Hercai Finalde Neler Olacak? Yeni sezon olacak mı? Hercai 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Hercai Sezon Finali Fragmanı Özeti Tüyoları… Hercai 2. sezon ne zaman başlayacak? Hercai yeni sezon ne zaman yayınlanacak tüm bu sorular haberimizin devamında….

Reyting rekorlarının zirvesini hiç bırakmayan Hercai dizisi final bölümünde neler yaşanacak kimler ölecek diziden kimler ayrılacak herkesin merak ettiği sorular arasında. Atv ekranlarının cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Hercai 12. sezon finali bölümü ile saat 20.30’da atv akşamı yayınlanacak. Peki Hercai dizisi 2. sezonu ne zaman yayınlanacak? Final bölümünde neler olacak hep beraber görelim…

Hercai dizisi 12. Bölümü ile 31 Mayıs cuma akşamı yoğun ve yorucu geçen bir sezonun ardından ekranlara kısa süreliğine elvada diyecek Hercai dizisinin 12.Bölüm sezon finali yapması ile ikinci sezonunun kesinleşmesinin ardından Hercai dizisi fanatiklerinin en çok merak ettiği konu ise hercai dizisi 2. Sezonu ile ne zaman ekranlara döneceği oldu bizlerde sizin için bunu araştırdık Hercai dizisi 2. Sezonu ile 13 Eylül cuma akşamı ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek.

Hercai Dizisi Som Bölümde Neler Oldu ?

Reyhan’ın Azat ile evlenmesini Miran istemez her ne kadar dillendiremiyor olsa da Reyhan’a farkında olmadan sandığından da çok bağlanmış ve derin duygular içerisine girmiştir.Miran kına gecesinin olduğu gece Reyyanı Kaçırır. Şadoğlu konağı karışır. Azat’ın gözü döner. Hazar kızını bulmak için peşlerine düşer. Reyyan ne kadar karşı koysa da Miran inat eder Reyyanı bırakmaz. Hazar Fırat’ı yakalar kızının yerini sorar istediği cevabı alamayınca Fırat’a silah çeker. Fakat Fırat’ı vuramaz.  Nasuh ve Cihanda Reyyanı bulmak için Hazar’a katılır. Azat Aslanbey konağını basar, Miranın çıkmasını ister. Fakat Miran konakta değildir. Miranın Reyyanı kaçırdığını duyan Aslanbey konağı da karışır. Azat ise Gönül’ü rehin alır.

Sultan Şadoğlu konağını basar her yeri yıkar kızını ister. Zehra ile konuşur. Konaktaki tüm kadınlara bıçak çeker ve O da Yareni rehin alır. Caner o sırada Sultanı yakalar ve etkisiz hale getirir.  Miran ve Reyyan uzun bir yola çıkar. Reyyan bir benzinlikte Miranı atlatır bir kamyona biner ve kaçar. Yarı yolda arabasında bir yabancı bindiğini anlayan adam Reyyana saldırır. O sırada Miran yetişir adamı döver ve Reyhan’ı kurtarır.

Hercai Final Fragmanı

 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.