Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti

50 yorum
42.587 izlendi

Çok yakında ekranlara yeni bir dizi daha geliyor. Adı Hercai olan dizi 2019-2020 yeni sezonunda izleyici ile buluşacak. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken ‘Hercai’de Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen başlıca rolleri paylaşıyorlar.

Hercai Dizisi Oyuncuları Karakterlerine göz atacak olursak; Miran Aslanbey, Reyyan Şadoğlu, Yaren Şadoğlu, Azat Şadoğlu, Gül Şadoğlu, dedeleri Nasuh Şadoğlu, Reyyanın babası Hazar Şadoğlu, Annesi Zehra Şadoğlu, Miranın eşi Gönül Aslanbey ve Miranın Annesi, Cihan ve Handan Şadoğlu ise Yarenin anne babası olarak Hercai dizisinin kadrosunda bulunuyorlar. İşte resimlerle Hercai dizisi oyuncu kadrosu:

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Karakterleri

Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler varHercai dizisi oyuncu kadrosunda tüm karakterler

Hercai dizisi oyuncu kadrosu

Bizde bu konumuzda sizler için Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti çıktığında Fragmanı ve Hercai dizisi nerede çekiliyor sorularına cevap vermeye çalışacağız. Hemen başlayalım Hercai dizisi hakkında detaylı bilgiler vermeye..

Atv’nin yönetmen koltuğunda Cemal Şan’ın oturacağı Mia Yapım imzalı Hercai dizisinin kesinleşen oyuncuları:
Akın Akınözü – Miran
Ebru Şahin – Reyyan
Gülçin Santırcıoğlu – Sultan Aslanbey
Macit Sonkan – Nasuh Ağa
Oya Unustası – Gönül
İlay Erkök – Yaren
Tansu Taşanlar – Azad
Serhat Tutumluer – Reyyanın babası Hazar
Edip Saner
Serdar Özer – Cihan Şadoğlu
Ayda Aksel – Azize
Ebrar Demirbilek – Gül Şadoğlu
Güneş Hayat – Esma
Feride Çetin – Reyyanın annesi Zehra
Gülçin Hatıhan – Handan Şadoğlu
Aydan Burhan – Hanife
İnci Şen – Nigar

Hercai Dizisi Reyyan’ı canlandıran Ebru Şahin Kimdir?

Reyyan Hercai dizisinin kadın başrolü. Reyyan annesinin ilk evliliğindendir. Bu yüzden gerçek Şadoğlu değildir. Ama Miran bunu bilmediği için Reyyanla evlenerek Şadoğlu ailesinden intikam almayı planlar. Reyyan ise Miran’ın ona olan hislerini aşk zanneder. Reyyan ona aşık olur ancak zamanla Miran’da ona aşık olacaktır.

Hercai dizisinde Reyyan karakterini Ebru Şahin canlandırıyor. Ebru Şahin 1994 doğumludur. Atölye Craft Kamera Önü Oyunculuk ‘ta oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu bu zamana kadar bir çok reklam filmi ve dizi de yer almıştır. Ebru Şahin Babam ve Kan Parası filmlerinde rol aldı.

Hercai dizisinin başrolü olan Ebru Şahin’in daha önceki dizileri ; Savaşçı, Yasak Elma, İstanbullu Gelin. Güzel oyuncu Hercai dizisinde Reyyan’ı canlandıracaktır. Hercai dizisinde Reyyan kendini şöyle anlatıyor;  ” Ben mucizelere inanırım, aşka hercai kelebeklere, ne zaman hayal kursam hoyrat bir el dağıtır hepsini. Ben Reyyan Şadoğlu Kaf dağının ardındaki masal prensesi bir kötü devin esiriyim. Bir gün bitecek bu esaret ve o gün başlayacağım kendi güzel masalımı anlatmaya. ”

Hercai Dizisi Miran’ı canlandıran Akın Akınözü Kimdir?

Miran Hercai dizisinin başrolü. Miran küçüklükten intikam hırsıyla büyütülmüştür. Bu yüzden de kimseyi sevmeyi düşünmemiştir. Reyyan’ı ilk gördüğünde aşk kalbindeki çatlaktan yüreğine sızar. Ama o bunun farkına varamaz. O Reyyanla evlenerek Şadoğlu ailesini cezalandıracağını düşünür. Ancak Reyyan Şadoğlu kanından değildir bakalım bu bilgiyi ne zaman öğrenecek Miran?

