Hercai Dizisi Tüyoları, Hercai Yeni Bölümlerde Neler Olacak?

Hercai 10. bölüm fragmanı özeti neler olacak? Hercai 10. bölüm 17 Mayıs Cuma bölüm analizi özeti tüyoları.

Nasuh Şadoğlu Miran Aslanbey’in hacizi ve borçları silmesine karşılık Reyyan’ı verecek mi ?Elimizdeki verilere göre Nasuh bunu kabul edecek fakat Hazar ve Zehra buna müsade etmeyecek. Reyyan ailesi için bu teklifi  kabul edecektir. Sonraki bölümde Reyyan yeniden Aslanbey konağında olacaktır.

Yaren Evlenecek mi ?Yaren’e bir sonraki bölümünde görücü gelecektir. Fakat Yaren bir yolunu bulup özellikle yanlarında çalışan Hamuş’un oğlu Caner’i  kullanarak bu evliliği yapmayacaktır.

Azat Ne Yapacak ?Azat Reyyan’ın kararı karşısında mücadele edecek.

Azize Aslanbey Miran’ın kararı karşısında Ne yapacak?Azize Aslanbey Miran’ın vermiş olduğu bu karar karşısında büyük tepki gösterecektir dahda acımasız planlar yapacaktır Reyhan’ı Aslanbey konağında zor günler bekliyor.

10 mayıs Hercai 9. bölüm de neler olacak özeti analizi ve tüyoları!!! Kan davasındaki düğüm çözülüyor Miran Aslanbey, Hazar Şadoğlunun Öz oğludur!!!

Reyyan Azat ile evlenmekten vazgeçti! Reyyan Miran’a gerimi dönüyor?Fırat Dilşah Aslanbeyin öz oğlumu?

Hazar Şadoğlu, Dilşah Aslanbey’i Öldürmedi!Kan Davasındaki Asıl katil kim ?
Reyyan Azat ile Evlenmekten neden vazgeçti? İste tüm bu soruların cevabını sizler için hazırladık.

Miran Reyyan’ın ondan gitmesini kabullenemez, çok öfkelidir. Reyhan’ın ondan intikam almaya çalıştığını mecbur kalıp ondan gittiğini düşünür,. Öte yandan Reyyan’dan Evet cevabını alan Azat nikah işlemleri için acele eder. Azat babasının ona yalan söylediğini aslında Onun arkasında olmadığını anlamıştır. Bu yüzden Cihan dahil olmak üzere tüm ailesine karşı tavır alır. Zehra Reyyan’ın Azat evlenmesini istemez fakat Reyyan kararlıdır.

Hazar, Miranın annesi, Dilşah Aslanbeyin mezarına Gelir tam o sırada Miranda mezarlığa gelir annesinin mezarlığının başında ağlayan Hazarı gören Miran, Deliye döner. Hazar ile kavga ederler Miran Hazar’a silah çeker. Hazar’ın Mirana tek söylediği annesini çok sevdiği ve ona zarar vermek istemediğidir. Miran Hazar’ı Bırakır. Yaren Reyyan ile uğraşma ya devam eder. Reyyana Konak ızdırap olmaya başlar
Miranın kafasında soru işaretleri vardır, Hazar’ın neden mezarlıkta olduğunu anlayamaz. Öte yandan Reyyanın zorla tutulduğunu düşünür.

Hazar Nasuh ile konuşur, Dilşah’ın( Miranın annesi ) öldüğü geceyi anlatmasını ister. Hazar Tatmin olmaz hikayede bir eksik vardır. Aynı şekilde Miran da ayni hikayeyi Azide’dan dinler, o da aynı şekilde tatmin olmaz. Miran dayanamaz Şadoğlu konağına gizlice girer ve Reyyan ile konuşur. Onu evlenmemesi için ikna eder. Reyyan ikna olmaz, Mirana tokat atar. Miran Reyyanı kaybetmiştir.
Sultan Aslanbey , Elif’i Londra’ya göndermek ister, Miran her ne kadar bu kararı onaylamasada Azize kararlıdır. Elif karşı koyar ve evden kaçar. Fırat ve Miran Elif’i ararlar.
Azat ve Reyyanın Nikah günü gelmiştir, Reyyan odasında yoktur, Azata bir mektup bırakıp gitmiştir. Mektupda Bu evliliği yapamayacağının ve çok özür dilediğinin söyleyip gitmiştir.

