Hercai Dizisi Yaren Kimdir? Hayatı Resimleri İnstagramı Adresi (İlay Erkök)

Hercai Dizisi Yaren Kimdir? Hayatı Resimleri İnstagramı Adresi (İlay Erkök)… Hercai dizisi tanıtım fargmanı Atv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Artık ekrandaki yerini almak için gün sayıyor. Hercai dizisi oyuncularını da sizlere değişik konularla bildiriyoruz. Bu konumuzda da Hercai dizisinin Yaren’i olan İlay Erkök hakkında bilgiler vereceğiz.Hercai dizisinde Yaren kimdir

Hercai Dizisinde Yaren Şadoğlu ailesinin en gözde kızlarıdır ve Miran ile evlenmeyi çok ister. Ancak Miranın gözü Reyyandadır ve Reyyan ile Miran evlenir. Ama Yaren için herşey bitmemiştir. Miran ve Reyyanın mutlu olmaması için ve onları ayırmak için elinden geleni yapacaktır. Hercai Dizisi Yaren rolünü oynayan İlay Erkök oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmaktadır ve rolünü çok gerçekçi oynamaktadır.

Hercai dizisi Yaren şadoğluHercai Dizisi Yaren Şadoğlu Kimdir İşte resimler bilgileri:

Hercai Dizisi Yaren Şadoğlu hakkında bilgiler: Hercai dizisinin yapımcılığını Mia Yapım Banu Akdeniz üstlenirken sloganı İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı oldu. Hercai dizisinin başrollerini Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor. Hercai dizisinin yönetmenliğini de Cem Karcı yaparken senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.

Hercai Dizisi Yaren Şadoğlu nasıl bir karakter rolü nasıl olacak? Bunun için kısaca Hercai dizisinin konusunu verelim sizlere; Aslanbey ailesi çok köklü ve güçlü bir ailedir. Ancak entrikalarla dolu bir hayatları vardır.  Hercai dizisinde de bu ailenin başına gelenler ve bu ailenin gölgesinde intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi anlatılacaktır. Hercai dizisi oyuncu kadrosu da çok başarılı oyunculardan oluşuyor. Biz bu konumuzda Yaren karakterini anlatacağız.

Hercai Dizisi Miran Kimdir? Gerçek Adı 

Hercai dizisi Yaren karakteri; Yaren başrol olan Reyyan karakterinin amca kızıdır. Birbirlerine çok yakınlardır. Ancak kardeş gibi olan Reyyan ve Yaren ilerleyen bölümlerde birbirlerine düşman olabilirler. Çünkü ikisi de aynı adama aşık olacaklardır. Bu da aralarına soğukluk girmesine neden olur.

Hercai dizisinde Yaren karakterini canlandıracak olan İlay Erkök kimdir? İlay Erkök daha önce hangi dizilerde rol aldı, İlay Erkök sevgilisi var mı evli mi? İnstagram hesabı ne? İlay Erkök oyunculuk eğitimi tüm bilgiler konumuzda sizlerle… Hercai Dizisinde Yaren Şadoğlu karakterini bakalım nasıl oynayacak izleyiciler beğenecek mi izleyip göreceğiz diziyi..

Hercai dizisinde Yaren şadoğlu resimleriHercai Dizisi Yaren Şadoğlu rolündeki İlay Erkök Kimdir?

İlay Erkök 1993 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. 2013 yılında ilk dizi tecrübesi Güneşi Beklerken olmuştur. Güneşi Beklerken dizisinin ardından İngiltere’ye gitmiştir ve Royal Conservatoire of Scotland’ da oyunculuk eğitimi almıştır. Tolga Çevik’in asistan olarak çalışmıştır. Foxtv de yayınlanan İnadına aşk dizisinde rol almıştır.

Son olarak da 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisinde rol aldı. Şimdi de Hercai dizisinde rol alacaktır. Kendisine başarılar dileriz. İlay Erkök evli değil 2018 aralık ayında Keremcem ile olan ilişkisi sonlanmıştı. İnstagram hesabı da; https://www.instagram.com/ilayerkok/ İlay Erkök Hercai Dizisinde Yaren Şadoğlu rolünde nasıl buldunuz yorumlarınızı bekliyoruz aşağıya..

YORUMLAR

  1. Hercai dizisinde çok güzel bir oyuncusun

  2. Men bu dizini cok sevdim lutfen yzyny cobuk goyberin janly yaylymda

  3. bayıldım şarkıyla birlikte ilk bölümle yıktı ortalığı sen anlat karadenizi geçemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.