Hercai dizisinde Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü Kimdir? Akın Akınözü 1990 yılında doğmuştur. Akın Akınözü oyunculuk üzerine eğitimler almıtşır. Azrail isimli bir kısa filmde rol almıştır. Akın Akınözü Arkadaşlar İyidir, Payitaht Abdülhamid ve Aslan Ailem dizilerinde rol almıştır.

Bunu Gördün mü>>  Hercai Dizisi Erken Final mi Yapacak? Yeni Sezonda Hercai Devam Eder mi?

Hercai dizisinde Miran Aslanbey kendini şöyle tanıtıyor; ”Yüreğimin bir yanı aşk bir yanı intikam. Öyle çok nefret var ki içimde, sevmeyi bilmiyorum dedim hep. Oysaki aşkın bir küçücük çatlaktan sızıp kök salabileceğini bilmiyordum.”

Hercai Dizisi Gülçin Santırcıoğlu Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Sultan karakterini canlandırıyor. Sultan Miran’ın annesidir. Miran’ın intikam planında onun yardımcıdır. Şadoğlu ailesinden intikam almak için Gönül’ü sakinleştirme görevi de ona düşer.

Aslanbey ailesinin konağında Hanımağa Azize’nin entrikacı gelini Sultan’a ise Gülçin Santırcıoğlu hayat verecek. Hercai dizisinde Gülçin Santırcıoğlu Sultan karakterini canlandıracak. Ekranlarda yeni bir Hürrem Sultan rüzgarı esecek. Hercai dizisinde rol alan Gülçin Santırcıoğlu Kimdir? 1977 yılında İzmir de dünyaya gelen oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Şan bölümü mezunu oldu. 2002 yılında İstanbul’a geldi ve Gül Sabar’dan şan eğitimi aldı. Çeşitli gruplarda solistlik yaptı. Sonrasında şan eğitmenliği yaptı.

2005 yılında rol aldığı Türev filmi Altın Portakalda en iyi film ödülü aldı. Dizi oyunculuğunun yanı sıra dizi müzikleri seslendirdi. Elveda Rumeli, Doktorlar, Sensiz Yaşayamam, Bir Çocuk Sevdim, Böyle Bitmesin, Osmanlı Tokadı, Kara Ekmek dizilerinde rol aldı.

Hercai Dizisi Macit Sonkan Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Nasuh Ağa sert kişiliği ile dikkat çekiyor. Reyyan için gelen kısmeti yani Miran’ı Yaren’le evlendirmek istese de bunu başaramaz. Çünkü onun için Miran Aslanbey iyi bir kısmettir ve öz torunu bu kısmetle evlensin ister.

Mardinli iki ailenin etkileyici hikâyesini konu alan dizide Şadoğlu sülalesinin lideri Nasuh Ağa’yı ise Macit Sonkan canlandıracak. Macit Sonkan Kimdir? 1953 İstanbul doğumlu. Güzel Sanatlar Tiyatro Oyunculuk bölümü mezunudur. 1978 yılında hem tiyatrolarda hem sinema televizyonlarda rol almaya başlamıştır. Macit Sonkan bu zaman kadar tiyatro oyunculuğunun yanı sıra 40 ı aşkın dizi ve filmde rol aldı.

Hercai Dizisi İlay Erkök Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Hercai dizisinde Yaren karakterini canlandıracak. Yaren Miran’a aşıktır ve kendisinin olacağı gelinliğin içinde Reyyan’ı görmek onun Reyyandan nefret etmesine sebep o

Hercai dizisinde İlay Erkök Yaren karakterini canlandıracak. İlay Erkök Kimdir? 1993 yılında İstanbulda rol almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunudur. 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Bir süre Tolga Çevik’in asistanı olarak çalıştı. İnadına Aşk ve Hayatımın Aşkı dizilerinde rol aldı. Şimdi de Hercai dizisinde Yaren karakterinde rol alacak.

Hercai Dizisi Oya Unustası Kimdir Hangi Rolde Oynayacak? 

Hercai dizisinde Gönül karakterini canlandıran Oya Unustası dizi de Miran’ın amcasının kızıdır. Onunla evlenmek zorunda bırakılmıştır ancak Gönül onu sevmektedir. Miran ise içindeki kin ve intikam duygusundan dolayı kimseyi sevmeyi düşünmemiştir. Gönül Miran’ın bir gün kendini sevme ihtimaliyle yaşarken onun Reyyan ile düğününe katılmak zorunda bırakılır.