Azat Reyyan’ın gidişinden Nasuh, Handan ve Cihan’ı suçlar. Konak karışır. Azat Miranı öldürmek için Konak’tan çıkar. Zehra Azata duygusal bir konuşma yapar, konuşma sonunda Reyyan’ın kendi rızası gitmek istediğini ve Melike ile beraber onu Konak’tan gönderdiklerini söyler. Azat bir kez daha yıkılır.
Elif ve Azat bir kez daha karşı karşıya gelir. ( bir önceki yazılar da söylediğimiz gibi büyük aşk başlayacak muhtemelen) Miran tam konusacaklarken üstüne gelir ve Azatı döver. Elif hiç bir şey anlamaz, ağabeyine sorar düşman oldukları cevabı alır. Elif Azatı daha önce Gönül ve Yaren ile aynı masada konuşurken görmüştü. Abisinden düşmanımız sözünü de duyunca Gönül’ün bir iş çevirdiğini anlar.
Reyyan melike ile beraber Melike’nin nenesinin yanına gider. Bir süre her şeyden uzak orada kalacaklardır.

Gül, Miranın yanına gider ondan ablasını bulmasını ister ve Evde olup biten herseyi Mirana anlatır, Miran, Reyyan’ın, Azat ile evlenmediği öğrenmiştir. Aynı zaman da Gül Reyyanın yerini de Mirana söylemiştir.
Sultan Gönül’ün, Yaren ile işbirliği yaptığını anlar. Gönül her şeyi itiraf eder. Sultan Gönüllü uyarır ama gönül dinlemez.

Öte yandan bütün olup bitenlere şahit olan Fırat annesini soru yağmuruna tutar, Annesinden Dilşah aslanbeyin öldürüldüğü gün neler olduğunu öğrenmeye çalışır, annesi kaçamak cevaplar verir.
Gönül Yaren ile buluşacakken Elif önünü keser, Onu Şadoğulları ile beraber gördüğünü ve Azatın kim olduğunu öğrendiğini ona söyler. Gönül çok korkar ve Elif’e bunu kimseye söylememesini rica eder. Öte yandan Yaren’in Evden çıktığını gören Cihan Yaren’i takip eder.

Yaren Gönül’e Reyhan’ın abisi ile evlenmekten vazgeçtiğini söyler. Gönül çok panik olur. Çünkü Reyyan Tüm gerçekleri Mirana anlatırsa, onu kaybedebilir.Cihan Yareni Gönül ile konuşurken yakalar, sürükleyerek konağa götürür.Miran Reyyan’ı bulmuştur.

Azize tüm gerçekleri Fırat’ın annesine açıklamıştır Miran Aslanbey aslında Miran Şadoğludur. Kan davasındaki büyük sır çözülmüştür. Azizenin asıl amacı Şadoğullarına kendi soylarından birine bitirtmektir. Bu bilgiyle birlikte Fırat’ın Dilşah Aslanbeyin özoğlu olduğunu anlamaktayız ailenin bütün malvarlıklarının Fırat’ın üzerine olmasıda bu kanıyı destekliyor

Cuma günlerine yeni bir soluk getiren Hercai dizisinde neler olacak nasıl gelişmeler bizleri bekliyor, Hercai dizisinin bölüm tüyoları oldukça merak ediliyor. Bizlerde ilerleyen süreçte neler olacak Hercai dizisinde Miran ve Reyyan’ın başına neler gelecek, Şadoğlu konağını Aslanbeyler ele geçirecek mi kısaca bilgiler verelim ve gelecek bölümlerde bizleri bekleyen gelişmeleri seyirciler ile paylaşalım istedik.

