Hercai Dizisinde AZAT Kiminle Evleniyor (Bomba Tüyolar)

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi yeni bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin gelecek bölümlerinde neler olacak kim kiminle evlenecek kim kimi kaçıracak kim ölecek kim kalacak oldukça merak edilirken en sağlam kaynaklardan bomba tüyoları sizler için burada yazmaya devam edeceğiz. Daha önce sizler için yazdığımız 15 tüyo sizlerden büyük talep gördü yeni Hercai tüyoları ile karşınızdayız.

Hercai Dizisinde AZAT Kiminle Evleniyor (Bomba Tüyolar)

Yeni tüyomuz Azad hakkında. Bildiğiniz üzere Azad aslında Reyyan’ı çok seviyor onunla evlenmek istiyordu ancak Miran’ın ortaya çıkması ve onunla sahte de olsa evlenmesiyle olay bambaşka bir yere gitti. Azat dedesi Nasuh’a Reyyan’ı çok sevdiğini ve ne pahasına olursa olsun onu Miran’dan alıp evleneceğini söylemişti. Ancak Miran’ın Reyyan’ı vermeye hiç niyeti olmadığı gibi ona aşık olmaya başlamış ve artık imkansız aşkın yavaş yavaş ilerlediğini görmekteyiz. Reyyan’a ulaşma imkanı kalmayan Azat ne yapacak? kiminle evlenecek sorusuna bu tüyomuzda cevap vereceğiz:

Azat kiminle evlenecek elif ile mi reyyan ile miHercai Dizisi AZAT Elif ile Evleniyor (Bomba Tüyo)

Azad hercai dizisinin hem en çok sevilen oyuncularından birisi hem de Reyyan’a duymuş olduğu karşılıksız sevgi ile gerçekten Azad gibi sevmek sözünü kanıtlayan birisi. Ancak Şadoğlu sülalesi Azat ile Reyyan’ı da birbirine layık görmeyip Reyyan’ın ölümüne hükmetmişti. Ancak Azat Reyyan’a kıyamayıp elinden kaçırmıştı. Reyyan’ın Miran ile Aslanbey konağına varması ile işler karıştı. Reyyan artık konaktan uçmuştur ama Azat ne olacak, onun aşkı biter mi? Bitmez ama Azat bir yolunu bulup Reyyan’a yakın olmaya çalışacak. İşte o yol Elif Aslanbey‘den geçiyor.

Azat kiminle evlenecek elif ile miBabannesi Azize tarafından gözü gibi saklanan Elif daha fazla saklanamaz ve Midyat sokaklarında Şadoğlu ailesinin gözüne takılır. Reyyan’a karşılık bir Aslanbey kızını alarak namuslarını temizleme telaşında olan Nasuh Şadoğlu kararı verir ve Azizenin gözü olan ve en çok değer verdiği torunu olan Elif ile Azat dizinin ilerleyen bölümlerinde evlenirler. Tahmin edeceğiniz üzere kolay bir evlilik olmaz ama Azatın duygusal tarafını gören Elif ona aşık olur. Azat da hem ailesinin isteği hemde Reyyana yakın olmak için bu evliliği yapar..

Hercai Dizisinin Yeni Tüyoları Burada..Tıklayın >> Hercai Dizisi Tüyoları

Hercai dizisi Azat kiminle evlenecek


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2019