1988 yılında İstanbulda dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Flüt Bölümü mezunudur. Ayla Algan’dan oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi aldı. Kaybedenler Kulübü, Diriliş Ertuğrul, Kalbim Ege de Kaldı dizilerinde rol aldı.

Bunu Gördün mü>>  Hercai Dizisi Tüyoları, Hercai Yeni Bölümlerde Neler Olacak?

Oya Unustası Kaybedenler Kulübü, İzmir Çetesi, Sevdaluk, Beyaz Karanfil, Kalbim Egede Kaldı, Masum Değiliz ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol aldı.  Oya Unustası dizisi yeni dizisi Hercai dizisinde Gönül karakterini canlandıracaktır. Gönül Miran’ın Şadoğlu ailesinden Reyyan ile olmasını hiç istemez. Ancak engel olamaz.

Hercai dizisi Fırat Kimdir? Cihan Gök Bilgileri

Hercai dizisinde Miran’ın en yakın arkadaşıdır. Miran’a kız istemeye gittiklerinde o da Yaren’de hoşlanır ancak bunu kimseye söylemez şimdilik. Fırat Yaren’e olan hislerini ne zaman açacak? Miran’n intikam planında onu desteklemeye devam edecek mi?

Cahit Gök, 1981 yılında Bingöl’de doğdu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde okudu. Özel oyunculuk dersleri almıştır. 2006 yılında ilk kez Fırtına dizisinde rol almıştır. Siyah Beyaz Aşk, Ya Tutarsa, Tutar mı Tutar, Urfalıyam Ezelden, Sevdaluk, Güzel Çirkin, Mavi Kelebekler, Ezel, Bir Bulut Olsam dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu şimdi de Hercai dizisinde rol almıştır.

Hercai dizisi Azat Şadoğlu Kimdir? Tansu Taşanlar Bilgileri

Tansu Taşanlar Hercai dizisinde Azat rolünü canlandırıyor. Azad Reyyan’a aşıktır. Reyyan ile evlenme planları kurarken bir gün Miran’ın gelip Reyyanı istemesi üzerine tüm hayalleri yıkılır. Reyyan’ı Miran’dan ayırmak için çabalasa da bunu başaramaz. Reyyan’ın aşkıyla yanmaktadır.

Hercai dizisinde Azat rolünü canlandıran Tansu Taşanlar 1984 yılında Ankara’da doğmuştur. Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde okumuştur. 2008 yılında ilk kez Küçük Kadınlar dizisinde rol almıştır. Vatanım Sensin, Analar ve Anneler, Kara Para Aşk, Veda,Muhteşem Yüzyıl, Yalancı Bahar, İzmit Çetesi ve Bir Bulut Olsam dizilerinde rol almıştır.

Hercai dizisi çocuk oyuncusu olan Gül Şadoğlu kimdir kim canlandırıyor TIKLA…

Hercai Azize Aslanbey Kimdir Ayda Aksel Bilgileri

Azize Hanım Hercai dizisinde Aslanbey ailesinin en büyüğüdür. 3 oğlunu 2 gelinini toprağa vermiştir. Onların intikamını almak için tam 27 yıl önce intikam yemini etmiştir. Bu intikamı almak için Miran’ı küçüklükten beri intikam hırsı ile büyütür. Azize Hanım yıllar sonra Miran’ın Reyyan ile evlenmesi sonucu intikamını alacağını düşünür.

Hercai dizisinde Azize Hanım’ı canlandıran Ayda Aksel 1962 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ayda Aksel’in rol aldığı yapımlar; Üç İstanbul, Yaprak Dökümü, Yıldızlar Gece Büyük, Kurtuluş, Kıvılcım, Çekirdek Aile, Halk Düşmanı, Adı Aşk Olsun, Hatırla Sevgili, Esir Kalpler, Ev Alma Komşu Al, Kördüğüm, Zengin Kız Fakir Oğlan, Bir Erkeğin Anatomisi, Cumhuriyet, Kaçıklık Diploması, Sınav, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Bir Avuç Deniz, Mandıra Filozofu, Gönülçelen ve Poyraz Karayel gibi bir çok projede rol almıştır.  Son olarak Tutsak dizisinde rol aldı.