Hercai dizisi 9. Bölüm Fragmanı

Hercai dizisi Yeni bölüm TüyolarıHERCAİ DİZİSİ KİTABINA GÖRE TÜYOLARI SİZLERE KONUNUN EN ALT KISMINA EKLEMEYE DEVAM EDİYORUZ.. GÜNCEL TÜYOLAR SAYFANIN SONUNA EKLENİYOR…..

ŞOK ŞOK ŞOK… REYYAN HAMİLE Mİ? SAYFANIN ALTINDA YENİ TÜYOLARA BAKIN LÜTFEN….

Hercai Dizisi Yeni Bölümlerde Neler Olacak?

Hercai dizisi 29 Mart cuma akşamı yayınlanacak olan 3. bölümü ile devam edecek. Yeni bölümde kulübeyi ateşe veren ve kendini yakmak isteyen Reyyan Miranın kendini bıraktığı bu durumda yaşamaktansa ölmeyi tercih edecektir. Ancak ölmek kolay değil, yaşamak zoru başarmak mücadele etmek asıl mühim olandır. Reyyan da acısını içine gömüp Miranın karısı olarak yaşamaya başlar ama yaşamak denirse buna. Kulübedeki yangından son anda kurtulup ölümü teğet geçmesiyle Reyyan’ın mücadelesi de asıl şimdi başlayacak. Miran ise intikam ile vicdan azabı arsında kalan yüreğini soğutmuştur ama onunda imtihanı şimdi başlıyor asıl..

Hercai Dizisinin Tüyoları Yeni Bölüm Gelişmeleri?

    1. Hercai dizisinde yeni bölüm Tüyosu: Miran babasının mezarına varıp intikamını aldığını haykırır ancak gözü terkedip gittiği ve dağ başında sahipsiz bıraktığı Reyyan’da kalmıştır. Kalbinin yarısı kanıyor diye babasının mezarı başında haykıran Miran aslında Kalbinin yarısının  kulübede kalan ve kendini ateşe veren Reyyan da kaldığını, içten içe ona bağlanışını ve intikam uğruna hayallerini yıktığı kızın ahını aldığını da haykırmaktadır. Taki aklı başına gelip yaptığı büyük hatanın bedelini ödeyene dek.
    2. Hercai dizisi Tüyo: Reyyan Miranın kendisini bıraktığı durumda yaşamaktansa ölmeyi tercih edip kulübeyi ateşe vermiş ve yanan minik ev ile birlikte hayalleri de yanmış kül olmuştur. Ömrü boyunca unutamayacağı bir hezeyan yaşayan Reyyan da Mirana karşı büyük bir kin ve nefret başlayacaktır.
    3. Hercai dizisi 3. Tüyo: Aslanbey ailesi gururludur, çünkü Miran kendince intikamlarını almış yıllar önce babasız kalan ve yetimliğin vermiş olduğu eziklikle büyüyüp intikam uğruna evlendiği kızı dağ başında bırakıp ölüme terkedilişini Şadoğlu ailesine karşı kazanılmış bir zafer olarak gören tüm aile bireyleri Miranı kahraman yaparken Nasuh ağadan alınmış bir intikamın zafer sarhoşluğunu yaşamaktadırlar.

Hercai dizisi Yeni Tüyo 4: Reyyanın babası Hazar kızı Gülün ameliyatı sonrasında kendisine gelmesi ile rahatlamıştır ancak Miran ile evlenen büyük kızı Reyyan’ın başına gelenlerden haberi yoktur. Hazar olup bitenleri öğrendiğinde ise adeta başından kaynar sular dökülmüş gibidir. Ama kızı gelin olurken dediği gibi Hazar her daim dağ gibi taş gibi kızının arkasında duracak ona güven verecektir. Reyyan’ın annesi Zehra da haberi öğrenince deliye döner ama Reyyan hemen belli etmeyecek başına gelenleri bir süre saklayacak ailesinden.

