Hercai Şehriyar Taşkın Kimdir Bilgileri Aydan Taş

Hercai Şehriyar Taşkın Kimdir Bilgileri Aydan Taş.. Hercai dizisi yeni bölümleri Atv ekranlarında yayınlanırken kadrosuna yeni isimler dahil oluyor ara sıra.  Bu yeni oyuncu kimdir dizi de hangi rolde oynayacak ve gerçek kimliği nedir? Bu konumuzda sizlere Hercai dizisine yeni katılan oyuncu Aydan Taş ve dizideki rolü hakkında bilgi vereceğiz. Hercai dizisi Şehriyar taşkın ajan olarak konağa girdi ve Aslanbeylerin konağına Şadoğlulara bilgi vermek için sızmış bir ajan olarak girdi. Konakta hizmetli olsa da Şehriyar taşkın bakalım hangi bilgileri sızdıracak..

Hercai dizisi Şehriyar taşkın ajan mıHercai dizisi yayınlanmaya başladığı ilk bölümden itibaren kendi izleyici kitlesini oluşturdu. Başarılı oyunculuklar ve hikayesi ile seyirciyi içine almayı başaran Hercai dizisinde Miran ve Reyyan arasındaki aşk herkesi etkiledi. Yayınlandığı ilk günden beri reytinglerde ilk sıradan yer bulan Hercai dizisi senaryo gereği yeni bir isim ile anlaştı.

Hercai dizisine son bölümde Elif Aslanbey rolünü canlandıran Eda Elif Başlamışlı diziden ayrılmıştı. Onun yerine aynı rolü canlandırmak üzere Duygu Yetiş ile anlaılmıştı. Hercai dizisine Duygu Yetiş 4. bölümde dahil oldu.  Hercai dizisi 5. bölümünde diziye katılan isim de Aydan Taş oluyor. Aydan Taş dizi de Şehriyar Taşkın rolünü canlandırıyor.

Hercai Dizisi Şehriyar Taşkın Kimdir? Şehriyar Taşkın dizi de kimdir? Nasıl bir karakter ve Şadoğlu ve Aslanbey ailesi ile nasıl ilişkisi var? Atv’nin cuma reytinglerine damgasını vuran dizisi Hercai’nin kadrosuna katıan Aydan Taş diziye 5.bölümde dahil olacak.

Şehriyar Taşkın rolünü Aydan Taş üstleniyor. Aydan Taş 1982 yılında Eskişehir’de doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde okudu. Bu sırada üniversitede okurken tiyatro eğitimi almıştır. Bir Demet Tiyatro dizisi ile televizyon dünyasına adım atmış ve kendini geliştirmeyi başarmıştır. Bkm Çok Güzel Hareketler programı ile tanınmıştır.

Krem, Yalan Dünya, Karadayı, Tatlı Küçük Yalancılar, Sınıf, Bebeğim, Hayat Şarkısı dizilerinde rol aldı. Aydan Taş Hadi İnşallah, Çok Film Hareketler Bunlar, Neşeli Hayat ve Organize İşler sinema filmlerinde de rol aldı. Hercai dizisi Şehriyar taşkın ajan olarak Şadoğluna bilgi vermek için Aslanbey konağına girdi..

Şehriyar kimdir Hercai dizisi

Hercai Dizisi son bölümde neler olmuştu? Miran ve Reyyan nehirden çıkmıştır ancak Fırat onları bir bağ evine götürür. Reyyan her fırsatta Miran’a olan nefretini söylerken Miran kendini affettirme peşindedir. Miran en sonunda silahı verir ve al vur der. Reyyan beklenmedik şekilde vurur Miran’ı. Sonrasında kaçamaz ve pişman olur. Miran’ın vucüdundan kurşunu çıkarır. Sonrasında Miran iyi olur biraz ve Reyyan’ı alır konağa getirir. Ancak Aslanbey ailesi Reyyan’ı kabul etmeyecektir elbette.

Hercai dizisine yeni katılan oyuncu Aydan Taş ve dizideki rolü hakkında bilgi vereceğiz. Hercai dizisi Şehriyar taşkın ajan olarak konağa girdi ve Aslanbeylerin konağına Şadoğlulara bilgi vermek için sızmış bir ajan olarak girdi. Konakta hizmetli olsa da Şehriyar taşkın bakalım hangi bilgileri sızdıracak..

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.