Hercai Hazar Şadoğlu Kimdir Serhat Tutumluer Bilgileri

Hercai dizisinin Hazar Bey’i Şadoğlu Ailesi’nin en büyük erkek evladıdır. Hazar Şadoğlu babasının üzerine söz edemez. Hercai dizisinde babasından sonra sözü geçen isimdir. Dürüst, çalışkan, sevilen, sayılan, güven duyulan bir insandır.

Bunu Gördün mü>>  Hercai Miran Gönül ile Neden Evli, Boşanmadan Niçin Reyyan ile Evleniyor?

Hercai dizisinde Hazar Bey’i canlandıran Serhat Tutumluer 1972 yılında Eskişehir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde okudu. 1995-1997 yılları arasında Ankara Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.  İstanbul’da kurucularından biri olduğu Talimhane Tiyatrosu’nda oyunlar oynamaktadır. Başarılı tiyatrocunun rol aldığı diziler; Çaylak, Esir Kalpler, Ezo Gelin, Ay Işığı, Kül ve Ateş, Umutsuz Ev Kadınları, Filinta, Oyunbozan, Vatanım Sensin dizilerinde rol aldı.

Hercai Dizisi Yapımcısı Kimdir Hangi kanalda yayınlanacak?

Hercai Dizisinin yapımcısı Mia Yapım oldu. Mia yapım daha önce bir çok diziyi çekti bir kaç örnek vermek gerekirse Aşk Yalanı Sever, Kocamın Ailesi ve  Avrupa Avrupa gibi diziler Mia yapım tarafından çekildi. Mia yapımın atv için çekeceği Hercai isimli dizi daha yapım aşamasında. Hercai Dizisinin kanalı kesin olarak Atv oldu. Şimdilik atv de boş olan, dizinin olmadığı günlere gelebilir Hercai dizisi.

Hercai Dizisinin Oyuncuları Konusu Kanalı Özeti

Atv kanalı için Mia yapım tarafından çekilecek olan “Hercai” adlı dizinin hazırlıklarına başladı. Oldukça yüksek bir tempoda başlayan hazırlıklarda dizi Cast aşamasında. Şimdilik oyuncu seçimlerinin tamamlanması bekleniyor. Daha sonra deneme çekimleri yapılacak ve Hercai dizisi ilk tanıtım fragmanı ile görücüye çıkacak. Hercai Dizisinin Oyuncuları da belli oldukça buradan sizlere duyuracağız. Bir çok dizi erken final yapıyor ve oyuncuları boşa çıkıyor. Büyük ihtimal bu sezon erken final yapan dizilerin yıldız oyuncuları Hercai dizisinde buluşacak. Hercai Dizisinin baş rol oyuncuları ve tüm kadrosu belli oldukça sizlere yazacağız buradan tüm detayları..

Hercai Dizisinin Yönetmeni Kimdir?

Mia yapımın atv kanalı için çekeceği Hercai isimli dizinin yönetmen koltuğunda Cemal Şan oturacak. Cemal Şan umut veren yönetmenler listesinde yer alıyor ve daha önce hepimizin severek izlediği Gülizar ve Bir aşk hikayesi gibi dizileri de yönetti.

Hercai Dizisi Nerede çekiliyor hangi şehirde çekildiği yerler mekanlar nereler?

Hercai dizisinin çekildiği yerler de elbette çok merak edilecek. Ülkemizin kültür merkezlerinden birisi olan Mardin’de çekilmesi planlanan dizinin 2019 yılında çekimlerine başlanacağı ve hazırlanmasının ardından dizinin Atv de uygun zamanda yayına verileceği belirtiliyor. Mardin gibi bir şehirde çekilecek olan dizinin manzaraları ve çekim yerleri oldukça merak edileceği şimdiden belli.Hercai dizisi nerede çekiliyor
Cemal Şan’ın yönetmen koltuğuna oturağı Hercai dizisinin hazırlıkları sürüyor. Atv için çekilecek olan dizi Mia Yapım imzalı geliyor. Kırgın Çiçekler dizisinin kadrosundan oyuncular olacağını öğrendik. Atv yine uzun soluklu ve oldukça iddialı bir dizi ile büyük ihtimal dizisinin olmadığı Pazartesi günleri yayınlayacağı yeni dizi Hercai için geri sayım başladı.
Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Hercai dizisinin ekibinden bize ulaşan ilk resim: Hercai dizi kadrosu:Hercai dizisi oyuncu kadrosunda kimler var

Hercai dizisiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere yazacağız buradan. Sizlerde yeni dizi Hercai hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen.