Hercai dizisi miranın intikam hırsı

Hercai dizisi Tüyo 5: Reyyan’a yaptıklarından sonra kendisine gelen Miran almaya almıştır intikamını ama gözünün önünde canlanmakta olan ve verdiği sözlerin ardında duramamanın ezik tavırlarını kendine yakıştıramaz ve Reyyan’ın asıl intikam alması gereken kişi olmadığını çok sonra öğrenecektir. Çünkü Reyyan Hazarın kızıdır ve Hazarın ilk evliliğinden olan ailenin sevmediği kabullenmediği bir kızdır. Ancak Miran bunları öğrendiğinde iş işten geçmiştir, Şadoğlu ailesinin en masum kızından almıştır intikamını ama bu vicdan azabı Mirana ömür boyu yetecektir. Hissettiği duygular geri tepen Miran delicesine aşık olur Reyyan’a. Ama Reyyan kırılmıştır ona bir kezi bunu toparlamak düzeltmek oldukça zor olacaktır.

Hercai dizisi Yeni Tüyo 6: Reyyan’ın gelin gelmesiyle ve Miran ile yalanda olsa evlenmesiyle Gönül’ün Yarenin ve Azadın huzuru kaçmıştır. Azat işlediği suçtan ötürü büyük bir pişmanlık yaşarken Yaren Miranın kendisine döneceği günü hasretle beklemekte oysa Miranı asıl bekleyen ablası olarak tanıtılan ama gerçekte karısı olan Gönüldür. Gönül Miranın amca kızıdır ama zorla evlendirildiği için Miran ona dönüp bakmamış Gönül ise Miranın kendisini sevmesi için yapmadığını koymamıştır. Miranın içindeki intikam ateşi artık sönmüştür bakalım Gönül şimdi istediğini alacak mı yoksa Reyyan’a yavaş yavaş aşık olacak olan ve intikam ile vicdanı arasında kalan Miran nasıl bir yol izleyecek..

Hercai dizisi tüyoları neler olacakHercai Tüyoları 7Reyyan ve Miranın köprüden atlaması ile birlikte Hercai dizisinin 4. bölümünde olacaklar merak edilmeye başlandı. 5 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan Hercai dizisinin 5. bölümünde yaşanacak gelişmelerden birisi Miranın köprüden atlayan Reyyanı kurtarması olacak. Gözünü kırpmadan Reyyanın ardından suya atlayan Miran onu kurtarmış ve ölümden döndürmüştür.

Hercai Tüyoları 8Reyyan ne Azada ne de Mirana güvenmektedir. Bu yüzden ikisinden de kurtulup kendi ölümünü kendisi gerçekleştirmek için intihar etmeye kalkmış ve Malabadi köprüsünden Diclenin sularına kendini bırakmıştır. Ancak daha önce Miran kendisine verdiği sözü hatırlayarak o da arkasından atlamış ve 4. bölümde Diclenin sularından Reyyanı kurtarmıştır. İkisi de birbirinden hem nefret etmekte hemde birbirini sevmektedir. Ama Miran artık intikamını aldığına göre babannesi Azizeye rağmen aşka sahip çıkacak ve tüm olumsuzluklara rağmen Şadoğlu ve Aslanbey ailelerinin birbirine olan nefretlerine rağmen Miran ve Reyyanın aşkı başlayacaktır..

