iki bolumu yayinlanib belkede bu iki haftada 100 gere her bolumu izlemisem cok guzel bir yapim oyuncular hepsi harika miranla reyhan bir birine cok yakisiyorlar bir kelmeyle dizi cok guzel izledikce doyulmuyor insallah hep boyle devam eder seve seve izleyerik hercai dizisi oyuncularina yonetmenlere basarilar diliyorumki bizlercun boyle bir dizi ersiye getribler elinize emeynize saqliq biz sizleri cok seviyoruz

 23. HAYIRLI AKŞAMLAR BENCE BABAANNİN YARASI VAR AMA NE VİZDANSIZ KÜCÜK BİR ÇOCUKĞUN VURULMASI BİLE.. DUYGUSUZ… . MİRAN YALANLARLA BÜYÜMÜŞ NASIL SEVGİSİZ BİR GENÇ KIZIN ONURU GURURU HAYATI İLE OYNAMAK….ÖYLE PİŞMANLIK İÇİNDE OLSUN Kİ.. REYHAN REYHAN DESİN..İNŞAALLAH… İYİ SEYİRLER, REYTİNGLER

 24. Muhteşem bi dizi resmen diziye aşık oldum ama dizide miran reyyana aşık olsun evlilikleri gerçek olsun

 25. Konu guzel merak uyandiriyor.küçük prensesin vurulmasi cok sarsti bizi.lütfen kücuk kiz ölmesin.engelli de kalmasin.lütfen

 26. Dizi çok güzel emeği geçenlere çok teşekkür ederiz .! Oğlum Miran sende yanacaksın çıra gibi .!
  Hakikaten şu arkada arada çaldıpınız müziği az kesin birader kafamız şişti

 27. Evli bir adam nasıl ikinci nikası kıyıyor .?
  Fon öüziğinizi az kesin evet millet haklı ekşın mı olsun diyorsunuz .?

 28. Ses düzeni çok kötü fon müziği o kadar yüksek ki konuşmalar kesinlikle anlaşılmıyor

  • Evet bu konuda haklısınız, biraz sesin ve müziklerin düşük sesle çalınması lazım ki konuşmalar cok daha duru ve anlaşılır olsun..

 29. DAHA NET BAŞLAMALIYDI.İZLEYİCİ KİŞİLERİN KİMLİKLERİNİ BELİRLEMEDE EPEY ZORLUK ÇEKİYOR.BİRDE YAPIMCİLAR,KONUSU BENZER ÇEKİMLEREİ DÜŞÜNSE.MARDİNDE HERCAİ DİZİSİNE BENZER BİR OLAY YAŞANABİLİRMİ?

 30. Bir zamanlar cukurova da bir atv kanalı yayını orda da 20 yıl önceki bir ask hikayesi anlatılıyor. Ama öyle basarıli ki bizleri o yillarin adanasina sive giyim kuşam tore gelenek görenek muzik olarak herturlu doyuruyor.sizin hercai dizsisi ile yaptiginiz tek sey midyat ve midyat halkina saygisizliktir sadece.midyata ait hicbir seyi layıkıyle yansıtamadıgıniz icin maalesef

 31. Sayın senarist tüm dizilerde şu öpüşme sahnelerini es geçin zira çocuklarla izliyemiyoruz örf adetlerimizi unutuyorsunuz.

 32. Dizi Midyat yöresi kına gecesi Ege tarafı müzikler Arapça konuşmalar olmalı kendi aralarında konuya çok hızlı giridi

 33. ❤️Hercai❤️Aşka❤️Vefasızlığ Hekaye Kemli Kederli Başlayaçağ Sonu Mutlu Bitsin Hayat Bele Birinçi Keder Kapını Acır Son Anda Mutluluğ Bunlar Bir İmtahandı Dizinin Oyuncuları Gözel Secilip Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz CANAN Neden Mardin Ve Urfada Olan Adet Eneneleri Tehkir Edirsiniz Bütün Yerlerin Adet Eneneleri Var Bunlar Zamana Bağlı Başlığ Parası Kadınları Satmağ Kan Davası Bu Sözler Dizihaberi Tv Seyfesine Aid Sözler Deyil Eger Gercekdende Bu Adetler Varsada Bu Sözleri Seyfeye Yazmayın Çünkü Bu Yerleri Tehkir Etmiş Kimi Olursunuz Men Azeriyem Türk Halkın Cok Sevirem Türk Halkının Adet Enenelerin Cokun Bilmirem Mardin Ve Urfa Şeherlerin Adet Enenelerin Umarım Hec Birin Bilmirsiniz Ne Dediyinizi Bele Bilmirsiniz Seyfede Kimse Bir Birin Görmür Duymur Deyene Ne Geldi Seyfede Yazmayın Lütfen Türk Vetandaşısınız En Azı Türk Halkının Adet Enenelerin Tehkir Etmeyin Mardinde Urfada Sizin Veteninizin Bir Parcasıdı Sözlerim Ücün Meni Bağışlayın Ama Bunlar Doğrudu

