Hercai Miran Gönül ile Neden Evli, Boşanmadan Niçin Reyyan ile Evleniyor?

Bu konumuzda Hercai dizisinde Miran’ın Gönül ile Neden Evli olduğunu, boşanmadan Niçin Reyyan ile Evlendiğini açıklamaya çalışacağız. ATV ekranlarında başlayan Hercai dizisinde ilişkiler oldukça karmaşık ilerlerken kimin kimle evli olduğu kimin kimi sevdiğinin anlaşılması oldukça zorlu bir ilişkiler yumağı var. Öncelikle Miran intikam için evlenmek istediği Reyyan ile söz kesip düğün tutarken diğer taraftan Gönül Miranın evlenmesini istememektedir.

Miran elbette Gönül’ü dinlemez ve Reyyan’la evlenir ama sahte bir evliliktir. Bu evlilik Aslanbey ailesinin lideri Azize hanımın istediği bir intikam evliliğidir. Gönül Miranın amcasının kızıdır. Ailesinin isteği ile zorla evlenmiş ancak Miran Gönül’e elini dahi sürmemiştir. Miran açıkça Gönül’ü sevmediğini söyleyince Gönül kahrolur ama elinden gelen bir şey de yoktur. Annesi de onun sabırlı olmasını ister ve kendi çektiği çileleri bir bir anlatır. Gönül töreler gereği evlense de Miranı çok sever, ama Hercai Miran intikam aldığı Reyyan’a vurulmuştur bir kere…

Hercai Miran Gönül ile evli mi neden ayrılmadıMiran Aslan bey her ne kadar Reyyan ile evlenmek için düğün tutsa da asıl karısı olan Gönül Miranın başka biriyle evlenmesine rıza göstermez ve bu işi bozmak için elinden geleni yapmaktadır. Önce Reyyan ile konuşup eğer istemiyorsan Miran ile evlenmek zorunda değilsin diye ona gaz verse de Reyyan dedesi Nasuh’un sözünün üstüne söz olmayacağı gerekçesiyle Gönül’ün bu isteğini reddetti ve evlenmek zorunda olduğunu belirtmişti.

Hercai Miran Gönül ile Neden EvliHercai dizisinin 1. bölümün sonunda Gönül mirana gerçek karısının kendisi olduğunu ve başkasıyla evlenmesini istemediğini vurgulayarak söylemiştir. Buradan anlayacağımız üzere Miran ile Gönül gerçekte evliler fakat bir evlilik hayatı sürmüyorlar. büyük ihtimalle Gönül ailesinin baskısıyla veya başka bir nedenle Miran ile evlenmek zorunda kalmış ancak mutlu olamadıkları için ya da ayrılamadıkları için bu hayatı sürdürmek zorunda kalıyorlar.

Hercai Gönül ile miran neden ayrılmamışHercai dizisinin 2. bölüm fragmanında gördük ki Gönül Miranın Reyyan ile evlenmesine yine karşı çıkıyor Onun asıl isteği Miran ile farklı bir şehirde ayrı bir hayat kurmaktır ancak Miran buna yanaşmadığı için ve alınması gereken İntikam hırsıyla yaşadığı için Gönül’ün bu isteklerine cevap vermiyor ve intikamını almak için Şadoğlu ailesinin kızı olarak bildiği Reyhan ile intikam almak için evleniyor.

Miran için ve Reyyan için öyle zorlu bir zaman başlıyor ki Miran Şadoğlu ailesinin kızı zannettiği Reyyan’ın Şadoğlu ailesinin Öz kızı olmadığını daha sonradan öğrenecek. Reyhan ise Yağız bir delikanlı olarak gördüğü Miranın aslında evli olduğunu Gönül ile olan bağını daha sonradan öğrenecek. Velhasıl bu dizi izleyenlerin çözmekte zorlanacağı, ilişkilerin oldukça çarpık bir doğu dizisi olarak karşımıza çıktı. Daha Azad Şadoğlu’nun Reyyan’a olan aşkını söylemedik bile. Reyyan’ın babası Hazar Azad’ın kendi kızına aşık olduğunu öğrenince Reyyan’ın artık Miran ile evli olduğunu, bu konuyu bir daha açmaması gerektiğini Azada attığı tokatla bir kez daha hatırlatır.Hercai Miran ile Reyyan düğünü

Hercai dizisinde İlişkiler nasıl başladı: Yani kısacası Azad Reyyan’ın Miran ile evlenmesine baştan beri karşı çıkıyordu Çünkü onu çok seviyordu. Reyyan Miran ile evlenmek istemiyordu çünkü amcasının kızı Yaren Miran ile evlenmeyi çok istiyordu ve kendisine görücü geldiğini zannetmişti. Gönül Miranın Reyyan ile evlenmesini kesinlikle istemiyor çünkü eşini kaybetmek istemiyordu. Hercai dizisindeki ilişkiler bakalım nasıl çözülecek, Nasuh Ağa torunlarına iyi bir seçim yapabilecek mi, Aslan bey ailesi Şad oğlu konağını ele geçirecek mi ilerleyen bölümlerde hercai dizisinde bakalım neler olacak izleyip göreceğiz.

Gönül Kendisini anlatıyor, Miranın resmi eşi fakat ablası olarak tanıtıldı..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Miran Gönül ile Neden Evli, Boşanmadan Niçin Reyyan ile Evleniyor? (5 Yorum)

  1. ❤️Hercai❤️Gönül Masal Kimi Aşk Yaşamak İsrer Bazen insan Ama Öz Masalında Başka Birisi Yaşar Gönül Mutsuz Onun Aşk Masalında❤️Reyhan❤️Yaşayaçağ Mironun Gercek Karısı Gönül Bu Evliliğ Aşk Evliliği Olamaz Miro Ve Gönül Aşkla Bir Birine Bakamaz❤️Reyhan❤️İntikamdan Doğan Habersiz Bir Aşk Masalın Yaşayaçağ Reyhan Hür Olmak İsterem Hercai Menim Aşk Masalımı Yazdı Miro Kelbim ikiye Bölündü Bir Terefim ❤️Aşk❤️Bir Terefim İntikam İntikam Aşkımı Masalarla Bezedi Mironun Gercek Aşkı Karısı❤️Reyhan❤️Olaçağ Miro İntikam Kelbimde Yaranan Aşkı Yaraladı Günahsız Reyhan Törenin Kurbanı Oldu

Eklenme Tarihi: 18 Mart 2019