👉👉ANALİZ👉👉Ciğeriniz Yandı…
Reyyan’ı alevler içinde gördükten sonra üstüne fon müzikte eklenince gözlerim doluverdi. Reyyanı alevler içinden Miran kurtarır diye düşünürken Azize tarafından kurtarıldı. Azize’nin böyle bir hamle yapacağını tahmin etmemiştim iyi yürekli diye düşünürken Reyyanı ölmekten beter hale getirdi gelinlikle Midyat meydanında bayrak etti. Şu zamana kadar gördüğüm en kötü kadın karakter sensin Azize Aslanbey, inşallah bunları senin burnunda getirecek bir Allahın evladı çıkar. Gönül’ün, Miranı beklediği sahne çok saçmaydı bu adam daha dün evlendi bugün seninle birlikte mi olacak? Sultana bak sen demek ki Aslanbeylerin içinde ki düşman sen olacaksın. Sultan ve Gönül arasında ki bağ sanki Anne ve kız gibi değil de Abla ve Kızkardeş gibi…

Miran ben seni anlamadım bu kadar çabuk pişman olabileceğini düşünmemiştim Reyyan’a sevdalandın da artık kavuşmak sizin için anca hayal olur. Reyyan’ın gelinlikler tüm marşını dolaşıp ailesinin kulağına gitmemesi enteresan hele ki Mardin gibi bir yerden bahsediyorsak. Anne ve babası da garip, kızları vurulmuş Reyyan’ın ortalıkta yok ama kimsenin umrunda değil. Dizi çok hızlı akıyor ama eksiklikler çok fazla bağlantı kopuk, dizilerde inandırıcılık esastır bozmayın kendinizi yoksa yükselen balon aniden patlar.

Yaren sen şeytansın, hangi insan evladı kuzeninin sonu böyle olsun ister. Nasuh’un, Reyhan’a vurduğu sahnede ciğerim yandı bu bölüm çok kederli ve çok üzücü geçiyor bu kadar ajitasyona göz pınarlarım dayanmıyor. Handan ve Yaren sizden nefret ediyorum. Ana-kız kötülüğün timsalisiniz. Dizinin nerdeyse hepsi kötü karakter bundan dolayı dizide heyecan bitmiyor. Zehra’nın Reyyanı öğrendikten sonra ağlayarak sokak ortasında koşuşturması, Hazar’ın kızını kurtarmaya çalışması bu bölüm dizi tarihine yazılacak cinsten Zehra ve Reyyan’ın sarıldıktan sonra Nasuh’un gelmesiyle ortalık karıştı. Allah seni bildiği gibi yapsın Nasuh senin gibi dede olmaz olsun. Azize’nin, meydanda Şadoğlu ailesine açtığı savaş ile şoka girdim. Miran ile Reyyan’ın köprüdeki sahnesi yüreğimi yaktı. Reyyan’ın sen benim için öldün deyişi gözlerimi doldurdu…

Bakış Açısı: Reyhan isterse mirandan müthiş bir intikam alır nasilmi bu bir dönem filimi değil herkesin cebinde cep telefonu var reyhanin düğününe bütün midyat şahit bu büyük iş adamı mirannin evli olduğu halde reyhana evlenmesi ve bunu babaannesinin çıkıp meydanda haykırması bunların hepsi bir genç kızın hayallerine akbaba gibi tunediginin ispatı reyhan internet aracılığıyla mağduriyetini duyurup ülkedeki bütün kadın hakları savunan vakıfları ayağa kaldırıp miranin kapısına yığsa bütün magazin programları reyhanla düğün videolarını paylaşıp ahlaksız babaanne torun başlıklı yayınlasa reyhan nin hem hayatı kurutulur hemde miran zor duruma düşer sonrada reyhan aslan beylerin konana gidip azizeye midyat meydanı bana dar geldi ben tüm ülkeye anlattım dese bence çok iyi olur böylece azizenin bütün yaptıkları ayağına dolanır hattâ bence miran bu baskılardan kurtulmak için gönül-ü boşayıp zorla kardeş bildiğim kızla evlendirildim diyip ben reyhana aşığım yanlış anlaşıldım diye açıklama yapa bilir yani namussuz ve ahlaksız olarak tanımamaktansa reyhani eve resmi gelin olarak alabilirler tabi reyhani iki ailenin çıkarları buna zorluya bilir diye düşünüyorum.. (Yorumcumuz Tuğba)

