Hercai Elif Aslanbey Kimdir? (Eda Elif Başlamışlı) Miranın Kardeşi

Son Dakika bilgisi: Hercai dizisinde Elif Aslanbey karakterini Eda Elif Başlamışlı’nın yerine Duygu Yetiş canlandırmaya başladı. Hercai dizisindeki bu değişiklik 4. bölümden itibaren yaşanacak. Eda Elif Başlamışlı’nın neden diziden ayrıldığına dair bir açıklama henüz gelmedi. Bundan sonra Miranın kardeşi Elif rolünü Duygu Yetiş canlandıracak.

Hercai dizisi Elif rolü değişti yeni oyuncu Duygu YetişElif karakteri dizinçn 4. Bölümünde değişti ve Eda Elifin yerine Duygu Yetiş Elif Aslanbey rolünde bundan sonra izlemeye devam edeceğiz. Elif karakterinin dizide pasif kalmasından dolayı değiştirildiği belirtildi. Bundan sonra Duygu Yetişin üstleneceği Elif rolü çok daha aktif olarak rol alacak…

Hercai Elif Aslanbey Kimdir? (Eda Elif Başlamışlı)… Hercai dizisinde en önemli genç oyunculardan birisi Miranın kardeşi rolünde oynayan Elif Aslanbey karakteri. Hercai dizisinin güzel oyuncularından birisi olan Elif karakteri kimdir? Elif karakteri bilgileri gerçek adı oyuncu bilgileri sizlerle… Hercai de Miranın kardeşi Elif Aslanbey rolünde oynayan oyuncunun gerçek adı Eda Elif Başlamışlı‘dır.

Miranın kardeşi Elif AslanbeyHercai dizisinde oynayan Elif Aslanbey Kimdir karakteri bilgileri; Hercai de Miranın kardeşi olan Elif Aslanbey hem çok güzel hemde olayları tam anlamadığı için oldukça masum bir rolde oynuyor. Elif Aslanbey Azize Aslanbey’in zayıf karnı. Azize Hanım Elif’e dayanamaz o onun en büyük zaafı. Bu yüzden de onu üzmeye kıyamadıkları için Elif Aslanbey konağının neşesi. Elif Aslanbey rolünü canlandıran oyuncu Eda Elif Başlamışlı. Eda Elif Başlamışlı bilgileri konumuzun devamında.

Hercai Elif Aslanbey Kimdir

Hercai dizisinin konusu; Hercai dizisinde intikam ve aşk içiçe gelişiyor. Birbirinden nefret eden iki insan birbirine aşık olur ama bu aşkın önünde büyük engeller vardır. Bakalım bu aşkın başına neler gelecek? Miranın kardeşi Elif Aslanbey rolünü başarıyla canlandıran ve dizinin ilerleyen bölümlerinde daha çok görmeye başlayacağımız Elif rolü çok sempatik ve oldukça güzel bir kızımız. Eda Elif Başlamışlı’nın canlandırdığı Elif karakteri Aslanbey ailesinin en küçük ve sevimli torunu..

Hercai dizisinin başrollerini oynayan Miran karakterinin küçük kardeşi olan Elif dizide 4. Bölümden sonra daha çok görünmeye başlayacak. Hercai dizisinin Çekimleri son hız devam ediyor. Dizinin oyunculuğunu Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor. Hercai dizisi yönetmenliğini Cem Karcı üstlenirken senaryosunu Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor. HERCAİ Tüm Oyuncu Kadrosu için TIKLAYIN

Hercai dizisi Elif rolünü canlandıran Eda Elif Başlamışlı Kimdir?

Eda Elif 19 Nisan 1997 yılında Ankara’da doğdu. Eda Elif güzelliği ile ekranlarda farkedilen ve sevilen bir oyuncu. Daha önce çok fazla ekranlarda görülmeyen Eda Elif Başlamışlı ilk olarak Hep Yek 2 filminde rol almıştır. Eda Elif Başlamışlı Darısı Başımıza dizisinde Meryem karakterine hayat verdi. Daha önce saç rengi farklı olduğu için şimdi ki hali ile değişik gelebilir.

Eda Elif Başlamışlı daha önce Bana Herşey Yakışır yarışma programına katıldı ve yarışmayı birinci olarak bitirdi. Şimdi de Hercai dizisinin çekimlerinde yer alıyor. Kendisine başarılar diliyoruz. Eda Elif Başlamışlı instagram hesabından sizlerle resimlerini paylaştık. Sizler daha fazla resme ulaşmak isterseniz instagram hesabını takip edebilirsiniz. Eda Elif Başlamışlı İnstagram hesabı; https://www.instagram.com/baslamislieda

YORUMLAR

  1. Miranın anne-babası 27 sene önce ölmüşse, kardeşi Elif nasıl 27 yaşından küçük olabiliyor. Burada bir tutarsızlık var. Dizide Elifi en az 27 yaşında olarak göstermeleri lazım

    1. Çünkü Elif Miran’ın kız kardeşi değil en küçük amcasının kızı yani Kuzeni fakat doğduğundan beri Miran evin tek erkeği olarak onu koruyup kolamış Elif’te Miran’ı öz abisi gibi görmüş fakat yani Miran Hazar Şadoglu’nun oğlu olduğu için kan bağı falanda yok aslında ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.