 34. Ne diyorsunuz zaten millet ne kötü şey öğreniyorsa Mardin ve urfadan öğreniyor kan davası başlık parası kadınları yaşlandırıp satıyorlar mardinliler

  • Acaba Sen ne sacmaliyorsun canan lakabli küstah kötülük senin kalbinde zihniyetinde ewet bazi adetler benimde hosuma gitmiyor ama bütün kötülüğünüzün biletini doğularara kesemezsiniz

  • Canan, sen hangi çağda yaşıyorsun acaba, mersinlilerin kadınlara verdiği değeri başka seglhirde zir görürsün bide satıyorlar diyorsun . Senin beynin örümcek ağı kaplamış. Izmır istanbul. Mu zannetim salak şey

  • canan dedikleirini fikirlerini mardinliler yapmaz ama sen burda olsaydin danama kacirirdim seni allah seni ve senin gibilerinin sonunu köpekten beter etsin

  • Mardin ve dogu hakkinda olumsuz konusan arkadasa cevap bir kere burda yasamadiginiz ve burdaki hayati bilemediginiz icin oyle bos bos konusuyorsunuz o sizin dediginiz baslik parasi kan davasi v.s uzunnn yillar onceydi simdi hersey modern en az batidaki yasamdan farksiz degil buralari bir mardinli olarak hic te katilmiyorum asil senaristler ve yonetmenler konuyu carpitiyorlar

 35. konusu gene buyuk ıhtamle doğu ınsanı lekeyecek turden ağa ve aşiret kavgası 100 oncekı olan olaylaır bugun yasanıyormus gıbı batıdakı ınsanlarda hangı cagda yasıyoruz dıye sıtem edecek tabıkı mardını gelıp gorenler harıc bugun mardın batıdakı bırcok ılden daha huzurlu ve guvenlı

 36. Iki kitabını da okumustum umarim başarılı bir dizi olur başrolleri genç oyunculardan secmeleri lazım bence miran karakterini oyle her oyuncu canlandiramaz bence

 37. Iki kitabı okudum harika bir kurgu. Oyuncuları iyi secmeleri lazım şahsen eger dizi tutmazsa üzülürüm. Okuduktan sonra bu kitap dizi olursa izlenir demistim insallah basarılı bir dizi olur başrolleri genc oyunculardan secerler umarim

 38. Dizide Pelin Karahanla Murat Han oynarsada çok güzel olur amma Nik Xhelilaj muhteşem olur.Lütfen Pelin dizilere dön ve lütfen Nike baş rol verin amma ona layik bir rol olsun.

 39. Dizinin konusunu çok merak ediyorum.Dizide İnşəAllah Pelin Karahan oynar.Partneri Murat Yıldırım ola bilir.Gökha Alkan,Pamir Pekin,Serhan Yavaş,Nik Xhelilaj. Bunlardan biri onun partneri olsun.

 40. konusu ne bilmiyorum ama survivordan murat ceylan damla can basrolde olmali sans veronica Ankara izlenir

  • Kitabı var konusunu oradan da okuyabilirsiniz. Kısaca intikam almak isteyen bir adamla bu adamın intikamına alet olan bir kadının hikayesi. Ben çok severek okudum kitabı size de öneririm…

   • Kitap ablamda var ama vermiyo okuyım bir kaç sayfa okudum sonra kızıp aldı okuyamıyorum ama güzel kitaba benziyo

     • Bir mardinli olarak dizinin hemen son vermesini istiyorum bu ne ya hep töre kan davası bu ne ya ben şuan mardinde yaşıyorum mardin turistlik yer Hristiyan ile arabı ile kürdü ile süryanisiyle hepsi kardeş gibi bu ne ya böyle dizilerin mardinde cekilmesini kınıyorum

      • Saygideğer yönetmen budizinin jeden Final yapacağini açiklarmisiniz çünkü uzunzamandan buyanabeğenerek izlemektenmutlu oldugumuz bir dizi biztürkhalkinin batiyaözentisi bütündeğerlerimizi yoletti

       • Diyarbakırda oturuyorum Beni tanıyan herkes aradı beni ne dediler biliyonuz mu miranna çok benziyorsun dediler inanmadım başvuru yaptım 3 gün önce fotoğraf istediler ajans bile inanamadı beni gördüklerinde başvurum onaylandı suan haber bekliyorum insallah dizi de hep oynarım ellimden geldiğinden fazlasıyla hakkını veririm

Eklenme Tarihi: 16 Mart 2019