Hercai Tüyoları 9Reyyan Miranı vuracak ama hemen ardından büyük bir pişmanlık duyup ölmemesi için elinden geleni yapacak ve Miran sonra hastaneye kaldırılıp yoğun bakımda yatacak. Miran da Reyyan da artık intikamlarını almışlardır ve her ikisi de birbirine olan öfkelerinden sonra büyük bir aşka yürüyeceklerdir. Şadoğlu ve Aslanbey aileleri arasındaki büyük düşmanlık yeniden başlarken Miran ve Reyyan aşkıda bundan sonra başlayacaktır..

Bizi Neler Bekliyor: Miran daha Reyyan’ın bir Şadoğlu olmadığını öğrenecek
Miran daha anne ve babasının gerçek ölüm nedenini öğrenecek
Miran daha pişman olacak
Reyyan üvey olduğunu öğrenecek
Evliliğin sahte olduğunu öğrenecek
Gönül ile Miran’ın evli olduğunu öğrenecek..

Hercai Tüyoları 10: Miran Reyyan’ı Diyarbakır’da tuttuğu bir bağ evine götürüyor. O evde kaldıklarından sonra Reyyan eve dönmüyor. Annesine her şeyi anlatıyor annesi de İstanbul’da ki dadısı Sıdıka Teyzesinin evine gitmesini istiyor. Miran ise konağı izlettiriyor Reyyan’ın eve dönmediği görünce çıldırıyor. Miran yaptıklarına çok pişman oluyor.Reyyan Sıdıka Teyze’nin yanına yerleşiyor. Teyze kızı da annesinin altınlarını veriyor. Reyyan maddi sıkıntılar çekmese de psikolojik olarak zor durumda.

Hercai Tüyoları 11: Sıdıka Teyze’nin doktor yeğeni eve gelir ve Reyyan’a ilgi gösterir. Doktor Fırat Reyyan’dan hoşlanır onun bu zor gününde yanında olur. Zehra evdekilere olanları anlatmak zorunda kalır. Azad’da Reyyan’ı bulmak için yola çıkar. Onu eve getirmeye söz verir.

Hercai Tüyoları 12: Reyyan ve Miran karşılaşıyorlar. Miran ve Reyyan arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır. Miran artık Gönülden boşanmak istiyor. Reyyan’ı istiyor Miran ancak Reyyan onu affetmiyor. Ancak Reyyan ve Miran arasında artık kopmaz bir bağ var. Reyyan hamile. Bunun Elif ve Fırat dışında kimsenin bilmesini istemiyor. Miran ev tutuyor ve Reyyan’ı da bu eve getiriyor. Büyük kavgalar tartışmalar yapıyorlar ve sonunda Reyyan yumuşuyor.

Hercai Tüyoları 13: Azad Miran’ın evine gidiyor Reyyan’ı almak istiyor. Reyyan Miran’la kalmak istediğini söylüyor. Miran hala Reyyan’ın hamile olduğunu bilmiyor.  Şirkette de Miran zor zamanlar geçiriyor amcası onu istemiyor. Miran vuruluyor ve hastaneye kaldırılıyor. Miran hastanede yatarken ne oluyor haydi bilin!!!

Hercai BOMBA Tüyo 14: MİRAN’A HAZAR DNA TESTİ YAPTIRIYOR VE MİRAN HAZAR’IN OĞLU ÇIKIYOR... Galiba bir sezonluk tüyo verdik… 🙂 Ama devamı gelecek, lütfen sayfamızı sosyal medyada paylaşmaya devam edin… Siz sayfamızı sosyal medyada paylaştıkça yeni tüyolar eklenmeye devam edecek desteğinizle..

