Hercai Reyyan Ölecek mi? Miran Ne Yapacak?

Hercai Reyyan Ölecek mi? Miranın evlendikten sonra Reyyanı götürdüğü kulübe yangında kül olunca Miran Ne Yapacak? Hercai dizisi 3. bölümde Reyyan yangında Ölecek mi çok merak ediliyor. Hercai Reyyan Ölecek yangın çıkınca nasıl kurtulacak diye merak edenler oldu. Hercai dizisi 3. bölümde 29 Mart cuma neler olacak Reyyan Öldü mu cevabı konumuzda..

Hercai dizisi 3. bölüm Reyyan yangında Ölecek miHercai Reyyan Ölecek mi sorusu oldukça merak edildi çünkü Miran Reyyanla evlendikten sonra düğünün hemen ardından azad olay çıkardı ve sarhoş bir şekilde gelerek silahına davranınca Reyyan’ın küçük kardeşi olan Gül olay yerinde vuruldu. Miran ve Reyhan oradan uzaklaşıp yola koyulmuş gül ise hastanenin yolunu tuttu ambulansla. Ancak asıl olayları başlatan gelişme ise Miranın İntikam arzusuydu. Miran Reyyan ile birlikte olduktan sonra sabah kalkınca doğru babasının mezarına gitti ve intikamını aldığını söyledi.

Ama Ardında Gözü Yaşlı Bir Reyyan bırakmıştı ve Reyyan daha fazla bu acıya dayanamayarak kulübeyi ateşe verdi. İşte izleyicilerin asıl merak ettiği soruda hercai dizisinin 3. bölümünde yaşanacak ve Reyyan kulübe ile birlikte yanacak mı kendini öldürecek mi Reyhan kulübeden nasıl kurtulacak diye merak edenler ve Reyyan öldü mü ölecek mi sorularını merak edenler için hemen burada cevap verelim.

Hercai Reyyan Ölecek mi

Hercai dizisinin 3. bölümü 29 Mart Cuma günü kaldığı yerden ATV ekranlarında devam edecek. Hercai dizisinin 3. bölümünde Reyhan ölecek mi kulübedeki çıkan yangında kendisini yakacak mı intihar mı edecek gibi sorulara hemen yanıt veririm: Elbette ki Reyyan Ölmeyecek Çünkü Reyyan dizinin başrolü. Ebru Şahin’in canlandırmış olduğu Reyyan karakteri dizinin en önemli karakterlerinden birisi olduğu için ve Miranın intikam için evlenmiş olduğu şadoğlu kızı olduğu için oldukça önemli bir rolde yani baş rolde oynuyor.

Dolayısıyla başrolde oynayan bir oyuncunun daha dizinin ilk bölümlerinde çıkmasını Elbette kimse beklemesin. bazı izleyicilerimiz Reyyan’ın küçük kardeşi olan Gül Azad tarafından vurulmuştu acaba Gül ölecek mi Gül vurulunca hastanede ameliyata alınmıştı, Ne oldu Gül ölecek mi gibi sorular da sormuşlardı ancak biz onlara da gül ölmeyecek yoğun bakımda biraz kaldıktan sonra çıkacak cevabını vermişti.Hercai dizisi Reyyan öldü mü yaşayacak mı

Reyyan’ın bulunduğu kulübe yanınca daha doğrusu Reyyan kendisini yakınca öleceğini düşünmüş olabilirsiniz ancak Reyyan kesinlikle ölmeyecek diziden çıkmayacak. Merak eden izleyicilerimize tekrar ederek belirtmiş olalım. Bu arada 3. bölümde Miranın oldukça vicdan azabı hissettiğini ve Reyyan’a karşı yaptığının büyük bir yanlış olduğunu fark edeceğini düşünüyoruz. intikam hırsıyla dolu olan ve bu hırsını Reyyana karşı kullanan Miran bakalım Reyyan’ın gönlünü alabilecek mi ondan özür dileyip kendini affettire bilecek mi? Sizde yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Reyyan Ölecek mi? Miran Ne Yapacak? (4 Yorum)

  1. Çok güzel bir dizi herkesin ellerine sağlık cuma günüleri çıkması iyi oldu oyuncuları mükemmel bir oyuncular iyiki bu dizi çıkmışansın yenı tarihe geçmiş hercai dizisi

  2. Muemmel bir yapit herkezin eline saglik cuma gunlerini iple ceker olduk ailece birakin aileyi tum site bu diziye kilitleniyoruz tesekurler atv tesekurler mid yapim cok kaliteli bi dizi

  3. Bence de çok güzel bir dizi oyuncuları dizinin konusu falan bu yılın favori dizisi bence inşallah dizi uzun surer

Eklenme Tarihi: 22 Mart 2019