Hercai Dizisi Reyyan Kimdir? Bilgileri (Ebru Şahin)

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir? Bilgileri (Ebru Şahin) 15 Ocak’ta çekimlere başlanması planlanan Hercai dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Netleşen oyuncu kadrosuna katılan oyuncuların tamamını sizlerle önceki konumuzda paylaşmıştık.

Hercai dizisinin sloganı Mevlana’nın “Hayat bir kelebeğin ömrü kadardır. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya…” sözlerinden oluşuyor. Bakalım bu sözü ne kadar dizide yaşatabilecekler. Hercai dizisi başrol oyuncusu olan Ebru Şahin Kimdir? Ebru Şahin Bilgileri dizideki rolü nedir?

Ebru Şahin Hercai dizisinde Reyyan karakterini canlandıracak.  Ebru Şahin 1994 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi spor bilimleri fakültesinde tamamlayan Ebru Şahin sonrasında oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2016 yılında Kan Parası filmi ile olmuştur. Sonrasında Babam filminde rol almıştır. Bir süre Savaşçı dizisinde de rol alan Ebru Şahin İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakteri ile Osman’ın eşi rolünü canlandırmıştır.

Ebru Şahin son olarak Yasak Elma dizisinde rol aldı. Yasak Elma dizisinde Alihan’ın pilotluk şirketine iş başvurusunda bulunan güzel pilot rolünde olacaktır. Ebru Şahin’in başrol oyuncusu olacağı Hercai dizisi çekimleri nerede yapılacak? Hercai dizisi konusu nedir?

Bunu Görmelisin!  2019-2020 Yılında Star Tv de Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

Hercai dizisi Mia Yapım/Banu Akdeniz’in Atv için hazırladığı dizi projelerinden birisi. Dizi için hazırlıklar tam gaz sürüyor. Hercai dizisi çekimleri Mardin Midyat ilçesinden geçecek. Buradan anlaşılacağı üzere Hercai dizisi doğulu bir ailenin içinde geçecek. Hercai dizisi senaryosunu da Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor.

Hercai dizisini de Cemal Şan yönetecek. Hercai dizisi oyuncularının büyük çoğunluğu kesinleşti. Hercai dizisinde Ebru Şahin Reyyan karakterini canlandırırken Gülçin Santırcıoğlu Sultan Gelin rolünü oynayacak. Hercai dizisinin diğer oyuncuları da Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen.

Hercai dizisi Konusu; Hercai dizisinde İntikamla doğan güçlü bir aşkın etkileyici hikayesi anlatılacak. Hercai dizisinin diğer oyunları ve karakterler, Bedirhan rolü için Mardinli Yusuf Bedir’le anlaşıldı.Hercai dizisinde Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin hikayesi ekrana taşınacak.

Hercai dizisinde ikinci kadın başrol oyuncusu İlay Erkök Yaren karakterini canlandıracak. Yaren’in amcasının kızı Reyyan’ın da sevdiği genç olan Miran’a aşık olması tüm dengeleri değiştirecektir.

Hercai dizisi 15 ocakta çekimleri Mardin Midyat’ta başlayacak. Hercai dizisi setten resimleri bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunu Görmelisin!  Söz Dizisi Gizem Denizci Kimdir Rolü Nedir Bilgileri
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2018