Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de?

Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de? Hercai dizisi Atv ekranlarında 29 Mart cuma akşamı 20:00 dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Hercai dizisi yayınlandığı an ilk bölümü izleyemeyenler sonrasında dizinin tekrarını izlemek istiyorlar. Bizler de bu yüzden konumuzda sizlere bu bilgiyi paylaşacağız. Hercai dizisi 15 mart cuma saat 20:00 da yayınlanacak ilk bölümü. 2. Bölüm 22 Mart cuma. Sonrasında yeni bölümün hemen ardından dizinin tekrar bölümü yayınlanacak. Yani cuma 22.45’te Hercai dizisinin yeni bölüm tekrarını bulabilirsiniz.

Hercai Dizisi 29 Mart cuma 3. bölüm yayınlandı. Hercai Dizisi 30 mart cumartesi 3 bölüm peş peşe ekrana getirdi. Hercai dizisinin 4. bölümü 5 Nisan Cuma günü, Hercai dizisi 6. Bölümü ise 12 Nisan cuma ekrana gelecek. Dizi çok sevilip tutulduğu için Atv sürekli tekrarlarını yayınlanacak. Hercai dizisinin aldığı reytingler Cuma günnüe damga vurdu.. Tıklayın >>> Hercai dizisi Reyting SonuçlarıHercai Dizisi 30 mart cumartesi 3 bölüm peş peşe

Hercai dizisi TEKRARLARI: Hercai dizisi Tekrarı Salı 23.45
Hercai Yeni Bölüm Cuma 20.00
Hercai dizisi Tekrarı Cuma 23.15
Hercai Tekrarı Cumartesi 12.05
Hercai dizisi Tekrarı Pazar 15.40

Hercai dizisi Tekrarı CUMARTESİ Pazar ce salı günü atv deHercai dizisi mart cumartesi günü bölüm tekrarı: Saat 12.05, ikinci tekrarı pazar günü saat 15.40 da. Hercai dizisi salı günü tekrarı saat 23.45 de, Hercai ikinci tekrarı cuma saat 23.15 de. Hafta içi tekrar saatleri artarsa eklenecek buraya.. Hercai dizisi Tekrarı CUMARTESİ Pazar ce salı günü atv de..

Hercai dizisi Mardinde çekimleri devam ediyor. Tanıtımların çıkması ile çekimlerde yer alan mekanlar merak konusu oldu. Fragmanda başrol oyuncularının atları ile çıktıkları köprü mesela. Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Malabadi Köprüsü o. Mardin’de yer alan konaklar ve tarihi güzellikler dizide çokça kullanılıyor. Hercai dizisi çekim mekanları ile de çok beğenilecek.

hercai dizisi tekrarı ne zaman

Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin  yazıyor. Hercai dizisi yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Hercai ilk bölümü 15 Mart’ta 20:00 Atv de… Hercai dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler;Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen.

Hercai diziside seyirciye imkansız bir aşk hikayesi anlatılacak. Ataerkil bir aile olan Aslanbey ailesi bütün gelenek göreneklerini yıkıp bu aşkı onaylayacak mı? Hercai dizisinde imkansız aşkın iki tarafı ne gibi engellerle karşılaşacaklar? Nasıl mücadele edecekler dizi de bu konu edilecek. Seyirci olarak hepimiz aşkın entrikanın yer aldığı dizileri seviyorum malum. Bunun içine çekim mekanlarının güzelliği de girince izlenesi bir dizi çıktı ortaya.

Hercai dizisinin tekrar bölümlerini sizlerle bu konumuzda sürekli paylaşacağız. Konumuz güncellenecektir. Hercai dizisi ilk bölüm tekrarı 15 Mart cuma 22:45’te atv ekranarında olacak. Hercai dizisinin tekrarı Pazar akşam saat 20.00 da yeni dizi olarak Atv de ekrana gelecek. İzleyenlerin çok beğendiği Hercai dizisinin tekrarları hafta içi de devam edecek.

Hercai dizisinin tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Hercai dizisi Tekrarı Salı 23.45
Hercai Yeni Bölüm Cuma 20.00
Hercai dizisi Tekrarı Cuma 23.15
Hercai Tekrarı Cumartesi 12.05
Hercai dizisi Tekrarı Pazar 15.40

hercai dizisinin yeniden ekrana geldiği gün ve saatler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de? (4 Yorum)

  1. Son zamanlarda çok beğenerek izlediğim bir dizi oyuncular mükemmel özellikle miran ve reyhan harika soluksuz izliyorum her bölüm süper

    • Anonim misin nesin o bir kere film değil dizi ama bende diziyi çok sevdim her cuma kızım dizisi yerine onu izliyorum

Etiketler: Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019