Hercai Tüyoları 15:  Zamanında Hazar Dilşad’a (Miran’ın annesi) aşık olup evlenmiş ama Dilşad onu sevmemiş 3 ay evli kalıp sevdiği adama İstanbul’a kaçmışlar evlenmişler tabii Dilşad Hazar’dan hamile Miran doğuyor bu gerçeği ikisinden saklıyorlar baba oğlundan Hazar Dilşad’ın kaçtığı adamı vurup öldürüyor miran bu yüzden düşman Hazar’a babasını öldürdüğü için!

Hercai Tüyoları 16: Kitaba göre olabilecekler, HERCAİ KİTABININ ÖZETİ;
Reyyan’ın annesi Zehra İstanbulda bir akrabalarıyla görüşüp, Reyyan’ı İstanbul’a gönderecekler. Orada Reyyan’ın akrabası olan Fırat ile kalacak. ( Reyyan’ın yanında annesi, babası ve kardeşi olmayacak. ) Fırat Reyyan’a bağlanacak. Bu sırada Reyyan hamile olduğunu fark edecek ama kimseye söyleyemeyecek. Miran ise Reyyan’ı çok özleyecek ve aramaya çıkacak. Aramayı hep sürdürecek ve durmayacak. Azat, aynı şekilde Reyyan’ı arayacak. Miran ve Reyyan en sonunda buluşacak. Reyyan ise çoktan akrabası olan Fırat’a hamile olduğunu açıklamış olacak. Miran’a kendisinden hamile olduğunu söyleyecek ve mecburen Miran’a bağlanacak. Azat tam umudunu kesmiş iken Zehra Hanım Azat’a Reyyan’ın nerede olduğunu söyleyecek ve Reyyan’a, Mardin’e geri gelmesini, söylemesini isteyecek. Azat gidecek Miran ile Reyyan’ı bir arada görünce şaşıracak. Reyyan’a Midyat’a geri dönmesinin gerektiğini söylecek. Reyyan ise çok zor bir durumda kalacak. Bir tarafta annesi, babası ve kardeşi ve diğer tarafta pek sevmese de çocuğunun babası. Reyyan İstanbul’da kalmayı tercih edecek ve Azat umudunu kesmiş bir şekilde Mardin’e dönecek.
Bu sırada dizide kitaba göre şu olabilir;
– Hazar Bey’in Miran’ın babası olması.
Bu arada merak edilen sorular;
1- Nasuh Ağa ile Azize arasında neler olabilir?
2- Azat’a ne olacak?
3- Reyyan Midyat’a dönecek mi?
( Elbette bunlar olmayabilir ama Zehra Hanım İstanbul’dan bir yer aradığını duyunca paylaşmak istedim. BUNLAR KİTABA GÖREDİR, YANLIŞ ANLAMAYIN : )

Hercai Tüyoları 17:  Hercai de Azat Şadoğlu, Elif Aslanbey Aşkı Başlıyor mu ? – 19 Nisan Cuma ki bölümden sonra
6. Bölümde 19 Nisan Cuma karşı karşıya gelen Elif Aslanbey ve Azat Şadoğlu Hercai izleyicilerinin aklına yeni bir aşk mı başlıyor tartışmalarını getirdi. Elimizdeki verilere göre bu tartışmaların ASLI mümkün, ilerleyen bölümlerde Azat ve Elif Aşkını dizide göreceğiz gibi gözüküyor bizden söylemesi :)) Elif ve Azat aşkına hazır olun..

Yeni tüyolar geldikçe sayfamızı güncelleyeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Tüyoları, Hercai Yeni Bölümlerde Neler Olacak? (4 Yorum)

  1. Miran ve Reyyan ikiniz supersiniz biri birinize çooook ama çooook yakisyorsunuz sizi cok seviyorum Hercai en iyi dizi❤

Eklenme Tarihi: 24 Mart 2019