Hercai dizisi atv de başlıyor işte fragmanıHercai dizisi tanıtım fragmanı Atv de yayınlandı:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti (50 Yorum)

 1. Dizi başlangıç çok güzel inşallah böyle gider ancak fon müziği çok fazla filmi algılayamıyor konuşmaları net alamıyoruz..özellikle buna dikkat kolay gelsin sizlere.

 2. Hayirli aksamlar dizinin iki bolumu yayinlanib belkede bu iki haftada 100 gere her bolumu izlemisem cok guzel bir yapim oyuncular hepsi harika miranla reyhan bir birine cok yakisiyorlar bir kelmeyle dizi cok guzel izledikce doyulmuyor insallah hep boyle devam eder seve seve izleyerik hercai dizisi oyuncularina yonetmenlere basarilar diliyorumki bizlercun boyle bir dizi ersiye getribler elinize emeynize saqliq biz sizleri cok seviyoruz

 3. HAYIRLI AKŞAMLAR BENCE BABAANNİN YARASI VAR AMA NE VİZDANSIZ KÜCÜK BİR ÇOCUKĞUN VURULMASI BİLE.. DUYGUSUZ… . MİRAN YALANLARLA BÜYÜMÜŞ NASIL SEVGİSİZ BİR GENÇ KIZIN ONURU GURURU HAYATI İLE OYNAMAK….ÖYLE PİŞMANLIK İÇİNDE OLSUN Kİ.. REYHAN REYHAN DESİN..İNŞAALLAH… İYİ SEYİRLER, REYTİNGLER

 4. Muhteşem bi dizi resmen diziye aşık oldum ama dizide miran reyyana aşık olsun evlilikleri gerçek olsun

 5. Konu guzel merak uyandiriyor.küçük prensesin vurulmasi cok sarsti bizi.lütfen kücuk kiz ölmesin.engelli de kalmasin.lütfen

 6. Dizi çok güzel emeği geçenlere çok teşekkür ederiz .! Oğlum Miran sende yanacaksın çıra gibi .!
  Hakikaten şu arkada arada çaldıpınız müziği az kesin birader kafamız şişti

 7. Evli bir adam nasıl ikinci nikası kıyıyor .?
  Fon öüziğinizi az kesin evet millet haklı ekşın mı olsun diyorsunuz .?

  • Evet bu konuda haklısınız, biraz sesin ve müziklerin düşük sesle çalınması lazım ki konuşmalar cok daha duru ve anlaşılır olsun..

 8. DAHA NET BAŞLAMALIYDI.İZLEYİCİ KİŞİLERİN KİMLİKLERİNİ BELİRLEMEDE EPEY ZORLUK ÇEKİYOR.BİRDE YAPIMCİLAR,KONUSU BENZER ÇEKİMLEREİ DÜŞÜNSE.MARDİNDE HERCAİ DİZİSİNE BENZER BİR OLAY YAŞANABİLİRMİ?

 9. Bir zamanlar cukurova da bir atv kanalı yayını orda da 20 yıl önceki bir ask hikayesi anlatılıyor. Ama öyle basarıli ki bizleri o yillarin adanasina sive giyim kuşam tore gelenek görenek muzik olarak herturlu doyuruyor.sizin hercai dizsisi ile yaptiginiz tek sey midyat ve midyat halkina saygisizliktir sadece.midyata ait hicbir seyi layıkıyle yansıtamadıgıniz icin maalesef

 10. Sayın senarist tüm dizilerde şu öpüşme sahnelerini es geçin zira çocuklarla izliyemiyoruz örf adetlerimizi unutuyorsunuz.

