Hercai Elif Aslanbey Kimdir? (Eda Elif Başlamışlı)

yorumsuz
242 izlendi

Hercai Elif Aslanbey Kimdir? (Eda Elif Başlamışlı)… Hervai dizisi çekimleri devam ediyor. Fragmanı yayınlanan dizi kısa süre sonra Atv ekranlarında yayınlanacak.  Hercai dizisi güzel oyuncularından birisi olan Elif karakteri kimdir? Elif karakteri bilgileri gerçek adı oyuncu bilgileri sizlerle…

Hercai dizisinde oynayan Elif Aslanbey Kimdir karakteri bilgileri; Elif Aslanbey Azize Aslanbey’in zayıf karnı. Azize Hanım Elif’e dayanamaz o onun en büyük zaafı. Bu yüzden de onu üzmeye kıyamadıkları için Elif Aslanbey konağının neşesi. Elif Aslanbey rolünü canlandıran oyuncu Eda Elif Başlamışlı. Eda Elif Başlamışlı bilgileri konumuzun devamında.

Hercai Elif Aslanbey Kimdir

Hercai dizisinin konusu; Hercai dizisinde intikam ve aşk içiçe gelişiyor. Birbirinden nefret eden iki insan birbirine aşık olur ama bu aşkın önünde büyük engeller vardır. Bakalım bu aşkın başına neler gelecek?

Hercai dizisinin başrolleri belli oldu. Çekimler devam ediyor. Dizinin oyunculuğunu Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor. Hercai dizisi yönetmenliğini Cem Karcı üstlenirken senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.

Hercai dizisi Elif rolünü canlandıran Eda Elif Başlamışlı Kimdir?

Eda Elif 19 Nisan 1997 yılında Ankara’da doğdu. Eda Elif güzelliği ile ekranlarda farkedilen ve sevilen bir oyuncu. Daha önce çok fazla ekranlarda görülmeyen Eda Elif Başlamışlı ilk olarak Hep Yek 2 filminde rol almıştır. Eda Elif Başlamışlı Darısı Başımıza dizisinde Meryem karakterine hayat verdi. Daha önce saç rengi farklı olduğu için şimdi ki hali ile değişik gelebilir.

Bunu Gördün mü>>  Yasak Elma Kaya Ekinci Kimdir? Bilgileri Resimleri (Barış Kılıç)

Eda Elif Başlamışlı daha önce Bana Herşey Yakışır yarışma programına katıldı ve yarışmayı birinci olarak bitirdi. Şimdi de Hercai dizisinin çekimlerinde yer alıyor. Kendisine başarılar diliyoruz. Eda Elif Başlamışlı instagram hesabından sizlerle resimlerini paylaştık. Sizler daha fazla resme ulaşmak isterseniz instagram hesabını takip edebilirsiniz. Eda Elif Başlamışlı İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/baslamislieda

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2019