Hercai Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisi yeni bölümü var mı yok mu ne zaman yayınlanacak niçin yayınlanmıyor günü değişti mi hangi günler yayınlanacak gibi merak edilen sorulara cevap vermek ve Hercai dizisinin 29 Mart Cuma günü niçin erkenden başladığını açıklamak için bu sayfayı oluşturduk.

Hercai Dizisi Var mı Yok mu Neden yayınlanmıyor?

29 Mart Cuma günü 3. bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanacak olan hercai izleyiciden tam not alarak oldukça yüksek reyting oranlarına ulaştı. Cuma günü yayınlanan birçok diziden reyting alan özellikle Arka Sokaklar kızım Gülperi gibi dizilerin reyting oranlarını aşağı çekerek İstanbullu gelin dizisine büyük bir darbe vuran hercai dizisi diğer kanallara göre oldukça yüksek izlenme oranlarını ATV sağlamış gözüküyor.

Hercai Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne ZamanHercai dizisi 29 Mart Cuma günü Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin ATV ekranlarında yapacağı Cumhur ittifakına dair açıklamalar ve seçim özel programı nedeniyle 23.00 da sona erecek. Hercai dizisinin erken bitmesine hercainin neden bitti neden erkenden bitirildi final mi olacak erken final yapar mı gibi sorular takip etmeye başladı. Öncelikle belirtelim ki hercai dizisinin bitmek gibi bir kaygısı yok. Çünkü dizi oldukça sevildi tutulduğu ve konusuyla ilgi odağı oldu.

Hercai Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Önceki hafta 10 reyting oranına yaklaşan ve tüm dizileri geride bırakan hercai dizisi almış olduğu reytinglerin ardından Atv’nin en gözde dizilerinden birisi haline geldi. Zaman zaman özetleri uzun yayınlansa da yeni bölüm özetin hemen sonrasında ekrana gelecek. Bu arada Atv kanalını kutlamadan edemeyeceğiz. Çünkü geçtiğimiz sezon Sen anlat Karadeniz dizisi bu sezon bir zamanlar Çukurova dizisi ve son olarak da hercai dizisi ile çok yüksek reyting oranlarına ulaştı ve dizileri gerçekten de oldukça başarılı de seyirciyi kanala toplayan diziler olmaya devam ediyor.

Hercai Dizisi neden yok Yeni Bölüm Ne ZamanDiğer kanalların birer birer erken final yaptıkları bir dönemde oldukça yüksek reyting oranına ulaşan ATV yine doğru bir adım attı ve cuma günleri yayınladığı hercai dizisinin yüksek başarısından sonra haftanın birçok günü birinci kanal olmaya ya da ikinci kanal olarak totalde en fazla izlenen dizileri en çok sevilen kanal olmaya devam ediyor. Hercai dizisi cuma günleri göstermiş olduğu başarıyla adından sıkça söz ettirirken dizinin tekrar bölümleri bile çok ciddi oranlarda izlenme alıyor.

Hercai Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hercai dizisi var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmadı ne zaman yayınlanacak hercai dizisinin yeni bölümü neden yok hangi günler tekrar olacak gibi sorular izleyiciden sürekli talep görüyor biz de bu amaçla hercai dizisinin tekrarları ne zaman diye bir konu açarak sizlere hercai dizisinin hangi günlerde ve saat kaçta tekrar yayınladığını açıklamaya çalıştık. Ayrıca hercai dizisi ile ilgili sitemizde birçok konu bulunmakta özellikle herkesin merak etmiş olduğu konuları sayfamıza alarak sizlere detaylarını paylaşmaya çalıştık.

Hercai dizisi ile ilgili nerede çekildiğine dair birçok soru gelirken hercai dizisinin çekilmiş olduğu Mardin’in Midyat ilçesi ve oradaki Konak oldukça merak ediliyor. Hercai dizisi nerede çekiliyor diye merak eden izleyicilerimize de bir konu açarak hercai dizisinin çekildiği yerler konumuzda detaylarıyla ve resimleri ile açıkladık.

Hercai Dizisi niçin yok Yeni Bölüm var mıAyrıca hercai dizisi ile ilgili tüyoları da yine sayfamızda bulabilir hercai dizisi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi menümüzden takip ederek aradığınız tüm hercai dizisinin konularına bulabilirsiniz. Sizde hercai dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Şimdiden teşekkür eder iyi izlemeler dileriz.
Not: Hercai dizisi 29 Mart 2019 Cuma günü yeni bölümü ile ATV de yerini alacak seçim özel programından sonra dizinin tekrar bölümü ekrana gelecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisi Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 28 Mart 2019