Hercai Miran Öldü mü Ölecek mi? Reyyan Miranı Vurdu İşte Gelişmeler..

Hercai dizisinin yeni bölümü 5 Nisan Cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Hercai dizisinin 4. bölümünde neler olacak neler yaşanacak diye merak edenler için şok bir fragman geldi, hercainin 4. bölümünde Reyhan’ın Miranı vurduğunu görenler gözlerine inanamadı. Hem de öyle böyle bir vuruş değil tam kalbinin ortasından silahı ateşleyen Reyyan kendisine büyük acılar yaşatan Miranı öldürmek için silahı ile ateş ediyor.

Hercai 4. bölüm Reyyan Miranı Vurdu Öldü müHercai Miran Öldü mü Ölecek mi? Reyyan Miranı Vurdu İşte Gelişmeler..

Hercai 4. bölümde Miran Öldü mü Reyyanın silahla kalbinden vurduğu Miran Ölecek mi? Reyyan Miranı Niçin Vurdu İşte Detaylar: Önceki bölümde neler olmuştu? Kısaca özetleyerek yeni bölümde Reyhan’ın niçin Miranı vurduğunu kısaca açıklayalım:

Kısa Özet: Miran Reyhanla evlenmiş ancak bu evliliği intikam almak uğruna yapmıştı. Sahte düzenlenen evraklarla evlenen Miran ile Reyyan olaylı düğün gecesinin ardından dağdaki kulübede sabahlamışlar ertesi gün ise Miran intikamını aldığını söyleyerek babasının mezarına gitmiş ve babaannesi Azize’ye olup bitenleri anlatmıştır. Aslanbeylerin başındaki isim olan Azize Hanım Miranın almış olduğu bir intikamını ardından artık meydana çıkarak Şadoğluna meydan okumuş Aslan Beyler ile Şadoğullarının mücadelesi başlamıştır.

Diğer yandan intikamını aldıktan sonra büyük bir hata yaptığını fark eden Miran Reyyan’ın kalmış olduğu kulübenin tamamen yandığını öğrenince Reyhan’ın öldüğünü düşünmüş vicdan azabı ile kıvranmaya başlamıştır. Ancak daha sonra babanannesi Azize tarafından Midyat meydanına bırakılan Reyyan’ın Konağa döndüğünü fark etmiş, ancak bir türlü ona ulaşamamıştır. Azad’ın onu öldürmek için götürdüğünü fark eden Miran peşlerine düşerek Malabadi Köprüsü’nde yollarını kesmiş ancak Reyyan Mirana varmaktansa ölmeyi tercih ettiğini söyleyerek köprüden kendisini atmış, Miranda Hiç beklemeden onu kurtarmak için köprüden atlamıştır. Hercai 3.bölüm burada sona ermiştir.

Hercai Miran Vuruldu Öldü müHercai Yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak?

Hercai dizisinin 5 Nisan Cuma günü yayınlanacak olan 4. bölümünde Miran Reyyanı kurtarmış ancak kendisini onun elinden kurtaramamıştır. Reyyan’ın kin dolu olduğunu ve ondan intikam almak için söylediği sözleri duyan Miran Reyyan’ın eline silahını vererek, için soğuyacaksa al beni vur diyerek Miran elindeki silahını Reyyan’a vermiştir. Reyyan da Miranın gözyaşlarına hiç bakmadan tam kalbine kurşunu sıkmış ve Miran oracıkta yere yayılmıştır.

Miranın Reyyan’ın ateş etmesi ile ölümle burun buruna gelmesi seyircilerde Miran acaba ölecek mi daha dizinin başından Miran karakteri ölür mü gibi sorular merak edilmeye başlandı. Elbette Miran ölmez. Çünkü hercai dizisi çok iyi başladı ve dizi henüz daha ilk bölümlerinde oldukça yüksek reyting oranlarına ulaştı. Bu kadar yüksek reyting oranları varken hiçbir dizinin baş rolü ölmez öldürülemez. Bu yüzden Miran ağa da ölmedi. Ancak göğsünün üstünden vurulan Miran yine Reyyan tarafından kurtarılacak ve en yakın hastaneye kaldırılarak bir süre yoğun bakımda kalacak.

Hercai Miran Öldü mü Ölecek mi?

İşte önce Miranın Reyyanı ölümle burun buruna getirmesi sonra da Reyyan’ın Miranı vurması aşklarını iyice perçinleyecek ve ölümsüz bir aşkın başlangıcı olacak. Emin olun ki Reyyanda isteyerek vurmadı, yanlışlıkla patladı o silah dizi başladığında kesin ağlar dövünür ölme Miran diye ağıtlar yakar. Miranda ölmez zaten göğsünün üstünden vurulduğu için kısa süre yoğun bakımda kalır sonra aşkları başlar..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Miran Öldü mü Ölecek mi? Reyyan Miranı Vurdu İşte Gelişmeler.. (8 Yorum)

  1. Ne olur hercai dizisi final olmasyn.Rattan ve Miran sozu çok seviyorumKeşke sevgili olsaydynyz gerçek hayatada inşallah

Eklenme Tarihi: 30 Mart 2019