 11. Dizi Midyat yöresi kına gecesi Ege tarafı müzikler Arapça konuşmalar olmalı kendi aralarında konuya çok hızlı giridi

 12. ❤️Hercai❤️Aşka❤️Vefasızlığ Hekaye Kemli Kederli Başlayaçağ Sonu Mutlu Bitsin Hayat Bele Birinçi Keder Kapını Acır Son Anda Mutluluğ Bunlar Bir İmtahandı Dizinin Oyuncuları Gözel Secilip Dizi Kolektivine Uğurlar Arzu Ediriz CANAN Neden Mardin Ve Urfada Olan Adet Eneneleri Tehkir Edirsiniz Bütün Yerlerin Adet Eneneleri Var Bunlar Zamana Bağlı Başlığ Parası Kadınları Satmağ Kan Davası Bu Sözler Dizihaberi Tv Seyfesine Aid Sözler Deyil Eger Gercekdende Bu Adetler Varsada Bu Sözleri Seyfeye Yazmayın Çünkü Bu Yerleri Tehkir Etmiş Kimi Olursunuz Men Azeriyem Türk Halkın Cok Sevirem Türk Halkının Adet Enenelerin Cokun Bilmirem Mardin Ve Urfa Şeherlerin Adet Enenelerin Umarım Hec Birin Bilmirsiniz Ne Dediyinizi Bele Bilmirsiniz Seyfede Kimse Bir Birin Görmür Duymur Deyene Ne Geldi Seyfede Yazmayın Lütfen Türk Vetandaşısınız En Azı Türk Halkının Adet Enenelerin Tehkir Etmeyin Mardinde Urfada Sizin Veteninizin Bir Parcasıdı Sözlerim Ücün Meni Bağışlayın Ama Bunlar Doğrudu

 13. Ne diyorsunuz zaten millet ne kötü şey öğreniyorsa Mardin ve urfadan öğreniyor kan davası başlık parası kadınları yaşlandırıp satıyorlar mardinliler

  • Acaba Sen ne sacmaliyorsun canan lakabli küstah kötülük senin kalbinde zihniyetinde ewet bazi adetler benimde hosuma gitmiyor ama bütün kötülüğünüzün biletini doğularara kesemezsiniz

  • Canan, sen hangi çağda yaşıyorsun acaba, mersinlilerin kadınlara verdiği değeri başka seglhirde zir görürsün bide satıyorlar diyorsun . Senin beynin örümcek ağı kaplamış. Izmır istanbul. Mu zannetim salak şey

  • canan dedikleirini fikirlerini mardinliler yapmaz ama sen burda olsaydin danama kacirirdim seni allah seni ve senin gibilerinin sonunu köpekten beter etsin

  • Mardin ve dogu hakkinda olumsuz konusan arkadasa cevap bir kere burda yasamadiginiz ve burdaki hayati bilemediginiz icin oyle bos bos konusuyorsunuz o sizin dediginiz baslik parasi kan davasi v.s uzunnn yillar onceydi simdi hersey modern en az batidaki yasamdan farksiz degil buralari bir mardinli olarak hic te katilmiyorum asil senaristler ve yonetmenler konuyu carpitiyorlar

 14. konusu gene buyuk ıhtamle doğu ınsanı lekeyecek turden ağa ve aşiret kavgası 100 oncekı olan olaylaır bugun yasanıyormus gıbı batıdakı ınsanlarda hangı cagda yasıyoruz dıye sıtem edecek tabıkı mardını gelıp gorenler harıc bugun mardın batıdakı bırcok ılden daha huzurlu ve guvenlı

 15. Iki kitabını da okumustum umarim başarılı bir dizi olur başrolleri genç oyunculardan secmeleri lazım bence miran karakterini oyle her oyuncu canlandiramaz bence

 16. Iki kitabı okudum harika bir kurgu. Oyuncuları iyi secmeleri lazım şahsen eger dizi tutmazsa üzülürüm. Okuduktan sonra bu kitap dizi olursa izlenir demistim insallah basarılı bir dizi olur başrolleri genc oyunculardan secerler umarim

 17. Dizide Pelin Karahanla Murat Han oynarsada çok güzel olur amma Nik Xhelilaj muhteşem olur.Lütfen Pelin dizilere dön ve lütfen Nike baş rol verin amma ona layik bir rol olsun.

 18. Dizinin konusunu çok merak ediyorum.Dizide İnşəAllah Pelin Karahan oynar.Partneri Murat Yıldırım ola bilir.Gökha Alkan,Pamir Pekin,Serhan Yavaş,Nik Xhelilaj. Bunlardan biri onun partneri olsun.

 19. konusu ne bilmiyorum ama survivordan murat ceylan damla can basrolde olmali sans veronica Ankara izlenir

  • Kitabı var konusunu oradan da okuyabilirsiniz. Kısaca intikam almak isteyen bir adamla bu adamın intikamına alet olan bir kadının hikayesi. Ben çok severek okudum kitabı size de öneririm…

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 16 Mart 2019