Hercai Ne zaman Sezon Finali Verecek? Hercai Dizisinin Sezon Final Tarihi Belli Oldu!

Hercai Ne zaman Sezon Finali Verecek? Hercai Dizisinin Sezon Final Tarihi Belli Oldu!,

Kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmeye başaran Hercai dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağı uzun süredir seyirciler tarafından merak ediliyordu .Cuma akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Hercai Dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bir süre önce Hercai dizisinin final yapacağına dair iddialar konuşulmaya başlanmıştı. Bu nedenle dizinin izleyicileri merakla Hercai Final mi yapıyor sorusuna yanıt aramaya başladılar. İşte merakla araştırılan o sorunun cevabı…

Hercai dizisinin final yapacağına yönelik haberler yanlıştır Reyting listesinde zirveye yerleşen Hercai dizisi, yeni sezonda da izleyici karşısına çıkacak.

Hercai Dizisi Sezon Finali Ne Zaman ?

Atv’nin kısa sürede sevilen dizisi Hercai  planlandığı gibi 13. bölümü ile 31 mayıs 2019 cuma akşamı harika bir sezon finali ile ekranlara veda edecek. Hercai dizisinin 1. sezon finali hakkında medyaya verilen bilgilerde akıllarda kalacak bir sezon finali olacak gibi gözüküyor. Hercai Dizisinin ekranlara geri dönüşü ise 20 Eylül  13. bölüm ile Cuma akşamı başlayacaktır.

Hercai Dizisi Reytingleri:

Hercai Dizisi başarısını reytinglerde birinci sırayı alarak göstermiştir. 17 Mayıs’ta Hercai birinci sırada yer alırken Fox Ana Haber ikinci, Arka Sokaklar ise üçüncü oldu. Dizi yarışında, İstanbullu Gelin onuncu sırada listeye girmiştir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Ne zaman Sezon Finali Verecek? Hercai Dizisinin Sezon Final Tarihi Belli Oldu! (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 21 Mayıs 2019