Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de?

1 yorum
8.051 izlendi

Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de? Hercai dizisi Atv ekranlarında 15 Mart cuma akşamı 20:00 dan itibaren yayınlanmaya başlayacak. Hercai dizisi yayınlandığı an ilk bölümü izleyemeyenler sonrasında dizinin tekrarını izlemek istiyorlar. Bizler de bu yüzden konumuzda sizlere bu bilgiyi paylaşacağız. Hercai dizisi 15 mart cuma saat 20:00 da yayınlanacak ilk bölümü. Sonrasında ilk bölümün hemen ardından dizinin tekrar bölümü yayınlanacak. Yani 15 mart cuma 22.45’te Hercai dizisinin ilk bölüm tekrarını bulabilirsiniz.

Hercai dizisi TEKRARLARI: Hercai dizisi 16 mart cumartesi günü 1. bölüm tekrarı: Saat 10.00, ikinci tekrarı 16 mart saat 15.05 de. Hercai dizisi 17 mart pazar günü tekrarı saat 12.15 de, ikinci tekrarı 17 mart saat 20.00 de. Hafta içi tekrar saatleri eklenecek buraya..

Hercai dizisi Mardinde çekimleri devam ediyor. Tanıtımların çıkması ile çekimlerde yer alan mekanlar merak konusu oldu. Fragmanda başrol oyuncularının atları ile çıktıkları köprü mesela. Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Malabadi Köprüsü o. Mardin’de yer alan konaklar ve tarihi güzellikler dizide çokça kullanılıyor. Hercai dizisi çekim mekanları ile de çok beğenilecek.

Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin  yazıyor. Hercai dizisi yönetmen koltuğunda Cem Karcı oturuyor. Hercai ilk bölümü 15 Mart’ta 20:00 Atv de… Hercai dizisi oyuncu kadrosunda yer alan isimler;Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen.

Bunu Gördün mü>>  Hercai Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Kanalı Özeti

Hercai diziside seyirciye imkansız bir aşk hikayesi anlatılacak. Ataerkil bir aile olan Aslanbey ailesi bütün gelenek göreneklerini yıkıp bu aşkı onaylayacak mı? Hercai dizisinde imkansız aşkın iki tarafı ne gibi engellerle karşılaşacaklar? Nasıl mücadele edecekler dizi de bu konu edilecek. Seyirci olarak hepimiz aşkın entrikanın yer aldığı dizileri seviyorum malum. Bunun içine çekim mekanlarının güzelliği de girince izlenesi bir dizi çıktı ortaya.

Hercai dizisinin tekrar bölümlerini sizlerle bu konumuzda sürekli paylaşacağız. Konumuz güncellenecektir. Hercai dizisi ilk bölüm tekrarı 15 Mart cuma 22:45’te atv ekranarında olacak. Hercai dizisinin tekrarı Pazar akşam saat 20.00 da yeni dizi olarak Atv de ekrana gelecek. İzleyenlerin çok beğendiği Hercai dizisinin tekrarları hafta içi de devam edecek.

Hercai dizisinin tekrar bölümleri hangi gün saat kaçta yayınlanacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanacak Atv de? (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019