Hercai Dizisi Reyyan Kimdir? Bilgileri (Ebru Şahin)

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir? Bilgileri (Ebru Şahin) Hercai dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Reyyan rolü oldukça konuşulacak ve ülkemizde ses getirecek bir senaryoyla ekran yolculuğuna başladı. Netleşen oyuncu kadrosuna katılan oyuncuların tamamını HERCAİ OYUNCULARI konumuzda paylaşmıştık. Hercai Dizisi Reyyan Kimdir sorusuna hemen yanıt verelim ki güzel oyuncunun gerçek adı Ebru Şahin‘dir.

Hercai Dizisi Reyyan rolüHercai dizisi 30 Martta güncellendi: Hercai dizisinde Reyyan seyirciyi etkiliyor ve çok fazla dizilerde rol alan bir oyuncu olmadığı için merak ediliyor. Kimdir ve daha önce hangi dizilerde rol aldı? Hercai dizisinin başrolü olan Reyyan ve Miran’ın aşkı alevlendi artık. Miran evlendikleri gecenin sabahında ıssız bir kulübe de terketti Reyyan’ı. Reyyan yemin etti Miran’ın yaptığını unutmayacağına.

Miran ise pişman oldu ve Reyyan’ı ailesinden kurtarmak istedi çünkü öldürmeye kalktılar Reyyan’ı. Ancak Reyyan ne Azat’la gitti ne de Miran’la, kendini köprüden Dicle’nin sularına attı. Miran onu kurtarmak için düşünmeden atladı Dicle Nehrine. Miran kendini affettirecek mi? Reyyan’ın yürek yangını nasıl söner?

Hercai Dizisi Reyyan kimdir hakkında bilgilerHercai dizisinin sloganı Mevlana’nın “Hayat bir kelebeğin ömrü kadardır. Ne kırmaya gelir ne de kırılmaya…” sözlerinden oluşuyor. Bakalım bu sözü ne kadar dizide yaşatabilecekler. Hercai dizisi başrol oyuncusu olan Ebru Şahin Kimdir? Ebru Şahin Bilgileri dizideki rolü nedir?

Hercai Dizisi Reyyan dizide Şadoğlu ailesinin küçük kızıdır. Oldukça güzel olan Reyyan atı ile gezerken düşmüş ve Hercai dizisinde erkek başrol olan Miran tarafından konağa getirilmiştir. Reyyan ile Miranın bu şekilde başlayan tanışması kısa sürede evliliğe gidecek amca kızı Yaren ise onu oldukça kıskanacak ve aileden onu dışlamaya çalışacaktır.

Ebru Şahin Hercai dizisinde Reyyan karakterini canlandıracak.  Ebru Şahin 1994 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi spor bilimleri fakültesinde tamamlayan Ebru Şahin sonrasında oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2016 yılında Kan Parası filmi ile olmuştur. Sonrasında Babam filminde rol almıştır. Bir süre Savaşçı dizisinde de rol alan Ebru Şahin İstanbullu Gelin dizisinde rol aldı. İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakteri ile Osman’ın eşi rolünü canlandırmıştır.

Ebru Şahin son olarak Yasak Elma dizisinde rol aldı. Yasak Elma dizisinde Alihan’ın pilotluk şirketine iş başvurusunda bulunan güzel pilot rolünde olacaktır. Ebru Şahin’in başrol oyuncusu olacağı Hercai dizisi çekimleri nerede yapılacak? Hercai dizisi konusu nedir?

Hercai Dizisi Miran Kimdir? Gerçek Adı 

Hercai dizisi Mia Yapım/Banu Akdeniz’in Atv için hazırladığı dizi projelerinden birisi. Dizi için hazırlıklar tam gaz sürüyor. Hercai dizisi çekimleri Mardin Midyat ilçesinden geçecek. Buradan anlaşılacağı üzere Hercai dizisi doğulu bir ailenin içinde geçecek. Hercai dizisi senaryosunu da Eda Tezcan ve Feraye Şahin yazıyor. Hercai Dizisi Reyyan ile MİRAN BÜYÜK BİR AŞK YAŞAYACAK AMA DİLLERE DESTAN BU AŞKIN İÇİNDE İNTİKAM DUYDUSU DA YER ALACAK.

Hercai Dizisi Reyyan gerçek adı bilgileriHercai dizisini de Cemal Şan yönetecek. Hercai dizisi oyuncularının büyük çoğunluğu kesinleşti. Hercai dizisinde Ebru Şahin Reyyan karakterini canlandırırken Gülçin Santırcıoğlu Sultan Gelin rolünü oynayacak. Hercai dizisinin diğer oyuncuları da Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Servet Pandur, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen.

Hercai dizisi Konusu; Hercai dizisinde İntikamla doğan güçlü bir aşkın etkileyici hikayesi anlatılacak. Hercai dizisinin diğer oyunları ve karakterler, Bedirhan rolü için Mardinli Yusuf Bedir’le anlaşıldı.Hercai dizisinde Aslanbey ailesiyle, Şadoğlu ailesinin hikayesi ekrana taşınacak. Hercai dizisi Reyyan bindallı modeli ve Hercai dizisi Reyyan yüzüğü oldukça merak edildi ve bölgeye akın eden turistlerin ilgi odağı oldu. Çok yakın zamanda Hercai dizisi Reyyan bindallı modeli ve Hercai dizisi Reyyan yüzüğü satışta olacaktır.

Hercai dizisi Reyyan bindallı modeliHercai dizisinde ikinci kadın başrol oyuncusu İlay Erkök Yaren karakterini canlandıracak. Yaren’in amcasının kızı Reyyan’ın da sevdiği genç olan Miran’a aşık olması tüm dengeleri değiştirecektir. Hercai dizisi 15 ocakta çekimleri Mardin Midyat’ta başlayacak. Hercai dizisi setten resimleri bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz.

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir resimleri dizi fotograflarıHercai dizisi Reyyan resimleri fotografları Hercai Dizisi Reyyan Kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Reyyan Kimdir? Bilgileri (Ebru Şahin) (7 Yorum)

  1. Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.çok güzel bir dizi seve seve izliyorum.Bir tek bunu merak ediyorum Reyyan şadoğlu evlatlik mi? ben Azerbaycan yaşayiram adin Ayşe sağolun

Eklenme Tarihi: 27 Aralık 2018